Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Редзюк, Євген$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 11
1.


    Редзюк, Євген.
    Законодавче забезпечення фондового ринку України: поточні проблеми та можливості імплементації світових стандартів [Текст] / Євген Редзюк // Економіст. - 2014. - № 6. - С. 13-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фондовий ринок--Законодавче забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий ринок -- показники -- фондові біржі -- податки
Анотація: Сучасні світові стандарти законодавства у міжнародній системі фондових ринків передбачають прозорі, транспарентні й зручні форми співпраці для інвесторів та емітентів. На українському ринку цінних паперів склались інші відносини: закритість до зовнішніх і внутрішніх джерел фінансування фондового ринку поєдналась із незацікавленістю, закритістю й обмеженістю вітчизняних емітентів. Депресивний стан фондового ринку України в значній мірі обумовлений законодавчими обмеженнями у цій сфері, але системне покращення законодавчого забезпечення все ж таки полягає у всебічних структурних реформах органів державної влади та всієї соціально-економічної системи України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Редзюк, Євген.
    Шляхи покращення інтеграції ринку цінних паперів України до світових фінансово-інвестиційних процесів [Текст] / Євген Редзюк // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 21-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні економічні відносини--Ринок цінних паперів--Інтеграція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фінансово-інвестиційні процеси -- соціально-економічне середовище -- індустраільно-аграрна модель -- національні ринки -- постіндустріальна економіка
Анотація: У статті розглянуто світові фінансово-інвестиційні процеси та їх вплив на ринок цінних паперів. Автором виявлено провідні тенденції, загрози й можливості у світовому фінансово-інвестиційному середовищі та на світових фондових ринках. Запропоновано реформувати український ринок цінних паперів для трансформації його в сучасний мультифункціональний фондовий центр із відповідним оновленим інфраструктурним забезпеченням, що орієнтоване на провідні світові стандарти та правила роботи. Визначено особливу роль Національного банку України як мегарегулятора фінансових потоків під час реформування вітчизняного фондового ринку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Редзюк, Євгеній.
    Теорії інституціоналізму та їх впливу на формування та регулювання інститутів фондового ринку свту і України [Текст] / Є. Редзюк // Ринок цінних паперів України. - 2015. - № 1/2. - С. 31-44 : табл. - Бібліогр. с. 43-44 (20 назв.)
Рубрики: Макроекономіка
   Світова економіка--Фондові ринки

Анотація: У статті автор за допомогою аналізу інституційної теорії формує оновлену комплексну концепцію використання економічних правил і законів, які регулюють світову економічну ринокву ситему та фондові біржі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Редзюк, Євгеній.
    Роль державних регуляторів ринків цінних паперів в стабілізації міжнародної фінансової системи [Текст] / Є. Редзюк // Ринок цінних паперів України. - 2014. - № 7. - С. 35-45. - Бібліогр. с. 43-45 (18 назв)
Рубрики: Фінансово-кредитна система
Анотація: В статті досліджено роль державних регуляторів ринків цінних паперів в стабілізації міжнародної фінансової системи. Представлено особливості державного регулювання ринку цінних паперів в країнах ЄС, США, східноєвропейських країнах, Китаї. Обгрунтовано низку заходів з мінімізації негативного впливу на національні фінансові ринки та стабілізації міжнародної фінансової системи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Редзюк, Євгеній.
    Вплив фондових ринків розвинутих країн світу і країн, що розвиваються, на міжнародні фінансово-інвестиційні процеси [Текст] / Є. Редзюк // Вісник Національного банку України. - 2015. - № 5. - С. 50-56. - Бібліогр. с. 56 (18 назв)
Рубрики: Ринок цінних паперів
   Фінансовий ринок

