Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Куц, Г.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 11
1.


    Куц, Г. Г.
    Стан виконання в Україні ст.10 Конвенції про захист прав людини щодо свободи вираження поглядів [Текст] / Г.Г.Куц // Вісник Верховного Суду України. - 2000. - N4. - С. 56-60
Рубрики: Правовий статут особистості--Міжнародне публічне право


Знайти схожі

2.


    Куц, Г.
    Застосування норм Європейської конвенції та прецедентної практики Європейського суду з прав людини судами України [Текст] / Г.Куц // Право України. - 2002. - № 2. - С. 18-24. - Бібліогр.: 21 назва
Рубрики: Захист прав людини в Україні--Практика Європейського суду


Знайти схожі

3.


    Куц, Г.
    Лібералізм і демократія: перипетії співіснування [Текст] / Г. Куц // Віче. - 2007. - № 12. - С. 17-20. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Політологія
Анотація: Вибір моделі політичного розвитку України та про пріоритетність моделі ліберальної демократії.


Знайти схожі

4.


    Куц, Г. О.
    Порівняльна оцінка вартості теплової енергії від діючих та прогнозованих теплогенеруючих джерел для систем теплопостачання країни [Текст] / Г. О. Куц, В. В. Станиціна, В. С. Коберник // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - № 3. - С. 12-18 : табл. - Бібліогр.: с. 18 (9 назв)
Рубрики: Теплопостачання--Вартість
   Альтернативні джерела енергії

Анотація: Приведено результати розрахунків середньої вартості теплової енергії за життєвий цикл котельних, що працюють на різних видах органічного палива, утилізаційних установок, теплонасосної станції та сонячної установки. Визначено, що в умовах ринкової конкуренції найбільш доцільне впровадження котлів, що використовують кам'яне вугілля та вторинні енергоресурси (відхідні гази). Для того щоб теплонасосні станції могли конкурувати з котельними необхідно або зменшити вартість електроенергії для ТНС, або збільшити коефіцієнт трансформації теплового насосу, або зменшити вартість обладнання ТНС. Цього в свою чергу можна досягти при використанні теплових насосів та іншого обладнання вітчизняного виробництва.


Дод.точки доступу:
Станиціна, В.В.; Коберник, В.С.

Знайти схожі

5.


   
    Оцінка стану та прогноз структури палива та енергії для систем теплопостачання України з урахуванням регіональних особливостей [Текст] / Г. О. Куц [и др.] // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 4. - С. 23-32. - Бібліогр.: с. 31-32 (12 назв)
Рубрики: Системи теплопостачання
   Альтернативні джерела енергії

Анотація: У роботі проведено аналіз стану систем централізованого теплопостачання, наведено потенціал альтернативного палива для заміщення природного газу в котельних установках систем теплопостачання. Визначено обсяги можливого заміщення природного газу альтернативними видами палива за регіонами України. З урахуванням новітніх технологій проведено оцінку можливих прогнозних рівнів теплової енергії, виходячи із умов покриття теплових навантажень окремих видів споживачів, їх енергетичного та економічного розвитку на перспективу. Обраховано прогнозні рівні споживання органічного палива та електроенергії, необхідні для генерації теплової енергії на період до 2040 року.


Дод.точки доступу:
Куц, Г.О.; Маляренко, О.Є.; Станиціна, В.В.; Богославська, О.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


   
    Визначення прогнозного попиту на теплову енергію комплексним методом з урахуванням потенціалу енергозбереження [Текст] / Г. О. Куц [та ін.] // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 3. - С. 10-15. - Бібліогр. с. 15 (13 назв)
Рубрики: Теплоенергетика--Витрати--Економічне прогнозування
Анотація: Досліджено особливості прогнозування попиту теплової енергії на різних ієрархічних рівнях побудови економіки України: країна, види економічної діяльності, населення та розглянуто методичний підхід до прогнозування попиту на теплову енергію комплексним методом з використанням методів нормативного, прямого рахунку та векторного методу узгодження прогнозних рішень. Виконано прогноз споживання теплової енергії за видами економічної діяльності та для населення з урахуванням потенціалу енергозбереження від міжсекційних структурних змін та технологічного потенціалу для окремих видів економічної діяльності та населення до 2040 р. Особливістю обрахунку обсягів споживання населенням є використання двох методів одночасно: прямого рахунку – для прогнозу попиту на гаряче водопостачання по питомих витратах теплової енергії на особу за базовий рік і демографічного прогнозу, та нормативний метод – для попиту на опалення будівель згідно з існуючими нормами опалення з урахуванням підвищення теплової ефективності будівель. Обчислення проведено із застосуванням програми SPROS, що виконує узгодження застосованих методів.


