Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Калита, Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Калита, Т.
    Три рівні зрілості системи управління [] / Т. Калита // Стандартизація. Сертифікація. Якість. - 2010. - № 5. - С. 57-62
Рубрики: Система управління якістю
Анотація: Статтю присвячено аналізу основних характеристик систем управління (СУ) підприємством на трьох рівнях їхнього розвитку. Наведено основні недоліки та переваги притаманні системам залежно від рівня їх зрілості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Одержання асептичного матеріалу й індукція калюсогенезу стійкої проти каштанової мінуючої молі форми гіркокаштана звичайного [Текст] : наук. дослідж. / О. С. Пентелюк [та ін.] // Карантин і захист рослин. - 2016. - № 10. - С. 13-16 : рис., табл. - Бібліогр.: с.15-16
Рубрики: Листяні дерева--Захист від шкідників
Кл.слова (ненормовані):
гіркокаштан звичайний -- живильне середовище -- експлантат -- морфогенез -- калюс -- in vitro -- каштанова мінуюча міль (КММ)
Анотація: Отримано асептичну культуру стійкої проти каштанової мінуючої молі форми гіркокаштана звичайного з метою одержання рослин-регенерантів. Установлено, що найефективнішою стерилізуючою речовиною для первинних експлантатів є 50 % розчин нанорозмірних частинок AgNo(3). Перспективним методом для одержання рослин-регенератів є непрямий морфогенез з використанням модифікованого живильного середовища Мурашіге і Скуга (МС) з додованням кінетину та 2,4-D (100 мкг/л).


Дод.точки доступу:
Пентелюк, О. С.; Григорюк, І. П.; Костенко, С. М.; Калита, Т. В.; Ліханов, А. Ф.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Белінська, Я. В.
    Переваги кредитування інвестиційно-інноваційної діяльності на засадах державно-приватного партнерства в умовах глобалізації в Україні [Текст] / Я. В. Белінська, Т. А. Калита // Економіка та держава. - 2018. - № 8. - С. 4-8 : табл. - Бібліогр. с. 8 (10 назв)
Рубрики: Інвестиційне кредитування--Державно-приватне партнерство
Анотація: У статті досліджено роль банків у фінансуванні інвестиційно-інноваційної діяльності на засадах державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні. Визначено потенціал інвестиційного кредитування ДПП на основі дослідження аналітичних даних НБУ, його перспективність як захист від ризику розгортання інфляційної спіралі. Також, авторами надано алгоритм узгодження інтересів банку і позичальника. Зокрема, закцентовано, що результатом узгодження інтересів держави, банку і підприємства-позичальника на засадах ДПП є технічне оновлення виробничо-технологічного комплексу зростання продуктивності праці, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості країни. Автори дійшли висновку, що системна взаємодія держави, кредитно-фінансової системи, бізнесу, науки в процесі фінансування інновацій реалізується на макро-, мезо- та мікрорівнях.


Дод.точки доступу:
Калита, Т.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)