Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (6)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Пономаренко, О. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Пономаренко, О. М.
    Земельні і майнові паї та їх місце серед об'єктів обліку цінних паперів [Текст] / О.М.Пономаренко // Економіка АПК. - 2001. - № 3. - С. 44-47
Рубрики: Земельні паї--Майнові паї--Комплексний аналіз


Знайти схожі

2.


    Пономаренко, О. М.
    Мінералогія від Вернадського до сьогодення [Текст] / О. М. Пономаренко, В. І. Павлишин, Г. О. Кульчицька // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 12. - С. 58-63 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вчені--Природознавці--Україна
   Мінералогія--Історія--Україна

Анотація: У статті йдеться про плани акад. В. І. Вернадського, організатора і першого президента НАН України, щодо розвитку мінералогічних досліджень в Україні і про те, як ці плани було реалізовано за часів Рад. України та у період незалежності укр. держави. Відзначено, що заснування з ініціативи акад. М. П. Семененка в 1969 р. у системі Академії Ін-ту геохімії та фізики мінералів мало важливе значення для розвитку мінералогічних методів дослідження мінеральної речовини і мінералогічного вивчення території України. Нині діяльність установи зорієнтовано на такі основні наукові напрями, як регіональна і генетична мінералогія, кристалохімія і фізика мінералів, кристаломорфологія, біомінералогія і наномінералогія, прикладна мінералогія.


Дод.точки доступу:
Павлишин, В. І.; Кульчицька, Г. О.; Вернадський, Володимир Іванович (укр. філософ, природознавець, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму ; 1863-1945) \про нього\; \про нього\

Знайти схожі

3.


   
    Спосіб перетворення слабомагнітних мінералів (гематит, гетит) у сильномагнітний мінерал (магнетит) для підвищення ефективності технологій збагачення окислених залізних руд [Текст] / О.М. Пономаренко, О.Б. Брик, Н.О. Дудченко, О.О. Юшин // Наука та інновації. - 2015. - № 2. - С. 33-36 : рис. - Библиогр. в конце ст.


Дод.точки доступу:
Пономаренко, О.М.; Брик, О.Б.; Дудченко, Н.О.; Юшин, О.О.

Знайти схожі

4.


   
    Ізотопний склад карбону й оксигену кальциту прожилково-вкрапленої мінералізації породних комплексів північно-західної частини Кросненської зони Українських Карпат [Текст] / І. М. Наумко, О. М. Пономаренко, Г. О. Занкович [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2015. - № 4. - С. 87-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геологія--Геофізика--Геологічні пошуки та розвідка
   Геологія--Корисні копалини

Кл.слова (ненормовані):
Перенесення вуглеводнів -- Тріщина міграційна -- Флюїд мігрувальний
Анотація: Наведені значення ізотопного складу карбону й оксигену достатньо однорідні, що не корелюють з просторовим розташуванням прожилків у природних відслоненнях, місцем відбору проб, складом й віком вміщаючої породи. Близкість цих значень до кальциту прожилково-вкрапленої мінералізації і вміщаючих порід у межах нафтових родовищ Передкарпаття вказує на подібність процесів перенесення вуглеводнів мігрувалиними флюїдами і заліковування міграційних тріщин мінеральною речовиною.


Дод.точки доступу:
Наумко, І. М.; Пономаренко, О. М.; Занкович, Г. О.; Мороз, В. С.; Проскурко, Л. І.

Знайти схожі

5.


   
    До походження флюориту Сущано-Пержанської рудної зони (Український щит) [Текст] / О. М. Пономаренко, Д. К. Возняк, А. І. Самчук, В. М. Бельський // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 11. - С. 52-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геологія--Історична геологія--Докембрій--Україна
   Геологія--Корисні копалини--Утворення руд та мінералів

Кл.слова (ненормовані):
Розлом -- Походження мантійне -- Хондрит
Анотація: Докембрійським щитам притаманні канали, по яких до земної кори надходить тепло та речовини мантії. На мантійне походження вказують перидотитові, кімберлітові, лампроїтові та інші породи. Для обгрунтування глибинного зв'язку Сущано-Пержанського розлому з мантією в цій роботі й вивчено флюорит.


Дод.точки доступу:
Пономаренко, О. М.; Возняк, Д. К.; Самчук, А. І.; Бельський, В. М.

Знайти схожі

6.


   
    Пристрій для сепарації високодисперсної залізорудної сировини за допомогою комбінованого впливу постійних та змінних магнітних полів [Текст] / О.М. та ін. Пономаренко // Наука та інновації. - 2017. - № 6. - С. 5-9 : рис. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Залізна руда--шахта "Північна" ім. В.А.Валявка
Анотація: Створено аналог напівпромислової установки для сепарації високодисперсної залізнорудної сировини


Дод.точки доступу:
Пономаренко, О. М.

Знайти схожі

7.


    Пономаренко, О. М.
    Зміни хімічних і мікроморфологічних властивостей грунтів Полтавської області України за останні 130 років [Текст] / О. М. Пономаренко, В. В. Никифоров, В. М. Яковенко // Український географічний журнал. - 2022. - № 1. - С. 18-26 : табл.; граф.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознаство України--Склад грунтів --Полтавська обл
Анотація: У статті вивчено динаміку вмісту гумусу, оксидів грунту, а також мікробудови черноземних і лучних грунтів Полтавщини та зроблено порівняння із зразками 130-річної давнини.


Дод.точки доступу:
Никифоров, В. В.; Яковенко, В. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)