Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дерекіт, Марія$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Дерекіт, Марія.
    Урок на тему "Загальна характеристика сенсорних систем" (9 клас) [Текст] / М. Дерекіт, О. Селіванова // Біологія і хімія в школі. - 2008. - № 1. - С. 26-28.
Рубрики: Методика викладання біології--Розробка уроку
Кл.слова (ненормовані):
довкілля -- біологічна інформація -- здоров'я людини
Анотація: Дана розробка уроку на тему "Сенсорні системи". Мета уроку: виховати дбайливе ставлення до свого здоров'я, ознайомити з поняттям "сенсорні системи". Розроблені план, хід уроку. Для кращого сприймання та засвоення учнями нового матеріалу пропонуються завдання для самостійной роботи, розроблені схеми, які учні повинні заповнити.


Дод.точки доступу:
Селіванова, Оксана

Знайти схожі

2.


    Дерекіт, Марія.
    Уроки на тему : "Зорова сенсонсрна система" (9 клас) [Текст] / М. Дерекіт, О. Селіванова // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №2. - С. 43-45 . - Продовження.-Початок див.: "Біологія і хімія в шк.2. - 2008. - № 1. (Далі буде)
Рубрики: Методика ведення уроку--Розробка уроку--біологія
Кл.слова (ненормовані):
зоровий аналізатор -- око


Дод.точки доступу:
Селіванова, Оксана

Знайти схожі

3.


    Горицька, Надія.
    Інтегрований урок з теми: "Вода. " [Текст] / Н. Горицька // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №3. - С. 31-33.
Рубрики: Хімія в школі--Методика викладання--інтегрований урок
Кл.слова (ненормовані):
Вода-Хімічний склад-Властивості води
Анотація: Методика проведення інтегрованного уроку з хімії на тему "Вода". Мета уроку -узагальнити знання учнів про склад водиі та інши питання стосовно її значення та необхідності у живої природе. Вихоаувати в учнів бережливе ставлення до природи. А також розвивать у школярів логічне мисллення, пізнавальну активність.


Дод.точки доступу:
Дерекіт, Марія; Каблова, Світлана

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)