Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Омельченко, Ірина$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Вашуленко, О.
    Урок літературного читання в 2 класі за новим підручником (Савченко О. Я. Літературне читання : підруч. для 2 кл. - К. : Видавничий дім "Освіта", 2013) [Текст] / Оксана Вашуленко, Ірина Омельченко // Початкова школа. - 2013. - № 11. - С. 5-9. - Бібліогр.: 4 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Навчання читання--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок літературного читання -- оповідання А. Григорука
Анотація: Запропоновано план-конспект уроку з літературного читання для 2 класу за темою "Молодець проти овець, а проти молодця - сам вівця", мета якого - удосконалювати вміння визначати у структурі тексту початок, основну частину, кінцівку, відтворювати послідовність подій у творі, називати дійових осіб твору, аналізувати їхні вчинки, визначати головну думку твору.


Дод.точки доступу:
Омельченко, Ірина; Григорук, Анатолій Іванович (український письменник, перекладач, прозаїк) \про нього\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

2.


    Омельченко, Ірина.
    Методологічні орієнтири екзистенціально-суб’єктного підходу до дослідження комунікативної діяльності у дошкільників із затримкою психічного розвитку / І. Омельченко // Особлива дитина: навчання і виховання : наук., навч., інформ. журнал. - 2018. - № 4. - С. 40-52
Рубрики: Спеціальна педагогіка--Діти з порушеннями інтелекту (розумово відсталі, ЗПР)
Кл.слова (ненормовані):
екзистенціально-суб’єктний підхід -- комунікативна діяльність -- спілкування -- методологія -- принципи -- затримка психічного розвитку -- дошкільники
Анотація: З’ясовано, що об’єднуючою ознакою сучасних підходів до розуміння комунікативної діяльності є екзистенціально-онтологічний, аксіологічний, екзистенціально-смисловий виміри, що відповідають інтерсуб’єктній парадигмі психологічного пізнання і взаємодії людей. Теоретично обгрунтовано ключові позиції екзистенціально-суб’єктного наукового підходу до дослідження комунікативної діяльності у вимірі Я-Інший (Я-Інший Я), визначено принципи дослідження усвідомленої комунікативної діяльності у дошкільників із ЗПР.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кобильченко, Вадим.
    Завдання і методи спеціальної психології [Текст] / Вадим Кобильченко, Ірина Омельченко // Особлива дитина: навчання і виховання. - 2021. - № 1. - С. 7-18. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Психологія спеціальна--Методологія
Кл.слова (ненормовані):
спеціальна психологія -- завдання спеціальної психології -- методи спеціальної психології -- діти з особливими освітніми потребами
Анотація: Встановлено, що перед психологією як наукою з особливою гостротою постають завдання методологічної рефлексії, осмислення власного статусу. Констатовано, що спеціальна психологія виділилась в окрему галузь психології у зв'язку із запитами практики навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами щодо розвитку теоретичної бази навчально-виховного процесу дітей у спеціальних закладах та сім'ях. Відтак, перед спеціальною психологією як самостійною науковою галуззю постають завдання методологічної рефлексії, осмислення власних завдань відповідно до сучасних реалій. Встановлено, що метод у єдності із предметом вивчення становить науковий підхід до досліджуваної реальності, сутність якого виражається в методологічних принципах - установках, що організують напрям і характер дослідження.


Дод.точки доступу:
Омельченко, Ірина
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Кобильченко, Вадим.
    Закономірності психічного розвитку в онтогенезі й дизонтогенезі: медичний та психологічний аспекти [Текст] / Вадим Кобильченко, Ірина Омельченко // Особлива дитина: навчання і виховання. - 2021. - № 2. - С. 7-19. - Бібліогр.: 16 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Психологія--Спеціальна
Кл.слова (ненормовані):
закономірності психічного розвитку -- онтогенез -- дизотогенез -- розвиток людини
Анотація: Встановлено, що типовий розвиток - онтогенез, у психології традиційно розглядається стосовно дитинства. Однак сучасна психологія розширює межі онтогенезу, охоплюючи увесь час життя людини від зародження й до смерті. Натепер виокремлюють пренатальний (до народження) і постнатальний (після народження) онтогенез. Констатовано, що його ключовою складовою частиною є психологічний онтогенез, найбільша інтенсивність якого спостерігається у дитячому та підлітковому віці, коли формуються окремі психічні функції й особистість. Наголошено, що у клінічній психології "дизонтогенез" розглядається як порушення психічного розвитку, що виникає в будь-якому віці й триває упродовж життя людини. Доведено, що категорією, яка характеризує, всі типи розвитку - типового, і атипового, є загальні закономірності психічного розвитку.


Дод.точки доступу:
Омельченко, Ірина
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Петрикіна, Анна.
    Порівняльний аналіз особливостей сформованості синергетичного компонента творчої активності підлітків із порушеннями зору й із нормальним зором [Текст] / Анна Петрикіна, Ірина Омельченко, Вадим Кобильченко // Acta Paedagogiсa Volynienses. - 2021. - Вип. 3. - С. 233-240. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підлітки--Порушення зору--Творча активність--Емпатія
Анотація: У дослідженні взяли участь 130 респондентів, з яких 111 підлітків (68 підлітків із порушеннями зору (ЕГ1), 43 їх однолітка з нормальним зором (ЕГ2) і 19 педагогів (10 – із загальноосвітніх шкіл і 9 – зі спеціальних загально-освітніх шкіл), які виконують роль класних керівників тих підлітків із порушеннями зору й із нормальним зором, які стали респондентами дослідження. Мета: реалізувати порівняльний аналіз особливостей сформованості синергетичного компонента творчої активності особистості в підлітків із порушеннями зору й із нормальним зором. Дослідження реалізовано в руслі особистісно орієнтованого підходу.


Дод.точки доступу:
Омельченко, Ірина; Кобильченко, Вадим

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)