Дод.точки доступу:
Куц, Г.О.; Маляренко, О.Є.; Майстренко, Н.Ю.; Станиціна, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Маляренко, О. Є.
    Прогнозування попиту на паливно-енергетичні ресурси для енергоємних видів продукції з урахуванням потенціалу енергозбереження до 2040 р. [Текст] / О. Є. Маляренко, В.В. Станиціна, Г. О. Куц // Проблеми загальної енергетики. - 2019. - № 2. - С. 13-20. - Бібліогр. с. 20 (14 назв)
Рубрики: Електрична енергія--Енергозбереження
Анотація: В работе применен метод прямого счета для прогнозирования энергопотребления на двух иерархических уровнях: «верхний» уровень – страна и «нижний» уровень – промышленное производство, социальная сфера и население. При прогнозировании на «верхнем» уровне применены показатели энергоемкости ВВП и прогноз ВВП с оценкой потенциала энергосбережения от структурных и технологических изменений. На «нижнем» уровне применены показатели энергоэффективности, соответствующие каждой группе: промышленное производство – удельные расходы енергоресурсов и прогноз выпуска продукции, социальная сфера – удельные расходы топливно-энергетических ресурсов на коммунальные на другие хозяйственные услуги, прогноз объемов предусмотренных услуг, население – демографический прогноз, прогнозный объем отопительной жилой площади. Для прогнозирования энергопотребления в промышленном производстве из 51-го вида промышленной продукции выбрано 26 наиболее энергоемких, которые в общей сумме потребляют не менее 70% энергоресурсов и имеют высокие удельные расходы энергоресурсов хотя бы по одному виду энергоресурса. По каждому из 26-ти видов продукции выбраны мероприятия по энергосбережению и рассчитана прогнозная экономия - потенциал энергосбережения до 2040 г. Рассчитаны прогнозы потребления топлива, тепловой и электрической энергии по 26-ти видам продукции, суммарный прогноз потребления топливно-энергетических ресурсов до 2040 г. для энергоемких видов продукции, населения и социальной сферы. Сделано сравнение сходимости полученных прогнозов на «верхнем» и «нижнем» уровне по отдельным видам энергоресурсов. Сделан вывод, что необходимо комбинировать несколько методов при прогнозировании энергопотребления для различных видов энергоресурсов, например нормативный и прямого счета.


Дод.точки доступу:
Станиціна, В.В. ; Куц, Г.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Писаренко, П. В.
    Вплив водного режиму та способів обробітку грунту на продуктивність кукурудзи [Текст] / П. В. Писаренко, А. С. Малярчук [и др.] // Агроном. - 2020. - № 2. - С. 90-93
Рубрики: Кукурудза--Продуктивність--Вирощування


Дод.точки доступу:
Малярчук, А. С.; Куц, Г. М.; Біляєва, І. М.; Мишукова, Л. С.

Знайти схожі

9.


