Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бугрова, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Бугрова, О.
    Методологічні основи оцінки ризику при прийнятті інвестиційних рішень [] / О. Бугрова // Економіка України. - 2003. - № 10. - С. 29-33
Рубрики: Інвестиції в Україні--Оцінювання--ОЦІНКА РИЗИКУ

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Бугрова, О.
    Основи теорії динаміки ефективності проекту [Текст] / О. Бугрова // Економіка і держава. - 2005. - № 7. - С. 44-47. - Бібіліогр.: 3 назв.
Рубрики: Інвестиційний проект--Оцінка ефективності
Анотація: Наведені принципи побудови теорії динаміки ефективності будівельного проекту, який реалізується в об'єктивних умовах невизначеності. Стаття насамперед концентрує увагу на контролюванні динаміки ефективності проекту впродовж послідовних фаз його життєвого циклу

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Бугрова, О. О.
    Зручний засіб опису, побудови і вдосконалення систем [Текст] / О. О. Бугрова // Економіка та держава. - 2008. - № 2. - С. 40-41. - Бібліогр. с. 41 (2 назв.)
Рубрики: Економічна інформатика
Анотація: Наведені принципи і рекомендації щодо більш широкого застосування методології структурованого аналізу і проектування (SADT) при створені та вдосконаленні систем в сфері економіки та менеджменту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бугрова, О. О.
    Інноваційні принципи інтегрованої логістики [Текст] / О. О. Бугрова, О. В. Бугров // Економіка та держава. - 2009. - № 6. - С. 30-32. - Бібліогр. с. 32 (2 назви)
Рубрики: Торгова логістика
Анотація: Наведені інноваціні принципи інтеграції приватних і державних структур при створенні логістичних центрів, розкриті теоретичні основи побудови ефективної системи управління транспортно-торговельними потоками.


Дод.точки доступу:
Бугров, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Бугров, О. В.
    Методологія розвитку інтегрованої конкурентоздатності [Текст] / О. В. Бугров, О. О. Бугрова, Т. М. Шкуренко // Економіка та держава. - 2010. - № 12. - С. 9-11. - Бібліогр. с. 11 (2 назви)
Рубрики: Інновації
   Інноваційний менеджмент

Анотація: Ця стаття розглядає взаємозв'язок між сучасною концепцією управління проектами і програмами, з одного боку, та принципами посилення конкурентоздатності регіонів, з іншого боку. В результаті визначені теоретичні основи використання Р2М як засобу сталого соціально-економічного розвитку регіонів.


Дод.точки доступу:
Бугрова, О.О.; Шкуренко, Т.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Бугров, О. В.
    Свопи на фінансовому ринку: прийняття рішень в умовах невизначеності [Текст] / О. В. Бугров, О. О. Бугрова, І. О. Лук`янчук // Економіка та держава. - 2021. - № 1. - С. 61-69 : табл. - Бібліогр. с. 69 (15 назв)
Рубрики: Фінансовий ринок--Ризик - менеджмент
Анотація: Стаття розкриває сутність і механізм дії свопів в умовах невизначеності, а також у контексті ризик менеджменту під час укладення відповідних угод на позабіржовому ринку. Розкрито механізм виникнення можливих фінансових вигід або втрат для сторін своп контрактів. Досліджено, що через особливості ринку своп контрактів і насамперед через неможливість і навіть недоцільність жорсткого регулювання цього специфічного сегменту, основними напрямами його удосконалення можуть бути визнані (1) регламентація відносин учасників ринку шляхом створення базових правил укладення своп угод (модельних контрактів і низки альтернативних їх параграфів) і (2) розвиток ринку шляхом запровадження ефективних моделей ризик менеджменту (які були б одночасно і дієвими, і простими). В рамках оцінки доцільності укладення свопів запропонована модель на основі методології "вигоди-витрати", з урахуванням теорії ймовірностей і вартості грошей у часі. Пропонована концептуальна модель прийняття рішень щодо укладення своп угод, на основі прогнозування руху грошових коштів за трьома сценаріями, розрахунку відповідних NPV і PERT оцінки, дозволить зменшити кількість випадків, коли сторона, яка винна кошти, не в змозі впоратися з надвисокими зобов'язаннями по контракту. Таким чином, ринок із застосуванням цієї моделі стане більш безпечним для учасників, а ймовірність його перетворення в загрозливий фінансовий міхур знизиться.


Дод.точки доступу:
Бугрова, О.О.; Лук`янчук, І.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бугров, О. В.
    Синергетична модель розвитку у контексті фінансових аспектів корпоративного управління [Текст] / О. В. Бугров, О. О. Бугрова, І. О. Лук'янчук // Економіка та держава. - 2021. - № 5. - С. 108-118 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 117-118 (24 назви)
Рубрики: Корпоративне управління
Анотація: Стаття визначає ключові проблеми та стратегічні задачі у ланці "корпоративне управління — фінанси" і пропонує синергетичну модель, яка спрямована на комплексне їх розв'язання. Ключовими проблемами у зазначеній сфері є проблема залучення зовнішнього капіталу в компанію, проблема "принципал-агент" і проблема ризику втрати компанією бізнес-незалежності; а головними стратегічними задачами — підвищення ринкової ціни акцій та зростання гудвілу підприємства. Пропонована концептуальна складається з таких блоків: підготовка високоефективного проекту; обгрунтування рівня дохідності корпоративних облігацій; підготовка проспекту випуску корпоративних облігацій (в якому зазначено правило, що облігації подаються парами — одна звичайна плюс одна конвертована); крім того, акціонери і працівники мають першочергове право на купівлю певної частини облігацій; забезпечення покупки емітованих облігацій великою кількістю різних осіб; виконання інвестиційного проєкту корпорації; застосування механізму левериджу. Модель Свенссона може бути просто і наочно застосована для обгрунтування справедливої дохідності корпоративних облігацій (з доданням певної поправки на ризик, який притаманний відповідному підприємству). Ця модель вже довела свою доцільність і ефективність під час визначення спот-ставок у різних країнах (у тому числі, в Україні при розрахунку базових кривих безкупонної дохідності гривневих облігацій внутрішніх державних позик). Пропонована концептуальна синергетична модель посилена економіко-математичним інструментарієм, який дозволяє на основі багатоваріантних прогнозів грошових коштів по проєкту обчислити IRR і NPV за кожним сценарієм, а також EIRR і ENPV (з урахуванням відповідного ступеня невизначеності), розрахувати потрібну номінальну вартість і кількість корпоративних облігацій, потенціал левериджу по проєкту як у процентній, так і в грошовій формі. Пропонована концептуальна модель у комплексі з апробованим математичним апаратом є доцільною для широкого застосування в корпоративному бізнесі.


Дод.точки доступу:
Бугрова, О.О.; Лук'янчук, І.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)