Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (24)Буковина (57)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Охорона праці<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Кириленко, В. П.
    Системний процес - орієнтований підхід до управління охороною праці і пожежною безпекою на ВАТ "Криворіжсталь" [Текст] / В.П. Кириленко // Безпека життєдіяльності. - 2005. - № 3. - С. 12-14
Рубрики: Безпека життєдіяльності
   Охорона праці

   Пожежна безпека

Кл.слова (ненормовані):
Менеджмент -- Підходи -- Планування -- Заходи -- Програма
Анотація: Про завдання , які поталені перед керівництвом ВАТ "Криворіжсталь", щоб вивести систему управління озороною праці та пожежної безпеки на рівень сучасних методів на основі міжнародного стандарту OHSAS 18001 "Професійна безпека і здоров'я".


Знайти схожі

2.


    Нешик, С.
    Робота без ризиків для життя [Текст] / С. Нешик // Віче. - 2008. - № 22. - С. 9-10
Рубрики: Охорона праці
Анотація: Про аспекти профілактики виробничого травмвтизму й професійної захворюваності, забезпечення технологічної безпеки, організація працеохоронної роботи


Знайти схожі

3.


    Машкін, Л.
    Упровадження систем екологічного керування та управління охороною та гігієною праці [] / Л. Машкін // Стандартизація. Сертифікація. Якість. - 2010. - № 3. - С. 68-70 : фото
Рубрики: Охорона праці
   Гірничо-металургійний комплекс--Безпека праці

Анотація: У статті наведено досвід роботи державного підприємства "Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Кривбасстандартметрологія") у сфері запровадження систем екологічного керування (СЕК) та систем управління (СУ) безпекою та гігієною праці на підприємствах гірничо-металургійного комплексу (ГМК) України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Олійник, О.
    Передумови розвитку соціального діалогу щодо регулювання ризику нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань [Текст] / О. Олійник // Україна: аспекти праці. - 2011. - № 1. - С. 44-48. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Професійні хвороби
   Охорона праці

   Страхування від нещасних випадків

Анотація: Проаналізовано стан і проблеми регулювання ризику нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. На прикладі зарубіжного досвіду запропоновано ефективні механізми профілактики та компенсації шкоди від цього ризику.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Швець, І.
    Концепція економічного стимулювання безпечної трудової діяльності на підприємствах [Текст] / І. Швець, С. Поторочин // Україна: аспекти праці. - 2012. - № 7. - С. 31-37. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Праця--Безпека
   Охорона праці

Анотація: Здійснено аналіз профілактичних заходів у сфері охорони праці, які фінансуються Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Запропоновано концепцію стимулювання підприємств до забезпечення умов безпеки праці. Визначено величину відповідної знижки внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.


Дод.точки доступу:
Поторочин, С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Laskowski, M.
    A comparative cost and accuracy analysis of selected colorblindness detection methods [Text] / M. Laskowski // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 3. - P. 327-333 : табл. - Бібліогр.
Рубрики: Охорона здоров’я--Дальтонізація--Порушення колірного зору--Методи діагностування дальтонізму
   Охорона праці

Анотація: У статті представлено результати діагностики різних ступенів дальтонізму, що має велике економічне значення, особливо у сфері логістики і транспорту. Показано, що порушення колірного зору має великий вплив на професійні якості і повсякденне життя людини. В деяких випадках невиявлений дальтонізм може поставити під загрозу здоров'я і життя. Проаналізовано різні методи діагностики дальтонізму, їх вартість і відповідні економічні ефекти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.
CUKK-VDPU-061493

   М-во освіти і науки.

   
    Про підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, проведеного в 2013 році : рішення Колегії [Текст] // Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України. - 2014. - 25/26/27. - С. 3-11.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Законодавчі і директивні матеріали
   Охорона праці

Кл.слова (ненормовані):
охорона праці в навчальних закладах


Дод.точки доступу:
М-во освіти і науки

Знайти схожі

8.


    Дідур, К. М.
    Планування та фінансування заходів з охорони праці [Текст] / К. М. Дідур, С. П. Дмитрюк // Економіка та держава. - 2022. - № 3. - С. 63–68. - Бібліогр.: 9 назв
Рубрики: Охорона праці
Анотація: Питання планування та фінансування заходів з охорони праці завжди були і є актуальними й дуже важливими аспектами охорони праці. Саме від дотримання вимог з охорони праці залежить комфорт робочого місця, ефективність праці співробітників, задоволеність роботою, а саме головне - безпека працівників! Забезпечення безпеки робочого місця та робочого процесу є ключовим завданням кожного підприємства, яке дбає про добробут своїх працівників та турбується про майбутнє не лише підприємства, а й країни в цілому. Питання створення безпечного робочого місця та забезпечення здійснення безпечних виробничих процесів регулюються правовими нормами та законодавчими актами. Відповідно до вимог Закону України "Про охорону праці" фінансування заходів з охорони праці здійснюється власником підприємства, установи чи організації незалежно від виду діяльності підприємства та форми власності. Працівник не несе ніяких витрат на заходи з охорони праці. На підприємствах у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку створюється фонд охорони праці. Кошти даного фонду використовуються тільки на виконання заходів, які забезпечують доведення умов і безпеки праці відповідно до нормативних вимог, а також підвищення існуючого рівня охорони праці до встановлених норм. Кошти фонду охорони праці, що акумульовані на підприємстві, оподаткуванню не підлягають.


Дод.точки доступу:
Дмитрюк, С.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)