Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Мельник, Сергій$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Мельник, Сергій.
    Економіка знань: світовий досвід та перспективи впровадження в Україні [Текст] / Сергій Мельник, Віталій Матросов // Вища школа. - 2009. - № 10. - С. 14-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Рубрики: Вища школа--Освіта і суспільство
Анотація: У статті розглядається роль, місце та сучасний стан економіки знань у світі, аналізується її структура, визначаються ризики та перешкоди на шляху досягнення економіки знань в Україні та наводяться пропозиції її розбудови.


Дод.точки доступу:
Матросов, Віталій

Знайти схожі

2.


    Мельник, Сергій.
    Перспективи розвитку системи експорту освітніх послуг в Україні / Сергій Мельник, Віталій Матросов // Вища школа. - 2012. - № 1. - С. 43-53. - Бібліогр.: с. 43-46 (8 назв.). - Зміст: Концепція формавання системи експортування освітніх послуг України на період 2011-2020 роки (проект)
Рубрики: Вища освіта--Освіта і суспільство
Кл.слова (ненормовані):
концепція -- експорт освітніх послуг -- міжнародний ринок -- інтернаціоналізація освіти -- конкурентоспроможність
Анотація: Розглянуто проблеми експорту освітніх послуг та перспективи їх розвитку в Україні. Розроблено проект Концепції формування системи експортування освітніх послуг з визначенням конкретних заходів та напрямками їх реалізації.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1

Дод.точки доступу:
Матросов, Віталій
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

3.


    Мельник, Сергій.
    Бал сатани: що зупинить окупанта? [Текст] / С. Мельник // Військо України. - 2016. - № 2. - С. 42-45
Рубрики: Україна-Росія--Політичний конфлікт
   Агресія--Росія



Знайти схожі

4.


    Мельник, Сергій.
    Місія здійсненна [Текст] / С. Мельник // Військо України. - 2015. - № 6. - С. 50-51
Рубрики: Льотчики--Персоналії--Україна


Дод.точки доступу:
Савченко, Надія \о ней\

Знайти схожі

5.


    Мельник, Сергій.
    Принципи військового управління: адміністративно-правовий аспект / Сергій Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 104-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Військова служба--Військове управління--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
сектор безпеки та оборони -- національна безпека -- обороноздатність -- законність управлінської діяльність -- соціальна спрямованість -- об’єктивність -- комплексність -- системність -- гласність -- військова дисципліна
Анотація: Статтю присвячено дослідженню принципів військового управління в адміністративно-правовому аспекті. Встановлено, що правові принципи військового управління дозволяють зробити діяльність його різноманітних суб’єктів більш планомірною, виваженою, чіткою й конкретною. Визначено, що серед них є такі фундаментальні принципи, як законність, об’єктивність, системність, повнота, комплексність, розумна ініціатива і гласність, у поєднанні з принципами єдиноначальності й суворої військової дисципліни. Аргументовано, що всі ці принципи прямо або опосередковано випливають з права, з окремих правових норм, а тому їх можна вважати правовими (адже принцип централізації керівництва військового управління реалізується й забезпечується виключно за допомогою правових засобів). Проаналізовано, що у військово-юридичних джерелах виділяють загальні принципи, тобто ті загальнообов’язкові й беззаперечні вимоги, якими мають керуватися всі суб’єкти управління незалежно від свого статусу, і принципи управління на рівні галузі (галузеві принципи) або на статусному рівні – інституційному, організаційному, груповому. Із найбільш загальних виділяють принципи законності управлінської діяльності, соціальної спрямованості, об’єктивності, комплексності, системності і гласності. До специфічних принципів військового управління належать принципи централізації керівництва, єдиноначальності й суворої військової дисципліни. Встановлено, що наведений перелік принципів військового управління у статті не є вичерпним, оскільки військове управління є багатогранною діяльністю і не може ними обмежитись. Підкреслено, що існують також принципи, безпосередньо пов’язані з діяльністю суб’єктів, які реалізують військове управління (вони пронизують своїм впливом повноваження вищих органів державної влади у сфері військового управління). Акцентовано увагу на тому, що в межах військового управління досить важливо забезпечити стабільність основних процесів при можливості існування відповідної динаміки, скажімо, щодо змін, пов’язаних із новими управлінськими стандартами й використанням новітніх технологій. Визнано, що принципи військового управління мають відповідати розвитку права, його системі, в тому числі й тієї її частини, що спрямована на унормування питань військового управління.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Мельник, Сергій.
    Правові засади організації та функціонування розвідки: деякі напрями вдосконалення / Сергій Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 109-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Розвідка--Організаційно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративна правосуб’єктність -- адміністративні правовідносини -- альтернативна енергетика -- альтернативні джерела енергії -- правовідносини -- склад правовідносин
Анотація: У статті пропонується під розвідкою розуміти складову частину сектору безпеки і оборони України, яка складається з розвідувального співтовариства, розвідувальних органів, їхніх окремих структурних підрозділів, суб’єктів, залучених до виконання задач, пов’язаних з організацією, здійсненням та забезпеченням розвідувальної діяльності, що полягає у наданні споживачам, визначеним у цьому Законі, неупередженої, повної та достовірної розвідувальної інформації, що необхідна для запобігання, виявлення, усунення, нейтралізації зовнішніх загроз національній безпеці України, а так само сприяння реалізації національних інтересів України.


Знайти схожі

7.


    Мельник, Сергій.
    Правові засади запровадження стандартів Північноатлантичного альянсу у функціонування Збройних Сил України [Текст] / Сергій Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 183-188. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Збройні сили України--Євроатлантичні стандарти--Запровадження--Правові засади
Кл.слова (ненормовані):
сектор безпеки і оборони -- імплементація
Анотація: У статті висвітлено правові засади запровадження стандартів Північноатлантичного альянсу у функціонування системи Збройних Сил України. Акцентовано увагу на історичних аспектах становлення взаємодії України і НАТО у перші роки після проголошення державної незалежності. Проаналізовано процес формування договірних засад між Україною і НАТО, які лягли в основу формування системи правового забезпечення імплементації стандартів альянсу у національну практику розбудови воєнної організації України.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)