Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Зінчук, Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 17
Показані документи с 1 за 17
1.


    Зінчук, Т.
    Аграрна політика України : можливості та перспективи інтеграції в ЄС [Текст] / Т.Зінчук // Економіка України. - 2000. - N 12. - С. 58-66
Рубрики: Аграрна політика України--Інтеграція в ЄС


Знайти схожі

2.


    Зінчук, Т. О.
    Соціальний захист сільського населення в країнах Центральної та Східної Європи - членах Європейського Союзу [Текст] / Т.О. Зінчук , Н.М. Куцмус // Економіка АПК. - 2006. - № 3. - С. 102-109. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Соціальна політика--Доходи та рівень життя населення
   Сільське господарство--Трудові ресурси--Центральна та Східна Європа

Кл.слова (ненормовані):
Матеріальна підтримка -- Безробіття -- Пенсійне страхування
Анотація: Розглядається питання соціального захисту населення Центральної та Східної Європи. Діючою системою соціального захисту сільського населення передбачено страхування працюючих задля забезпечання доходу на випадок безробіття, непрацездатності, виходу на пенсію тощо.


Дод.точки доступу:
Куцмус , Н.М.

Знайти схожі

3.


    Зінчук, Т.
    Аграрна політика країн ЦСЄ у контексті інтеграції до ЄС: реалії та перспективи для України [Текст] / Т. Зінчук // Економіка України. - 2006. - № 4. - С. 74-88
Рубрики: Євроінтеграція--АГРАРНА ПОЛІТИКА
Кл.слова (ненормовані):
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО -- АДАПТАЦІЯ КРАЇН -- ФІНАНСОВА ДОПОМОГА -- САП -- РЕФОРМИ ФІШЛЕРА
Анотація: Мета статті- виявлення основних тенденцій та особливостей аграрних перетворень у країнах ЦСЄ в умовах їх адаптації до САП ЄС, а також визначення стратегічних орієнтирів при формуванні національної аграрної політики з урахуванням досвіду цих країн.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


    Зінчук, Т. О.
    Міжнародна економічна інтеграція: проблеми дефініції та особливості в аграрному секторі [Текст] / Т.О. Зінчук // Економіка та держава. - 2006. - № 7. - С. 25-28. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Міжнародна економічна інтеграція--АГРАРНИЙ СЕКТОР
Кл.слова (ненормовані):
ЕКОНОМІЧНИЙ ЛІБЕРАЛІЗМ -- ТЕОРІЯ КОМУНІКАЦІЇ -- ЗАКОНОМІРНОСТІ
Анотація: Досліджено еволюцію сутності категорії економічної інтеграції. Розкрито історичні та сучасні підходи до дефініції інтеграції в працях зарубіжних та вітчизняних вчених. Обгрунтовано необхідність врахування особливостей галузі сільського господарства в процесах міжнародної економічної інтеграції.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

5.


    Зінчук, Т. О.
    Нова парадигма сільського розвитку Європейського Союзу: перспективи для України [Текст] / Т.О. Зінчук // Актуальні проблеми економіки. - 2007. - № 11. - С. 104- 114. - Бібліогр.: 22 назви
Рубрики: Економіка ЄС--Розвиток сільських територій
Анотація: У статті проаналізовано зміни в політиці сільського розвитку ЄС після перегляду ролі та значення галузі сільського господарства в аграрній і регіональній реформах співтовариства.


Знайти схожі

6.


    Скрипник, А.
    Експортний потенціал та ризики аграрного сектору України [Текст] / А. Скрипник, Т. Зінчук // Економіст. - 2009. - № 11. - С. 16-20 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромислові комплекси--Експорт--Ризики
Анотація: Розглядаються потенційні можливості зростання частки сільськогосподарського експорту у загальному експорті країни та аналізуються ризики, притаманні аграрному сектору, що суттєво зменшують його потенційні можливості. Наведено класифікацію ризиків та приклади розрахунку окремих типів - ціновий ризик та ризик урожайності.


Дод.точки доступу:
Зінчук, Т.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

7.


    Скрипник, А. В.
    Експортна складова розвитку аграрного сектору та продовольча безпека [Текст] / А. В. Скрипник, Т. Ю. Зінчук // Економіка АПК. - 2010. - № 6. - С. 125-133. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Продовольча безпека України--Сільськогосподарська продукція
   Зовнішньоекономічна діяльність України--Зовнішня торгівля

Кл.слова (ненормовані):
Світова організація торгівлі -- Імпорт
Анотація: Розглянуто питання взаємозв'язку розвитку експортного потенціалу та реалізації концепції продовольчої безпеки. На основі аналізу відношення аграрного експорту до імпорту наведено випадки реалізації ризиків внутрішнього ринку.


