Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Смовженко, Т. С.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Смовженко, Т. С.
    Створення та діяльність філій іноземних банків в Україні: регуляторні аспекти [Текст] / Т.С. Смовженко, О.О. Другов // Фінанси України. - 2007. - № 7. - С. 98-105. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Банки в Україні--Іноземні
   Банки іноземні--Філії--ЄС

Анотація: У статті наведено результати дослідження сучасного стану нормативно-правової бази регулювання діяльності філій іноземних банків в Україні. На підставі аналізу зарубіжного досвіду запропоновано рекомендації щодо її вдосконалення з метою мінімізації потенційних фінансових ризиків.


Дод.точки доступу:
Другов, О.О.

Знайти схожі

2.


    Смовженко, Т. С.
    Проблеми розвитку безготівкових роздрібних платежів в Україні [Текст] / Т. С. Смовженко, С. В. Міщенко // Фінанси України. - 2012. - № 10. - С. 56-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Платіжна система--Безготівкові роздрібні платежі--Україна
Анотація: Досліджено основні напрями та розроблено рекомендації щодо вдосконалення безготівкових роздрібних платежів, використання спеціальних платіжних інструментів і створення повного операційно-розрахункового циклу національної платіжної системи для підвищення ефективності функціонування механізмів безготівкових роздрібних платежів в Україні.


Дод.точки доступу:
Міщенко, С.В.

Знайти схожі

3.


    Смовженко, Т. С.
    Фінансова грамотність населення та її вплив на розвиток економіки України [Текст] / Т. С. Смовженко, А. Я. Кузнєцова // Регіональна економіка. - 2013. - № 2. - Ст. 34-42 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка освіти--Освітні послуги
   Фінанси--Фінансова політика--Організаційно-економічна площина фінансової політики

Кл.слова (ненормовані):
фінансова просвіта -- цільові програми -- фінансова обізнаність
Анотація: Дано визначення термінам "фінансова грамотність" та "фінансова просвіта", оцінено рівень фінансової грамотності в Україні та за кордоном, запропоновано шляхи підвищення її рівня в Україні шляхом реалізації основних положень стратегії та цільових програм фінансової грамотності.


Дод.точки доступу:
Кузнєцова, А. Я.

Знайти схожі

4.


    Смовженко, Т. С.
    Фінансова грамотність [Текст] : збірник програм курсів за вибором 2-10 класи / Т. С. Смовженко // Економіка в школах України. - 2015. - № 8. - С. 2-77 (спецвипуск) ; Економіка в школах України. - 2015. - № 9. - С. 1-80
Рубрики: Економіка--Вивчення і викладання
   Фінансова гармотність населення




Знайти схожі

5.


    Смовженко, Т. С.
    Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як? Програма курсу за вибором для учнів 10,11 класів закладів загальної середньої освіти (35 год.) [Текст] / Т. С. Смовженко, А. Я. Кузнєцова // Економіка в школах України. - 2019. - № 10. - С. 20-34
Рубрики: Освітні програми--Фінансова грамотність


Дод.точки доступу:
Кузнєцова, А. Я.
Є примірники у відділах:
(21.01.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Смовженко, Т. С.
    Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як? Програма курсу за вибором для учнів 10, 11 класів закладів загальної середньої освіти (105 год.) [Текст] / Т. С. Смовженко // Економіка в школах України. - 2019. - № 10. - С. 35-60
Рубрики: Освітні програми--Фінансова грамотність

Є примірники у відділах:
(21.01.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


   
    Ризики інвестиційної діяльності в сфері туризму та готельно-ресторанному бізнесі [Текст] / Т. С. Смовженко, О. І. Коркуна, І. І. Коркуна, О. Я. Цільник // Регіональна економіка. - 2020. - № 1. - Ст. 154-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Готельно-ресторанний бізнес--Інвестиції
Кл.слова (ненормовані):
інвестиції -- ризик -- туризм -- готельно-ресторанний бізнес -- підприємництво
Анотація: Проведено дослідження інвестиційної діяльності туристичної сфери та готельно-ресторанного бізнесу. Охарактеризовано наявність низки міжгалузевих зв’язків у сфері туризму та готельно-ресторанній справі. Виділено переваги інвестиційної діяльності в досліджуваній сфері як для економіки країни, так і для самого інвестора. Розкрито процес планування інвестиційної діяльності із забезпечення підприємства необхідними інвестиційними ресурсами для підвищення ефективності його інвестиційної діяльності у майбутньому. Здійснено комплексний аналіз поняття інвестиційних ризиків. Проведено класифікацію ризиків інвестиційної діяльності у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Визначено вплив інвестиційних ризиків на розвиток сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу.


Дод.точки доступу:
Смовженко, Т. С.; Коркуна, О. І.; Коркуна, І. І.; Цільник, О. Я.

Знайти схожі

8.


    Смовженко, Т. С.
    Оцінювання потенціалу розвитку туристично-рекреаційної сфери в економіці регіонів України [Текст] / Т. С. Смовженко, О. І. Графська // Регіональна економіка. - 2020. - № 2. - С. 44-57 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Туристично-рекреаційна сфера--Економічний потенціал
Кл.слова (ненормовані):
регіон -- економіка -- туристично-рекреаційна сфера -- потенціал розвитку -- оцінювання
Анотація: Оцінюється потенціал розвитку туристично-рекреаційної сфери та ефективність його використання в економіці регіонів України. Проведений аналіз чинників впливу на формування потенціалу туристично-рекреаційної сфери регіонів України дав змогу згрупувати їх у такі групи: природно-географічні, економічні, соціально-демографічні, інституційні, науково-технічні. Визначено основні глобальні тенденції розвитку світового ринку туристичних послуг, від яких залежать вектор і можливості формування потенціалу туристично-рекреаційної сфери регіонів України з огляду на критерій стратегічної конкурентоспроможності і мету розширення масштабів розвитку та інтеграції туристичної індустрії в міжнародний ринок туристичних послуг. Аналіз залежностей основних показників розвитку туристично-рекреаційної сфери регіонів України за період 2013-2018 рр. вказав на проблему неефективного використання транспортної інфраструктури у нарощенні потенціалу розвитку туристично-рекреаційної сфери регіонів України, проте на ефективність використання туристично-рекреаційного потенціалу території позитивно вплинули як обсяги капiтальних iнвестицiй у туристично-рекреаційній сфері, так і обсяги прямого іноземного інвестування, що визначає доцільність подальшої державної та локальної політики підтримки та стимулювання як внутрішнього, так і іноземного інвестування у розвиток туристично-рекреаційної індустрії регіонів України.


Дод.точки доступу:
Графська, О. І.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)