    Куц, Г. О.
    Утворення та використання вторинних енергоресурсів в Україні [Текст] / Г. О. Куц, Л. О. Літинська // Проблеми загальної енергетики. - 2019. - № 4. - С. 32-35
Рубрики: Енергетичні установки--Ефективність
Анотація: Розглянуто стан виходу та використання горючих і теплових вторинних енергоресурсів (ВЕР) на підприємствах енергоємних галузей за 2010, 2015–2017 рр. Аналіз показників виходу і використання ВЕР показав, що протягом зазначених років рівень їх утилізації значно знижується. Так, частка утилізації горючих ВЕР до обсягу валового споживання первинного палива енергетичного балансу знизилась у 2017 р., порівняно з 2010 р., у 2,18 раз ( у фізичному обсязі з 8648,5 тис. т у.п. у 2010 р. до 3961,7 в 2017 р.), а теплових ВЕР до відпуску теплової енергії теплогенеруючими джерелами системи централізованого теплопостачання (СЦТ) у 3,15 раз (у фізичному обсязі відповідно за роками: 10518,4 тис Гкал до 3339,5). Зазначене падіння рівня утилізації ВЕР обумовлено значним зниженням обсягів виробництва продукції провідними енергоємними галузями країни та наявністю на їх підприємствах великої кількості технологічно застарілих і фізично зношених теплоутилізаційних установок (ТУУ), парк яких за останні роки новими ТУУ не поповнюється через відсутність в країні машинобудівельної бази по їх виробництву. Підвищення рівня утилізації ВЕР на прогнозовані роки буде визначатись розвитком і структурною перебудовою економіки країни та створенням машинобудівельної бази з виробництва утилізаційного обладнання для різних галузей, які належать до основних джерел виходу ВЕР.


Дод.точки доступу:
Літинська, Л.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


   
    Порівняльний аналіз середньої вартості теплової енергії, виробленої в котельнях різної потужності, з урахуванням екологічної складової [Текст] / В. В. Станиціна [и др.] // Енерготехнології та ресурсозбереження. - 2020. - № 2. - С. 55-62. - Бібліогр.: с. 60-61, 62 (17 назв)
Рубрики: Теплоенергетика--Екологічні фактори
Анотація: Наведено динаміку теплової потужності теплогенеруючих джерел системи централізованого теплопостачання України з аналізом структури паливного балансу опалювальних котелень для покриття потреби у тепловій енергії за 2010-2017 рр. Для визначення ефективності теплогенерації у котельних запропоновано використовувати методику визначення середньої вартості енергоносія за життєвий цикл, яку удосконалено для теплової енергії, що виробляється у котельних, з урахуванням витрат на роботу очисного обладнання та екологічного податку. Обраховано середню вартість теплової енергії за життєвий цикл для трьох найбільш поширених для котельних типів котлів, що працюють на природному газі, вугіллі та мазуті, а також для побутових котлів на альтернативних видах палива з урахуванням екологічної складової. Визначено доцільність подальшого розвитку котельного обладнання різних типів для потреб теплозабезпечення.


Дод.точки доступу:
Станиціна, В.В.; Куц, Г.О.; Тесленко, О.І.; Маляренко, О.Є.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

11.


    Куц, Г. О.
    Прогнозна оцінка повної технологічної енергоємності продукції чорної металургії України за виробничими схемами до 2040 року [Текст] / Г. О. Куц, О. І. Тесленко // Проблеми загальної енергетики. - 2021. - № 2. - С. 44-52. - Бібліогр. с. 51 (10 назв)
Рубрики: Чорна металургія--Енергоємність
Анотація: Розглянуто перспективний розвиток чорної металургії України на період до 2040 р. Цей розвиток буде відбуватись за рахунок структурних змін виробничих схем та технологічних заходів з більш ефективними характеристиками енергоресурсів, енергоносіїв та сировини, які формують енергоємність металургійної продукції. З внесенням оповнень до діючих методик визначення повної енергоємності виробництва продукції було проведено розрахунки повної технологічної енергоємності продукції чорної металургії, як найбільш енергоємної та багато продуктової галузі економіки країни. Порівняно показники повної технологічної енергоємності продукції чорної металургії за базовим 2017 р. та аналогічні прогнозні показники в 2040 р. Порівняння показників повної технологічної енергоємності кінцевої продукції чорної металургії (прокату) показали, що прокат, вироблений за новітніми технологічними системами, які заплановано до впровадження на прогнозований 2040 р., буде мати ??повну технологічну енергоємність до 20% меншу за аналогічний показник прокату за технологічними схемами, задіяними в базовому 2017 р


Дод.точки доступу:
Тесленко, О.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)