Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Надрокористування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


   
    Ходіння надрокористувачів "по муках" [Текст] // Діловий вісник. - 2012. - № 4. - С. 24.
Рубрики: Надрокористування
   Кар’єри

Анотація: Асоціація "Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів і виробів" за участю членів галузевого Комітету підприємців про ТПП України підготувала і надіслала листа органам державної влади з питань розвитку кар’єрів нерудних матеріалів України.


Знайти схожі

2.


    Бодюк, А. В.
    Сутність і особливості фіскальних надро-ресурсних продуктів [Текст] / А. В. Бодюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 12. - С. 63-72. - Бібліогр. с. 71-72 (11 назв)
Рубрики: Надрокористування
   Корисні копалини

Анотація: Результати роботи - обґрунтовані ряд теоретичних понять фіскальної геології. Під поняттям фіскального надро-ресурсного продукту пропонується розуміти вартість геологічного об'єкта, по показниках якого обчислюються платежі до бюджету за видобуті корисні копалини або за господарське користування підземним простором. Обґрунтувано троїстість значень поняття "фіскальний надро-ресурсний продукт": за походженням природний, виявлений і виміряний у процесі геологічного вивчення надр (власником яких є народ); з вилученням з надр і включенням у господарський оборот є товаром (проходить процес товарно-грошового обміну, зміна власника); за виробничим використанням - сировина (використовується власником, що придбав як товар). У фіскалюванні надрокористування необхідно виділити наступні регламентації (у ставках нарахування платежів, коефіцієнтах до них, наданні пільг тощо): видобування і господарське використання корисних копалин з надр власних територій; застосування для видобування і господарського використання інноваційних технологій, заходів з раціоналізації праці; видобування корисних копалин з надр у складних умовах, з великих глибин, виснажених, техногенних родовищ і т.д.; видобування корисних копалин з міжнародних родовищ, за державними проектами, програмами або власника надрокористування, забалансових запасів. За проблемами, що впливають на показники фіскального надро-ресурсного продукту, слід визнати способи його підрахунку, встановлення достовірності інформації, яка застосовується при підрахунку запасів або видобутих корисних копалин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Бодюк, А. В.
    Застосування ресурсно-вартісного підходу до оцінювання надро-ресурсного продукту [Текст] / А. В. Бодюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 12. - С. 104-112. - Бібліогр. с. 111-112 (9 назв)
Рубрики: Надрокористування
   Корисні копалини--Видобування

Анотація: За результатами проведених досліджень суті, змісту, процесів надрокорис-тування та методик визначення його вартісних показників, за літературними джерелами та офіційними документами, обгрунтовані окремі фіскальні поняття фіскальноїтеології. Сутність вартісно-ресурсного фіскалювання у надрокористуванні визначено як проведення певних досліджень об'єктів надрокористування, виділення надро-ресурсних продуктів, визначення їх ресурсних показників та встановлення з використанням офіційних і не офіційних методик вартості цих об'єктів. Обґрунтовано ресурсно-вартісний підхід до оцінювання надро-ресурсного продукту (требни). За цим підходом спочатку виділяється досліджуваний геологічний об'єкт, далі виділяються з нього надро-ресурсні продукти, далі цим продуктам надаються за певними методиками вартісні оцінки. По цих оцінках визначається очікувана ціна продажу об'єкта, вартість надання об'єкта в оренду, постійне володіння, постійне користування тощо, а також і платежі до державної скарбниці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)