Дод.точки доступу:
Зінчук, Т. Ю.

Знайти схожі

8.


    Скрипник, А. В.
    Розвиток українського АПК у світлі глобальних тенденцій [Текст] / А. В. Скрипник, Т. Ю. Зінчук // Економіка АПК. - 2010. - № 9. - С. 140-146 : граф. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Агропромисловий комплекс України--Розвиток
   Продовольчий ринок--Продовольча безпека

   Аграрний сектор--Розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Зовнішньоекономічний торговельний баланс -- Експорт
Анотація: Проаналізовано тенденції світового продовольчого ринку з метою врахування його впливу на розвиток українського АПК. Показано, що при збереженні існуючих тенденцій (перевага сировинних товарів в експортному кошику) у найближчому майбутньому може бути втрачено позитивний торговельний баланс аграрного сектору.


Дод.точки доступу:
Зінчук, Т. Ю.

Знайти схожі

9.


    Зінчук, Т. О.
    Теоретично-методологічні засади диверсифікації сільської економіки в контексті європейського досвіду [Текст] / Т. О. Зінчук, В. І. Ткачук // Економіка АПК. - 2011. - № 1. - С. 27-34 : табл. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Аграрна політика--Європейський Союз
   Сільські території--Розвиток

Кл.слова (ненормовані):
Початкові інвестиції -- Внутрішній вплив -- Зовнішній вплив
Анотація: Розкрито теоретичну сутність і зміст категорії диверсифікації сільської економіки в ринкових умовах функціонування сільськогосподарських підприємств. Визначено основні методологічні підходи до процесу диверсифікації з урахуванням багаторічного досвіду країн Європейського Союзу.


Дод.точки доступу:
Ткачук, В. І.

Знайти схожі

10.


    Скрипник, А. В.
    Тенденції світового ринку пшениці та ризики розвитку експортного потенціалу країни [Текст] / А. В. Скрипник, Т. Ю. Зінчук // Економіка АПК. - 2011. - № 9. - С. 139-145 : табл. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Зовнішньоекономічна діяльність--Експорт--Україна
   Рослинництво--Зернові культури--Україна

   Економіка торгівлі--Зовнішня торгівля--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Трейдерські компанії -- Коефіцієнти детермінації -- Виробництво пшениці
Анотація: Проаналізовано динаміку головних показників світового ринку пшениці, до яких належать рівень цін, виробництва, обсяги експорту та запасів за останні 20 років.


Дод.точки доступу:
Зінчук, Т. Ю.

Знайти схожі

11.


    Скрипник, А. В.
    Інформаційна складова продовольчої безпеки України [Текст] / А. В. Скрипник, Т. Ю. Зінчук // Економіка АПК. - 2012. - № 9. - С. 103-111 : рис. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Продовольчі ресурси--Формування--Україна
   Агропродовольча система України--Продовольча безпека

   Економіка України--Інформаційний розвиток

Кл.слова (ненормовані):
Сировина -- Продовольчий ринок -- Споживчий ринок
Анотація: На прикладі цінових шоків розглянуто взаємозв'язок між інформаційною та продовольчою безпекою, пропонується інший підхід до визначення продовольчої безпеки, що враховує реалії розвитку країни з відкритою економікою.


Дод.точки доступу:
Зінчук, Т. Ю.

Знайти схожі

12.


    Зінчук, Т. О.
    Проблеми адаптації аграрного сектору економіки до умов Угоди про зону вільної торгівлі Україна-ЄС [Текст] / Т. О. Зінчук // Економіка АПК. - 2015. - № 5. - С. 79-87 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне співробітництво--Україна--ЄС
   Економіка Європейського Союзу--Аграрний сектор

   Зовнішньоекономічні відносини--Зона вільної торгівлі--Україна--ЄС

Кл.слова (ненормовані):
агропродовольча продукція -- сільськогосподарська торгівля -- сільськогосподарські товаровиробники
Анотація: Систематизовано комплекс проблем адаптації аграрного сектору економіки щодо реалізації Угоди про ЗВТ з виявленням та оцінкою об'єктивних умов його реальної готовності до процесу європейської інтеграції.


Знайти схожі

13.


    Зінчук, Т. О.
    Європейський досвід формування ринку сільськогосподарських земель [Текст] / Т.О. Зінчук // Економіка АПК. - 2016. - № 12. - С. 84-92 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні відносини--Сільське господарство--Україна--ЄС
Кл.слова (ненормовані):
інвестиції -- оренда -- земельний кадастр
Анотація: Метою статті є виявлення основних проблем і обґрунтовано перспективи розвитку земельних відносин в Україні на основі аналітичного огляду й результатів дослідження еволюційних особливостей процесу формування ринку землі у країнах-членах ЄС з урахуванням сучасних вимог щодо проведення земельних реформ. Доведено, що найбільш наближені умови до вітчизняних щодо розвитку ринку сільськогосподарських земель були в таких країнах, як Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща та Румунія.


