Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кушнарьова, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Кушнарьова, О.
    Формування здоров’язберігаючої компетентності / О. Кушнарьова // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2014. - № 5. - С. 26-30
Рубрики: Педтехнології--Здоров’язберігальні
   Мистецтво--Музика--Методика викладання

Анотація: Автор ділиться досвідом проведення уроків музичного мистецтва з використанням здоров’язберігаючих технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Особливості формування структури коаксіальних з’єднань міді та алюмінію при зварюванні вибухом з вакуумуванням зварювального проміжку [Текст] / М. О. Пащин [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 2. - С. 3-9. - Бібліогр. с. 8 (14 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: Викладено результати дослідження утворення інтерметалідів при зварюванні вибухом коаксіальних з’єднань міді і алюмінію в залежності від довжини з’єднання і середовища в зварювальному проміжку (повітрі і вакуумі). Проведений металографічний аналіз границі коаксіального з’єднання в мідно-алюмінієвих стрижнях показав, що на різних ділянках біметалевих стрижнів при зварюванні в різних режимах і в повітрі, і при наявності вакууму в зазорі, утворюються інтерметалідні прошарки різної товщини. Зростання, яке спостерігалося в об’ємній частці і товщині прошарку інтерметалідів в зоні з’єднання, по мірі віддалення від точки ініціювання, незалежно від середовища в зварювальному проміжку (повітря або вакуум), має закономірний характер і пояснюється канальним ефектом при зварюванні вибухом.


Дод.точки доступу:
Пащин, М.О.; Шльонський, П.С.; Бризгалін, А.Г. ; Кушнарьова, О.С.; Тодорович, Н.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Вплив модифікування металу зварних швів високоміцних низьколегованих сталей на їх структуру та властивості [Текст] / В. А. Костін [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 5. - С. 62-69. - Бібліогр. с. 69 (11 назв)
Рубрики: Зварні шви
Анотація: У роботі досліджено вплив модифікування дисперсними частинками різних сполук на структуру, неметалеві включення, їх розмір та розподіл, зміну температур фазових перетворень та механічні властивості металу швів зварних з’єднань високоміцних низьколегованих сталей. Показано, що використання температури максимальної інтенсивності фазового перетворення дозволило відокремити вплив оксидних, карбідних та сполук, що містять титан, на структуру та механічні властивості металу швів високоміцних низьколегованих сталей. Використання порошків оксидів TiO2, ZrO2, MgO сприяє формуванню дисперсної структури голчастого фериту (від 30 до 90 %), який дозволяє отримати в металі зварних швів сприятливе поєднання високої міцності та ударної в’язкості, особливо при вкрай низьких температурах випробувань (–40...–60 °С).


Дод.точки доступу:
Костін, В.А.; Жуков, В.В.; Берднікова, О.М.; Головко, В.В.; Кушнарьова, О.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


   
    Зварювання алюмінієвих сплавів серії 7ххх (Al-Zn-Mg-Cu) ненаскрізними швами випромінюванням волоконного лазера [Текст] / В.М. Коржик [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 4. - С. 19-25 : рис. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Сплави алюмінію--Лазерне зварювання
Анотація: В статті розглянуто особливості лазерного зварювання з неповним (ненаскрізним) проплавленням високоміцних алюмінієвих сплавів серії 7ххх. Встановлено, що при з'єднанні листів товщиною 1,5 мм зварюванням випромінюванням волоконного лазера на глибину 0,5…0,7 мм виникає ризик утворення пор, зокрема, в кореневій зоні, стрічкових виділень оксидної плівки в нижній частині шва, а також гарячих тріщин. Усунення останніх є можливим за рахунок зменшення погонної енергії зварювання нижче 25…30 Дж/мм. Метал швів характеризується рівновісною дрібнодисперсною структурою з розміром зерен 10…15 мкм для сплаву 7005 і 15…25 мкм для сплаву 7075. В зоні сплавлення зерна мають подовжену форму з коефіцієнтом 2,5…3,0 для сплаву 7005 і 2…5 для сплаву 7075. В ЗТВ довжина зерен зменшується, коефіцієнт форми стає 3…5 і 3,0…3,5 для сплавів 7005 і 7075, відповідно. При виконанні лазерного зварювання із малими (~5 Дж/мм) значеннями погонної енергії мікротвердість швів і ЗТВ є досить рівномірною і близькою до мікротвердості основного металу. Для сплаву 7075 в районі зони сплавлення спостерігалося зменшення мікротвердості до 20 %, що обумовлено утворенням зерен подовженої форми з коефіцієнтом 2…5. Усунення встановлених недоліків може бути досягнуто за рахунок зменшення пульсацій парогазового каналу із одночасним підвищенням стабільності його існування і введення катодного руйнування оксидної плівки.


Дод.точки доступу:
Коржик, В.М.; Хаскін, В.Ю.; Гринюк, А.А.; Пелешенко, С.І.; Yao Yuhui; Григоренко, С.Г.; Щерецький, В.О.; Кушнарьова, О.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)