Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Соціально-економічні відносини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Хашковская, О. А.
    К методике оценки эффективности социально-экономического развития (на примере сельскохозяйственной отрасли Гомельской области) [Текст] / О. А. Хашковская // Економіка АПК. - 2005. - № 7. - С. 146-150.
Рубрики: Соціально-економічні відносини
   АПК Білорусії

Кл.слова (ненормовані):
Суспільне виробництво -- Сільське господарство
Анотація: Порушується проблема забезпечення ефективного функціонування економіки Білорусі, показником якої може бути "задоволення економічним життям". У статті подано перелік показників, що характеризують критерій ефективності функціонування економіки.


Знайти схожі

2.


    Грішнова, О.
    Соціальний капітал: сутність, значення, взаємозв'язок з іншими формами капіталу [Текст] / О. Грішнова, Н. Полив'яна // Україна: аспекти праці. - 2009. - № 3. - С. 19-24. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Людські ресурси
   Соціально-економічні відносини

Анотація: У статті висвітлено сутність соціального капіталу, його значення в розвитку соціально орієнтованої ринкової економіки. Розглянуто специфіку та взаємозв'язок соціального капіталу з іншими формами капіталу (зокрема людським та інтелектуальним) на мікро-, мезо- та макроекономічному рівні.


Дод.точки доступу:
Полив'яна, Н.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Колот, А.
    Соціальна згуртованість як доктрина забезпечення стійкості розвитку суспільства в умовах глобальних викликів [Текст] / А. Колот // Україна: аспекти праці. - 2009. - № 7. - С. 11-19. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Соціально-економічні відносини
   Соціальна політика

Анотація: Розглядаються теоретичні та прикладні аспекти соціальної згуртованості як доктрини забезпечення стійкості розвитку суспільства в умовах глобальних викликів. Обгрунтовується необхідність віднесення соціальної згуртованості до числа національних стратегій та пріоритетів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кондрашова-Діденко, В. І.
    "Згорнене впливання" довіри на соціально-економічні перетворення країни [Текст] / В. І. Кондрашова-Діденко, Л. В. Діденко // Економіка та держава. - 2010. - № 8. - С. 4-6. - Бібліогр. с. 6 (17 назв)
Рубрики: Соціально-економічні відносини
Кл.слова (ненормовані):
Інтелектономіка
Анотація: Обгрунтовано, що довіра є важливою компонентою перетворення сучасної економіки та формування інтелектономіки як постіндустріального типу виробництва.


Дод.точки доступу:
Діденко, Л.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Коваленко, О.
    Трансформація соціально-економічних відносин у постіндустріальній економіці [Текст] / О. Коваленко // Україна: аспекти праці. - 2014. - № 3. - 42-46. . - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Соціально-економічні відносини
Анотація: У статті розкривається роль та місце інтелектуальної діяльності в умовах нової якості ринку та капіталу, характерних для постіндустріальної економіки. Доводиться , що постіндустріальна економіка, повязана з використанням нових технологій та висококваліфікованої праці, породжує нові відносини, що трансформують відносини найманої праці, а це, в свою чергу, зачіпає фундаментальні засади соціально-економічного устрою суспільства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Кириченко, О. М.
    Щодо аналізу стану соціальної сфери України в умовах економічної кризи [Текст] / О. М. Кириченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 7/8, № 7. - С. 88-94. - Бібліогр. с. 94 (8 назв)
Рубрики: Соціально-економічні відносини
   Соціальна сфера--Реформування

Анотація: У статті розглядаються окремі питання аналізу стану соціальної сфери України в умовах розвитку кризових економічних явищ, динаміки макроекономічних та соціальних індикаторів, посилення взаємозв'язків індикаторів оцінки соціального розвитку, що свідчить про необхідність комплексного підходу з метою досягнення соціально-економічної стабільності з урахуванням досвіду розвинутих країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Скворцова, С. Я.
    Альтернативні джерела фінансового забезпечення соціальних гарантій населення [Текст] / С. Я. Скворцова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 3. - С. 78-84. - Бібліогр. с. 84 (8 назв)
Рубрики: Соціально-економічні відносини
   Соціальна політика

Анотація: В статті автором визначені основні джерела фінансового забезпечення соціальних гарантій населення; висвітлено зарубіжний досвід функціонування благодійних організацій і соціальних підприємств. Проаналізовано податкове регулювання діяльності соціальних підприємств, що належать до різних суб'єктів приватного права в Україні і сформульовано основні резерви альтернативного фінансування соціальних гарантій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Бистряков, І. К.
    Організація сучасного локального простору життєдіяльності: фактори впливу [Текст] / І. К. Бистряков, Ю. М. Манцевич // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 2. - С. 166-176. - Бібліогр.: с. 175-176 (6 назв)
Рубрики: Громадянське суспільство
   Соціально-економічні відносини

Анотація: Стаття присвячена дослідженню проблем трансформації життєвого середовища на локальному рівні, з позицій тенденцій формування сучасних соціально-економічних відносин, осмислення фактору часу та часового ресурсу, а також методів їх використання в умовах України. Акцент зроблено на мето- дологічних питаннях, пов'язаних із процесами зародження громадянського суспільства та створення відповідних передумов щодо самоорганізації середовища життєдіяльності населення. Ці питання розглянуто на прикладі об'єднань співвласників багатоквартирного будинку. Підкреслено, що локальний простір формується в рамках упорядкування наноекономічних відносин з урахуванням поведінки окремої людини. У всій повноті цей тип відносин розкривається і може бути ідентифікований саме у багатоквартирних будинках. Також локальний простір розглянуто як територіальний об'єкт, де людина перебуває постійно, отже він є простором зосередження відповідних соціально-економічних зв'язків. Сформульовано концептуальну цільову задачу, сутнісно спрямовану на те, щоб за допомогою організаційних механізмів управління спільнотою з розвинутою економічною складовою (інформаційні, попереджального самоконтролю, протизатратні, змішаного фінансування, страхові тощо) досягти позитивного трансформаційного ефекту. На цьому шляху рекомендовано зосередити увагу на вдосконаленні сучасного українського законодавства. Перегляду потребує не якась окрема група законів і підзаконних актів, а сама парадигма законотворення. Відповідно до викладених у статті позицій, критичному аналізу необхідно піддавати законопроекти ще на стадії формування ідеї та визначення основних інструментів їх реалізації.


Дод.точки доступу:
Манцевич, Ю.М.

Знайти схожі

9.


    Карлін, Микола.
    Токсичні інвестиції: проблеми ідентифікації та обмеження [Текст] / Микола Карлін // Банківська справа. - 2019. - № 1. - С. 13-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиції в Україні--Токсичні
   Соціально-економічні відносини

Кл.слова (ненормовані):
іноземні інвестиції -- внутрішні інвестиції -- "зелений" кредит -- "зелені" облігації -- державне регулювання -- волинська область
Анотація: У статті досліджено зміст та структуру такої нової економічної категорії, як токсичні інвестиції. Виявлені причини використання токсичних інвестицій в Україні та запроновані напрями їх обмеження на державному та місцевому рівнях.

Є примірники у відділах:
(05.07.2019р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)