Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Податкова політика<.>
Загальна кількість знайдених документів : 15
Показані документи с 1 за 15
1.


    Буряк, Володимир.
    Референдум як джерело податкового права [Текст] / В. Буряк // Підприємництво, господарство і право. - 2005. - № 1. - С. 12-14. - Бібліогр. 11 назв.
Рубрики: Конституційне право
   Держава і право--Референдум

   Податкова політика

Кл.слова (ненормовані):
референдум
Анотація: У статті розглядається можливість розширення права народу впливати на податкову політику держави шляхом референдуму (на прикладі деяких європейських країн та України)


Знайти схожі

2.


    Марченко, О. І.
    Податкові пільги інвестиційного характеру як засіб стимулювання інноваційної діяльності [Текст] / О. І. Марченко // Економіка та держава. - 2009. - № 6. - С. 33-36. - Бібліогр. с. 36 (8 назв)
Рубрики: Податкова політика
   Інноваційна діяльність

Анотація: Стаття присвячена основним проблемам податкового стимулювання інноваційної діяльності підприємств та застосування інвестиційного податкового кредиту. Автор доводить, що важлива роль у підтримці інноваційного розвитку належить податковій політиці держави.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Баженова, Ю. В.
    Моделювання впливів монетарної та фіскальної політики на економіку України за допомогою відкритої динамічної стохастичної моделі загальної рівноваги [Текст] / Ю. В. Баженова // Економіка та держава. - 2009. - № 7. - С. 33-35. - Бібліогр. с. 35 (12 назв)
Рубрики: Економічне прогнозування
   Монетарна політика

   Податкова політика

Анотація: У статті запропонована відкрита динамічна стохастична модель загальної рівноваги України. Застосована процедура логлінеаризації для представлення моделі у приведеній формі. Проведено аналіз впливу інструментів монетарної та фіскальної політики на показники економіки України на основі моделі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Баліцька, В. В.
    Соціальна справедливість оподаткування крізь призму платоспроможності суб'єктів економіки України / Л. Белей // Фінанси України. - 2011. - № 9. - С. 33-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова політика
Анотація: Розглянуто проблеми реалізації принципу соціальної справедливості оподаткування в контексті оцінки реальної платоспроможності платників податків. З огляду на постійне погіршення її динаміки запропоновано ввести статистичне спостереження зміни фінансових індикаторів підприємств із метою виявлення загрозливих тенденцій та вжиття необхідних заходів реагування на державному рівні.


Знайти схожі

5.


    Рожко, О. Д.
    Оцінка стану формування податкових надходжень в Україні [Текст] / О. Д. Рожко // Економіка та держава. - 2011. - № 12. - С. 56-58. - Бібліогр. с. 58 (8 назв)
Рубрики: Податки
   Податкова політика

Анотація: У статті проаналізовано динаміку податкових надходжень до Державного та Земельного бюджетів України та визначено чинники, які на неї впливають. Акцентовано увагу на проблемах формування податкових надходжень у розрізі окремих податків і зборів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Науменкова, Світлана.
    Основні напрями координації грошово-кредитної та бюджетно-податкової політики [Текст] / С. Науменкова, С. Міщенко // Вісник Національного банку України. - 2012. - № 5. - С. 13-21. - Бібліогр. с. 21 (20 назв)
Рубрики: Грошово-кредитна політика
   Податкова політика

Анотація: У статті висвітлено основні напрями та механізми координації грошово-кредитної та бюджетно-податкової політики в посткризовий період, обгрунтовано підходи до розробки та реалізації єдиної фнансової політики держави, запропоновано заходи щодо підвищення рівня відповідальності органів державної влади за досягнення поставлених цілей у рамках монетарного режиму, заснованого на ціновій стабільності, а також обгрунтовано необхідність підвищення рівня довіри до політики центрального банку та уряду.


Дод.точки доступу:
Міщенко, Світлана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Назаренко, М.
    Податкова революція в АПК: економлячи на пільгах для аграріїв, можемо втратити українське село [Текст] / М. Назаренко // Тваринництво України. - 2013. - № 4. - С. 5-7 : ілюстр.
Рубрики: Сільське господарство--Аграрна політика
   Податкова політика

   Україна
Кл.слова (ненормовані):
відродження села -- дотації -- фермери
Анотація: Аграрії очікують від держави саме партнерських стосунків. І при цьому підкреслюють, що стабільне податкове законодавство є одним із важливих факторів стійкого розвитку галузі та економіки країни в цілому.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)

Знайти схожі

8.


    Луніна, І. О.
    Особливості та наслідки застосування різних форм податку з обороту [Текст] / І. О. Луніна // Фінанси України. - 2015. - № 6. - С. 15-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податки--Купівля-продаж товарів
   Податкова політика

Анотація: У статті розкрито переваги й недоліки різних форм загального податку з обороту, обумовлені особливостями визначення бази оподаткування та порядку стягнення податку. Розглянуто міжнародний досвід одночасного застосування ПДВ і податку з продажів, а також досвід України щодо використання показника вартості реалізованої продукції при стягнення внесків до Державного інноваційного фонду.


