Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дочу, А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Дочу, А. Р.
    Орнітоніми іншомовного походження в англійській мові, або продовження семасіологічних традицій А.П. Непокупного [Текст] / А. Р. Дочу // Мовознавство. - 2012. - № 2. - С. 36-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовознавство--Персоналії--Орнітомія
Анотація: У статті вказується на продовження семасіологічних традицій А.П. Непокупного, а саме дослідження орнітонімів.


Дод.точки доступу:
Непокупний, Анатолій Павлович \о нем\

Знайти схожі

2.


    Дочу, А.
    Пам'яткознавчі погляди молодих вчених XXI ст. [Текст] : рецензія / А. Дочу // Мовознавство. - 2014. - № 6. - С. 92-93
Рец. на Пам'яткознавчі погляди молодих вчених XXI ст. : зб. наук. статей з пам'яткоохоронної роботи / гол. ред. Д.П.Кузнєцов. - Харків: Курсор, 2014.- Вип. 4.- 140 с, 13 іл.

Рубрики: Культурна спадщина--Слобожанщина


Знайти схожі

3.


    Дочу, А. Р.
    Тюркізми в англійській та інших індоєвропейських мовах [Текст] / А. Р. Дочу // Мовознавство. - 2016. - № 3. - С. 63-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовознавство--Лексика--Запозичені слова--Тюркізми--Індоєвропейські мови
Анотація: У статті здійснено спробу дослідити тюркізми в германських і балтійських мовах, а саме в англійській, німецькій і литовській. Встановлено, що вплив тюркізмів на аналізовані мови є певною мірою ідентичним, що пояснюється екзотичним характером запозиченої лексики.


Знайти схожі

4.


    Дочу, А. Р.
    Тюркські мовні контакти і запозичення в литовській мові, або Продовження мовознавчих досліджень А. П. Непокупного [Текст] / А. Р. Дочу // Мовознавство. - 2017. - № 3. - С. 57-61. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Мовознавці--Персоналії--Україна
   Мовознавчі дослідження

Анотація: У статті окреслено праці А. П. Непокупного, присвячені балто-слов'янським мовним контактам. Зокрема, в руслі продовження його мовознавчих традицій розглянуто тюркські мовні контакти і запозичення в литовській мові.


Дод.точки доступу:
Непокупний, Анатолій Павлович (1932-2006) \про нього\

Знайти схожі

5.


    Коцюба, З.
    Дочу А. Р. Мовні контакти і запозичення як чинник формування тематичних груп лексики [Текст] : (на матеріалі англійського орнітонімікону) : [рецензія] / З. Коцюба // Мовознавство. - 2018. - № 3. - С. 59-62
Рец. на Дочу А. Р. Мовні контакти і запозичення як чинник формування тематичних груп лексики : (на матеріалі англійського орнітонімікону) / А. Р. Дочу. - Київ : Наук. думка, 2017. - 206 с.

Рубрики: Лексика--Запозичення--Мовні контакти--Рецензія на книгу
Анотація: Стаття є рецензією на книгу Дочу А. Р. "Мовні контакти і запозичення як чинник формування тематичних груп лексики"


Знайти схожі

6.


    Дочу, А. Р.
    Кодифікація кримськотатарської мови: досвід загрожених мов Європи та світу [Текст] / А. Р. Дочу // Мовознавство. - 2022. - № 2. - С. 63-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримськотатарська мова--Кодифікація мов--Загрожена мова--Зарубіжний досвід
Анотація: Стаття присвячена кодифікації кримськотатарської мови на прикладі загрожених мов Європи та світу. Питання кодифікації кримськотатарської мови, зокрема нормалізації абетки й повернення на латинську графіку, потребує ухвалення на національному законодавчому рівні низки законів та постанов, адже успішність кодифікації залежить не тільки від сприйняття спільноти, але й від державної підтримки. Проблема збереження та розвитку мов, які перебувають під загрозою зникнення, може бути розв'язана не лише на національному , а й на регіональному та міжнародному рівні.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)