Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Манакін, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 11
1.


    Манакін, В.
    Деякі питання контрастивної лексикології слов'янських мов [Текст] / В. Манакін // Мовознавство. - 2003. - № 4. - С. 26-37
Рубрики: Мови світу--Сеиантика


Знайти схожі

2.


    Манакін, В.
    Креативне мислення під час аналізу та розв'язування фізичних задач [Текст] / В. Манакін; Г. Редько, Г. Толпекіна // Фізика та астрономія в школі. - 2007. - № 5-6. - С. 11, 42
Рубрики: Вивчення фізики--Розв'язування задач
Анотація: Процес пошуку розв'язку задачі є інтелектуальною діяльністю. В умові задачі описується спрощена ідеалізована ситуація, котра повинна бути розрахована та пояснена на основі фізичних методів, тобто фізичного стилю мислення.


Знайти схожі

3.


    Манакін, В.
    Креативне мислення під час аналізу та розв'язування фізичних задач [Текст] / В. Манакін ; Г. Редько, Г. Толпекіна // Фізика та астрономія в школі. - 2007; 2008. - № 5 - 6; № 2. - С. 11, 42; 53 -54.
Рубрики: Викладання фізики--РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ
Кл.слова (ненормовані):
КРЕАТИВНЕ мислення
Анотація: Фізика - наука експерементальна, тобто всі фізичні закони або випливають з дослідів, або перевіряються на досліді. Тому неточність дослідів, усі фізичні закони мають певні межі застосування.


Знайти схожі

4.


    Манакін, В.
    Думки про шкільний курс іфзики як методичну систему [Текст] / В. Манакін; Г. Редько , Г. Толпекіна // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 1. - С. 26-28.
Рубрики: Фізика--Вивчення--розділи фізики
Кл.слова (ненормовані):
МЕХАНІКА, Молекулярно-кінетична теорія
Анотація: В статті наголошується на тому, що традиційна фізична освіта в Україні скерована значною мірою на збагачення памяті учнів, а не на розвиток їхнії розумових здібностей.


Знайти схожі

5.


    Манакін, В.
    Про формування понять енергія та імпульс у механіці [Текст] / В. Манакін; Г. Редько , Г. Толпекіна // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 2. - С. 30-31.
Рубрики: Вивчення фізики--Механіка
Кл.слова (ненормовані):
ЕНЕРГІЯ, імпульс
Анотація: В данній статті, на основі узагальнення педагогічного досвіду та особистих досліджень, розглядається поняття енергія та імпульс у механіці.


Знайти схожі

6.


    Манакін, В.
    До формування основних понять при вивченні електричного поля [Текст] / В. Манакін; Г. Редько, Г. Толпекіна // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 4. - С. 21-22 : мал.
Рубрики: Фізика--Вивчення в школі
Кл.слова (ненормовані):
ЕЛЕКТРИЧНЕ поле, електростатистика
Анотація: В статті йдеться про те, що програмою з фізики для шкіл, де фізика не є профільним предметом, передбачено 5 год. на вивчення електростатистики. Цього звичайно замало, але вихід з положення слід шукати в акцентах на світоглядні питання і розвиток природно-креативного мислення старшокласників.


Знайти схожі

7.


   
    Вадиму Манакіну - 70 ! [Текст] // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 6. - С. 41
Рубрики: Українські науковці--ФІЗИКИ
Кл.слова (ненормовані):
ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА
Анотація: В статті йдеться про відомого в Україні вчителя і науковця Вадима Леонідовича Манакіна.


Дод.точки доступу:
Манакін, В.

Знайти схожі

8.


    Манакін, В.
    Дидактика та методика навчання фізики [Текст] / В. Манакін; Г. Редько , Г. Толпекіна // Фізика та астрономія в школі. - 2010. - № 2. - С. 28-29.
Рубрики: Фізика--Вивчення--ВИКЛАДАННЯ В ШКОЛІ
Кл.слова (ненормовані):
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ФІЗИКИ
Анотація: Методика навчання фізики - це педагогічна наука, котра встановлює та регламентує можливості застосування принципів дидактики, результатів узагальнення і застосування практичного досвіду вчителів в умовах конкретної школи, певного складу класу, тобто з урахуванням місцевих соціальних, географічних та економічних умов перебігу навчально-виховного процесу з фізики.


Знайти схожі

9.


    Манакін, В.
    Типологія найменувань частин тіла [Текст] : рецензия / В. Манакін, Т. Козлова // Мовознавство. - 2010. - № 6. - С. 85-87
Рец. на Материнська О.В. Типологія найменувань частин тіла / О. В. Материнська. - Донецьк: ДонНУ, 2009.- 295 с.

Рубрики: Мовознавство--Лексика


Дод.точки доступу:
Козлова, Т.

Знайти схожі

10.


    Манакін, В. М.
    Мова і загальна симетрія універсуму [Текст] / В. М. Манакін // Мовознавство. - 2011. - № 3. - С. 26-40. - Библиогр.: с. 40 (41 назва)
Рубрики: Мовознавство--Мова--Лінгвістична парадигма
Анотація: У статті обговорюється питання формування нової лінгвістичної парадигми у світлі істотних загальнонаукових змін, що відбуваються нині. Пропонується розглядати системний лад людської мови як вияв загальної симетрії в організації універсуму.


Знайти схожі

11.


    Манакін, В. М.
    Внутрішня форма слова в аспектах зіставного мовознавства [Текст] / В. М. Манакін // Мовознавство. - 2014. - № 5. - С. 35-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовознавство--Зіставне мовознавство
Анотація: Стаття присвячена внутрішній формі слова як параметру зіставного мовознавства і лінгвокогнітивному феномену, що дає ключ до розуміння етнолінгвістичних закономірностей інтерпретації світу та дозволяє порушити питання про можливість групування мов за особливостями семантичної мотивації найменувань.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)