Знайти схожі

9.


    Швабій, К. І.
    Теоретичні підходи до формування та реалізації податкової політики держави [Текст] / К. І. Швабій // Фінанси України. - 2015. - № 10. - С. 90-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова політика
Анотація: Стаття присвячена дослідженню теоретичних засад розроблення й реалізації податкової політики держави. Показано, що формування та прийняття політичних рішень у сфері податкової політики визначає процес суспільного вибору, який грунтується на механізмі виявлення суспільних пріоритетів, демократичних процедурах і технології голосування.


Знайти схожі

10.


    Нікітішин, А. О.
    Податкова політика стимулювання розвитку людського капіталу [Текст] / А. О. Нікітішин // Фінанси України. - 2016. - № 10. - С. 113-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Людський капітал--Розвиток
   Податкова політика

Анотація: Висвітлено питання формування і використання людського капіталу як ключового фактора розвитку сучасної економіки. Встановлено місце і роль державної податкової політики в процесі формування людського капіталу. Проаналізовано стратегічні напрями державної політики у сфері податкового регулювання і стимулювання людського капіталу. Представлено напрями впливу податків на розвиток людського капіталу, основні форми податкової політики стимулювання накопичення людського капіталу через інструменти оподаткування у світовій практиці.


Знайти схожі

11.


    Мискін, Ю. І.
    Ідентифікація цільової спрямованості державної податкової політики України [Текст] / Ю. І. Мискін // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 4. - С. 16-23. - Бібліогр.: с. 23 (31 назва)
Рубрики: Податкова політика
Анотація: Проаналізовано підходи науковців до характеристики цільової спрямованості державної податкової політики України та фактичний стан її відображення у нормативно-правових актах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

12.


    Попова, В. В.
    Застосування важелів державного управління в реалізації делегованих повноважень органами місцевого самоврядування в Україні [Текст] / В. В. Попова // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2018. - N 3. - С. 74-84. - Біблиогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова політика
Анотація: Повноваження органів місцевого самоврядування в провадженні податкової політики

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

13.


    Маршалок, Т.Я.
    Аналіз фіскальної політики України в умовах економічних циклів: позитивні та негативні аспекти [Текст] / Т.Я. Маршалок // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 9. - С. 22-37. - Бібліогр.: с. 36-37 (8 назв)
Рубрики: Податкова політика
Анотація: Мета дослідження. Виявити взаємозалежності, що виникають в царині фіскальної політики, можливості зниження чи необхідність підвищення податкового навантаження. Запропонувати ефективні механізми перерозподілу видатків держави для підвищення соціальних стандартів та розвитку економіки. А також встановити, як державні запозичення впливають на соціально-економічне становище країни, визначити чи можливо на даному етапі функціонування економіки відмовитися від нових запозичень, для того щоб знизити рівень боргової залежності країни.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

14.


    Руденко, В. В.
    Ідентифікація функціональних складових фіскального механізму регулювання інвестиційного розвитку національної економіки [Текст] / В. В. Руденко // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 73-78. - Бібліогр. с. 78 (10 назв)
Рубрики: Податкова політика
   Національна економіка--Інвестиції

Анотація: У статті розглянуто зміст фіскального механізму та його якісний і кількісний вплив на інвестиційну сферу. Визначено функціональні складові фіскального механізму регулювання інвестиційного розвитку національної економіки. Висвітлено зміст і елементи механізму формування доходів бюджетів (податковий і неподатковий механізми). Обгрунтовано сутність і призначення механізму здійснення видатків бюджетів. Охарактеризовано специфіку механізму перерозподілу доходів і видатків між бюджетами. Розглянуто сутнісні характеристики механізму збалансування бюджетів. Визначено зміст і елементи механізму державного кредитування (механізм залучення кредитів до бюджету, механізм надання бюджетних кредитів, механізм надання державних (місцевих) гарантій). Охарактеризовано сутність і елементи механізму функціонування державних цільових позабюджетних фондів (механізм мобілізації доходів до державних цільових позабюджетних фондів, механізм здійснення видатків із державних цільових позабюджетних фондів, механізм збалансування державних цільових позабюджетних фондів).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

15.


    Тидір, Н. І.
    Моделі й типи податкової політики в світі: уроки для України [Текст] / Н. І. Тидір // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 7/8. - С. 54-61. - Бібліогр. с. 61 (9 назв)
Рубрики: Податкова політика
Анотація: Предмет дослідження - моделі й типи податкової політики в світі.??Мета дослідження полягає у визначенні позитивних властивостей у моделях податкової полі-тики країн з розвиненою та трансформаційною економікою та з'ясування питання про можливість імплементації того чи іншого зарубіжного досвіду податкової політики в Україні. Розглянуто теоретичні питання про типи та моделі податкової політики в зарубіжних країнах. Зроблені термінологічні уточнення. Розглянуті за різними джерелами погляди науковців на існуючі в світі типи та моделі податкової політики. Автор наголошує що в світі не існує ідеальної моделі ПП. Названі пріоритети економічної політики розвинених країн, які визначають цілі та методи податкової політики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)