Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Теплообмінники<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Каграманян, А. О. (кандидат технічних наук).
    Використання акумуляторів теплоти, як альтернативного джерела енергії при прогріві тепловозів [Текст] / А. О. Каграманян, А. В. Онищенко // Залізничний транспорт України. - 2011. - № 1. - С. 49-51 : рис., табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тепловози
   Акумулятори теплоти

   Альтернативні джерела енергії

   Теплообмінники

   Навколишнє середовище--Забруднення

Анотація: У статі розглянуті питання використання акумуляторів теплоти при прогріві тепловозів, які знаходяться у "гарячому" резерві та проведений огляд деяких конструкцій акумуляторів теплоти, що найбільше відповідають вимогам на залізничному транспорті.


Дод.точки доступу:
Онищенко, А. В. (асистент; УкрДАЗТ)

Знайти схожі

2.


    Soroka, B. S.
    Novel Trends of Development and Perfection the Modern Heat Exchangers [Текст] / B. S. Soroka // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2019. - № 2. - С. 54-63. - Бібліогр. с. 62-63, :5 (23 назви)
Рубрики: Теплообмінники
Анотація: Розглянуто деякі актуальні аспекти удосконалення теплообмінного устаткування. Обговорюються з використанням відповідних сучасних підходів до процесів переносу актуальні питання інтенсифікації теплообміну у середньо- та високотемпературних рекуператорах. Запропоновано класифікацію теплообмінного, у тому числі теплоутилізаційного устаткування. Наведено та проаналізовано основні характеристики рекуперативного устаткування. Проблема аналогії Рейнольдса (подібності відносної зміни інтенсивності теплообміну та зміни гідравлічного опору при варіюванні конструктивних геометричних та режимних факторів) розглянута стосовно до окремих випадків потоку вздовж однорідної поверхні, а також каналів, обладнаних лунками чи випуклими елементами.??Коефіцієнт термічної досконалості (ТРЮ процесу теплообміну якісно подібний до фактора аналогії Рейнольдса та у значній мірі залежить від інтенсивності теплообміну та коефіцієнта тертя в умовах схеми, що розглядається: при обтіканні поверхні або течії всередині каналу. Як робоче тіло у каналах теплообмінника порівнювалися різноманітні середовища: газоподібні, рідинні та нанорідинні (останні практично використовуються з 2000 р.). Проведено аналіз впливу використання вторинних випромінювачів енергії (SEE), розташованих всередині трубних каналів, на результуючий тепловий потік в умовах теплопередачі між потоком продуктів згоряння та повітряним потоком всередині труб.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Мікульонок, І. О.
    Конструктивне оформлення теплообмінників «труба в трубі» [Текст] / І. О. Мікульонок // Енерготехнології та ресурсозбереження . - 2020. - № 4. - С. 63-73. - Бібліогр.: с. 71-72 73, 58 (16 назв)
Рубрики: Теплообмінники
Анотація: Розглянуто вдосконалені конструкції одних з найбільш простих і надійних теплообмінних апаратів для оброблення різноманітних рідких і газоподібних середовищ - теплообмінників "труба в трубі". Нові конструкції в більшості випадків усувають основний недолік класичних теплообмінників "труба в трубі" - малу поверхню теплопередачі. Однак збільшення теплообмінної поверхні зазвичай істотно ускладнює виготовлення та/або експлуатацію (у тому числі й ремонт) теплообмінників. Запропоновано класифікацію теплообмінних апаратів "труба в трубі", в основу якої покладено такі ознаки: рівень складання, кількість потоків у каналах, природу матеріалу конструкції, ступінь рухомості теплообмінних труб, наявність турбулізувальних елементів у каналах, форму зовнішніх та/або внутрішніх труб. Виконано критичний аналіз найбільш характерних конструкцій теплообмінників "труба в трубі", розроблених вітчизняними й зарубіжними проектувальниками й винахідниками.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)