Анотація: У статті досліджено вплив фондових ринків розвинутих країн світу і країн, що розвиваються, на міжнародні фінансово-інвестиційні процеси, а також виявлено сучасні тенденції розвитку глобальних фінансових ринків. Здійснено аналіз значущих макроекономічних чинників на фондових біржах світу і статистичної інформації щодо капіталізації фондових ринків розвинутих країн і країн, що розвиваються. Зроблено прогнози щодо перспективних напрямів розвитку світових фондових бірж і міжнародних фінансово-інвестиційних процесів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Редзюк, Євгеній.
    Фінансовий ринок та інвестиційні процеси в Україні: досягнення, проблеми та перспективи розвитку [Текст] / Євгеній Редзюк // Економіст. - 2016. - № 6. - С. 9-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Інвестиційна діяльність--Інституціональне забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
рівень інвестування -- види фінансових активів -- банківська система -- фондовий ринок -- страховий ринок -- недержавні пенсійні фонди
Анотація: 25-річний досвід формування фінансового ринку України свідчить про його вузькість, функціональну обмеженість і неліквідність. Домінуючу роль відіграє банківська система (співвідношення активів банківських і небанківських фінансових установ в Україні становить приблизно 90-93% проти 7-10% на користь банків). Але періодичні кризи в Україні призводять до неможливості зберегти і примножити свої заощадження як у банківському секторі, так і в інших сегментах фінансового ринку; а тому валютний, страховий ринок і недержавні пенсійні фонди є суттєво нерозвиненими. Ринок цінних паперів України також знаходиться в депресивному стані, що пов’язано з низькою довірою до якості інструментів (акцій, облігацій) та до емітентів, які наражають інвесторів на суттєві ризики при покупці цих інструментів. Тому необхідно впроваджувати стратегію інституціонального забезпечення макроекономічної стабільності, що в подальшому при відповідних кроках щодо дерегуляції і при впровадженні системи захисту інвесторів посприяє розвитку фінансового ринку України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Редзюк, Євгеній.
    Чому не діють фінансові інструменти забезпечення розвитку економіки України? [Текст] / Євгеній Редзюк // Економіст. - 2018. - № 2. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Фінансові інструменти--Україна
Анотація: У сучасних умовах, провідними фінансовими інструментами для сталого економічного розвитку у світі є інвестиція, кредит і акумульовані кошти. Але в Україні не діють ці класичні інструменти розвитку економіки. Інвестори не отримують інфраструктурні можливості на реалізацію своїх проектів та ідей у вітчизняній економіці. Інвестування не повинно залежати від особистих зв’язків в Україні, а має залежати від якості проектів та кінцевого продукту, який пропонує інвестор. Зазначимо, що при всіх здійснених реформах 2014-2018 років (енергетична, регіональна, пенсійна, медична, фінансово-банківська тощо) більшість вітчизняного малого й середнього бізнесу, іноземні інвестори та пересічні громадяни в цілому не відчули дерегуляції та суттєвого полегшення адміністрування бізнесу в Україні, тому попит на інвестиції у вітчизняну економіку знаходиться на наднизькому рівні, прямі іноземні інвестиції в Україні знижуються або перебувають у стагнуючому стані.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Редзюк, Євгеній.
    Посилення глобальної нестабільності в міжнародній економіці та її вплив на Україну [Текст] / Євгеній Редзюк // Економіст. - 2018. - № 8. - С. 19-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародна економіка--Глобальна нестабільність, 2018 р.
Анотація: Станом на друге півріччя 2018 року міжнародні економічно-торговельні відносини входять у зону підвищеної конфліктності та неузгодженості щодо багатьох питань. Так, найбільш резонансно виділяється торговельно-економічна війна між США і Китаєм, яку розпочав Президент США Дональд Трамп під лозунгом "повернемо робочі місця в США". Взаємні обмеження набирають обертів, і кожна країна намагається «підвищити ставки» в заборонах на імпорт товарів і послуг. Крім того, США повністю переглянули й торговельні угоди навіть із найближ­чими союзниками і близькими партнерами (країнами ЄС, Канадою і Мексикою).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Редзюк, Євген.
    Міжнародні валютно-фінансові війни - уроки для України [Текст] / Євген Редзюк // Економіст. - 2019. - № 9. - С. 2-5. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова економіка--Валютно-фінансова політика, 2017-2019 рр.
Анотація: У світовій економіці за період з 2017 по 2019 рр. активізувалися торговельно-економічні війни та суттєво посилився тиск між американським, європейським та азійсько-тихоокеанським економічними центрами. Провідну роль в геоекономічній та геополітичній екскалації відіграє валютно-фінансова політика та її інструменти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Редзюк, Євгеній.
    Глобальні виклики та економічні шоки для України та країн ЄС [Текст] / Євгеній Редзюк // Економіст. - 2020. - № 3. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічні кризи--Україна--Європейський Союз, 2020 р.
Анотація: У березні 2020 року світова економіка занурилась у світову торговельно-економічну та фінансово-інвестиційну кризу, спричинену епідемією коронавірусу (COVID-19), що суттєво розбалансувала міжнародні фондові біржі, валютно-фінансові ринки, пригальмувала глобальні інвестиційні потоки у світі. Для України та країн ЄС найближчим часом формується низка суттєвих викликів: безпекових, торговельно-економічних і фінансових.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

11.


    Редзюк, Євгеній Васильович.
    Механізми ефективного державного стимулювання і пріоритети при інвестуванні в економіку України [Текст] / Євгеній Васильович Редзюк // Економіка України. - 2021. - № 8. - С. 68-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Стимулювання--Державна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державне регулювання інвестицій -- міжнародні інвестиції
Анотація: Для покращення інвестиційного клімату і формування конкурентоспроможної української економіки першочерговими заходами мають бути ревізія вітчизняних інвестиційних програм і аналогічних заходів у сусідніх країнах, формування на основі цього оновленого інституційного механізму залучення продуктивних інвестицій, встановлення верховенства права за стандартами ЄС, очищення від корупції правоохоронних і державних органів влади, оптимізація фіскально-податкового механізму для інвесторів, оновлення інфраструктури і впровадження системного технологічного переозброєння. Виконання 10 запропонованих пунктів, які стосуються державного стимулювання інвестиційної діяльності, допоможе системно залучати інвестиційні ресурси на довгостроковій основі. Також пріоритетом для державних органів влади має бути впровадження індустріальних парків за типом ОАЕ та інноваційних парків для посилення розвитку вітчизняної ІТ-сфери у великих містах України. Це дозволить Україні швидше і ефективніше розвивати соціально-економічне середовище і поступово, на прагматичній основі інтегруватися до ЄС.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)