Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Камишин, Володимир$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Камишин, Володимир.
    Системно-кібернетичні основи організації простору знань у дидактиці в умовах інформаційного буму / В. Камишин, О. Рева, Н. Добровольська // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2016. - № 9. - С. 103-116. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Дидактика--Навчальний процес
Кл.слова (ненормовані):
навчальний процес -- дидактичні одиниці
Анотація: З урахуванням перманентного інформаційного буму, що має переконливу аналогію з відомим законом Мура, уперше здійснено науково-теоретичне обгрунтування можливості застосування теорії графів для формування організаційної структури взаємодії дидактичних одиниць у багатовимірному просторі знань. Наведені рекомендації з формування характеристик та показників дидактичних одиниць, а також обгрунтовані процедури згортки вершин орієнтованого зв’язаного графу, що сприяє знаходженню оптимального шляху на ньому, тобто мінімізації часу, потрібного для опанування дидактичних одиниць тими, хто навчається.


Дод.точки доступу:
Рева, Олексій; Добровольська, Наталія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Теоретичні основи еврестичного підходу до встановлення тезаурусу навчальної дисципліни [Текст] / Володимир Камишин, Олексій Рева, Сергій Завгородній, Лариса Сагановська // Український педагогічний журнал = Ukrainian educational journal. - 2022. - № 3. - С. 100-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Навчальні дисципліни--Тезаурус--Евристичні рішення
Анотація: В умовах інформаційного буму нагально актуальним є виріщення проблеми, з одного боку, структурної організації (ірхітектоніки) простору знань, що за світовими прогнозами має досягти у 2025 році 163 Zb. З іншого ж боку, йдеться про визначення тезаурусу певної галузі знань (чи певної навчальної дисципліни), тобто того повного і систематизованого набору даних, що вважається в інформатиці доcmатнім для людини-користувача або ЕОМ, щоби успішно орієнтуватися в цій галузі знань. І саме цей тезаурус має бути успішно опанованим навченими в межах відповідних навчальних програм.


Дод.точки доступу:
Камишин, Володимир; Рева, Олексій; Завгородній, Сергій; Сагановська, Лариса

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)