Знайти схожі

14.


    Зінчук, Т. О.
    Диверсифікація бізнесу на сільських територіях: досвід країн світу [Текст] / Т. О. Зінчук, Н. М. Куцмус // Економіка АПК. - 2018. - № 4. - С. 19-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільська місцевість--Розвиток
   Сільська економіка--Диверсифікація

Кл.слова (ненормовані):
бізнес -- сільський бізнес -- сільська територія -- сільська економіка -- сільський розвиток -- диверсифікація
Анотація: Мета статті - узагальнити методологічні та практичні закономірності бізнесу на сільських територіях в окремих країнах світу як елементу формування ефективної моделі розвитку сільської економіки. Новизна полягає в тому, що на основі досвіду досліджуваних країн доведено синергетичний характер існуючих моделей диверсифікації сільського бізнесу, здатність стратегій урізноманітнення діяльності гарантувати підвищення самодостатності фермерських господарств з огляду на задоволення виробничих потреб та зменшення залежності від ринкових коливань.


Дод.точки доступу:
Куцмус, Н. М.

Знайти схожі

15.


    Зінчук, Т. О.
    Корпоративна соціальна відповідальність вертикально інтегрованих структур аграрного бізнесу як умова сталого розвитку [Текст] / Т. О. Зінчук // Економіка АПК. - 2019. - № 1. - С. 39-49 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний бізнес--Сталий розвиток
   Корпоративне управління

Кл.слова (ненормовані):
агробізнес -- вертикально інтегровані структури -- глобальна угода ООН -- експортний потенціал -- корпоративна соціальна відповідальність -- корпоративне управління -- міжнародні стандарти -- сталий розвиток
Анотація: Мета статті - розкрити зміст поняття «корпоративна соціальна відповідальність структур аграрного бізнесу» і обгрунтувати підходи до її реалізації з урахуванням зарубіжного досвіду, міжнародних стандартів і принципів, а також основних засад сталого розвитку та національних особливостей організації сільськогосподарського виробництва. Обгрунтовані пропозиції щодо зміни пріоритетів корпоративної соціальної відповідальності та необхідності використання сучасних соціальних, економічних та екологічних методів в діяльності аграрних формувань на засадах сталого розвитку можуть бути використані як стратегічні напрями формування державної (регіональної) програми функціонування сталих бізнес-моделей в аграрному бізнесі.


Знайти схожі

16.


    Зінчук, Т. О.
    Особливості функціонування вертикально інтегрованих бізнес-структур холдингового типу в аграрному секторі [Текст] / Т. О. Зінчук, О. М. Николюк, П. В. Пивовар // Економіка АПК. - 2019. - № 9. - С. 19-30 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна економіка--Сільськогосподарські підприємства
   Аграрний бізнес

Кл.слова (ненормовані):
вертикально інтегрована структура холдингового типу -- агрохолдинг -- сільськогосподарське підприємство -- аграрна бізнес-структура -- аграрний сектор
Анотація: Мета статті - перевірити наукову гіпотезу про функціонування на території Житомирської області вертикально інтегрованих аграрних бізнес-структур та ідентифікувати особливості діяльності їхніх учасників. Отримані результати виступають базою для прогнозування напрямів і темпів розвитку агрохолдингових об’єднань на території України та моделювання їх впливу на діяльність інших сільськогосподарських підприємств, на розвиток сільських територій та на національну економіку в цілому.


Дод.точки доступу:
Николюк, О. М.; Пивовар, П. В.

Знайти схожі

17.


    Зінчук, Т. О.
    Управління фінансовим потенціалом об'єднаних територіальних громад [Текст] / Т. О. Зінчук, М. М. Патинська-Попета // Економіка АПК. - 2019. - № 12. - С. 6-15 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Об'єднані територіальні громади--Фінансова спроможність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Джерела фінасування -- механізм управління фінансовим потенціалом -- об'єднані територіальні громди -- сталий розвиток -- фінансовий потенціал -- фінансова спроможність
Анотація: Мета статті -узагальнити теоретичні підходи та методичні основи механізму управління фінансовим потенціалом об'єднаних територіальних громад (ОТГ). Систематизовано ключові проблеми процесу управління фінансовим потенціалом, визначено напрями вдосконалення механізму управління фінансовим потенціалом ОТГ у забезпечення сталого розвитку.


Дод.точки доступу:
Патинська-Попета, М. М.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)