Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Міграційна політика -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Тиндик, Н. П.
    Міграційна політика - складова частина внутрішньої та зовнішньої політики держави [Текст] / Н.П. Тиндик // Митна справа. - 2007. - № 4. - С. 51-55. - Библиогр.: с. 55 (5 назв.)
Рубрики: Міграція в Україні
   Міграція населення

   Міграційний контроль

   Міграційна політика--Україна

Анотація: Дослідженні деяких правових аспектів міграційної політики як цілісного комплексу державних і міждержавних заходів, які повинні передбачати та впливати на переміщення людей територією України, особливо у транскордонному просторі.


Знайти схожі

2.


    Ворона, Д. М.
    Розробка нової міграційної політики в Україні [Текст] / Д. М. Ворона // Держава та регіони. Серія: Право. - 2011. - № 3. - С. 41-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міграційна політика--Україна


Знайти схожі

3.


    Горбачова, І.
    Інституційні регулятори зовнішньої міграційної політики України [Текст] / І. Горбачова // Україна: аспекти праці. - 2014. - № 4. - С. 46-51
Рубрики: Міграційна політика--Україна
Анотація: Розглянуто сутність зовнішньої міграційної політики як складової сучасних міжнародних відносин. Досліджено особливості, тенденції розвитку та поширення зовнішньої міграції України, а також обгрунтовано економічні соціально-політичні наслідки міграційних явищ і процесів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Садова, У. Я.
    Інституційне забезпечення функціонування транскордонного ринку міграційних послуг [Текст] / У. Я. Садова, О. В. Махонюк // Регіональна економіка. - 2016. - № 4. - С. 31-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міграція--Трудова--Україна
   Посередницькі організації--Комерційна діяльність

   Міграційна політика--Україна

   Регіональна політика--Міграційні потоки

   Міжнародні відносини--Україна - Польща

Кл.слова (ненормовані):
Ринок транскордонний -- Людські ресурси
Анотація: Проаналізовано стан та особливості формування реіонального транскордонного ринку міграційних послуг, який утворився в умовах позитивного багаторічного досвіду відносин України з Республікою Польща.


Дод.точки доступу:
Махонюк, О. В.

Знайти схожі

5.


    Бараняк, І. Є.
    Українсько-німецька територіальна міграційна система: сучасний стан і тенденції розвитку [Текст] / І. Є. Бараняк // Регіональна економіка. - 2016. - № 4. - С. 66-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міграційна політика--Україна
   Міжнародні відносини--Україна--Німеччина

   Міграційна політика зарубіжних країн--Країни Європейського Союзу

Кл.слова (ненормовані):
Потік міграційний -- Структура населення -- Зв'язок міграційний -- Демографія
Анотація: На основі офіційних статистичних джерел оцінено зовнішноторговельні зв'язки між Україною та Німеччиною, масштаби міграційних потоків між двома державами у 2005-2015 рр., чисельність, статево-вікову структуру, територіальний розподіл кількості українців, які офіційно проживають у Німеччині.


Знайти схожі

6.


    Малиновська, О. А.
    Міграційний аспект гібридної війни Росії проти України [Текст] / О. А. Малиновська, О. О. Коломієць // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 2. - С. 78-88. - Бібліогр.: с. 86-88 (19 назв)
Рубрики: Міграційна політика--Україна
   Воєні дії--Міграція населення--Україна

Анотація: Стаття присвячена виявленню та аналізу демографічних наслідків російської агресії проти України. У публікації мова йде про те, що головними наслідками війни для міграційної політики стали: вирішення проблем з облаштуванням всередині країни близько 1,6 млн (4 % населення) внутрішньо переміщених осіб та збільшення потоку мігрантів до РФ. Показано, що головні демографічні загрози стабільному соціально-економічному розвитку, з якими стикнулася РФ (нерівномірність заселення території країни, криза інституту сім'ї, коротка середня очікувана тривалість життя, деформація статево-вікової структури населення), стали передумовою для розробки та впровадження спеціальних заходів політики, спрямованих на поповнення корінного населення країни за рахунок біженців з України. Аналіз результатів цієї політики показав, що розрахунки керівництва країни-агресора щодо обсягів міграції з України в РФ, числа громадян, які виявили бажання назавжди змінити країну проживання, та керованості географії розселення українських мігрантів не виправдалися. Найактуальнішим завданням міграційної політики України на сьогодні залишається розроблення політичних заходів, спрямованих на стимулювання і полегшення повернення на батьківщину українських біженців до РФ.


Дод.точки доступу:
Коломієць, О.О.

Знайти схожі

7.


    Pozniak , O. V.
    Transformation оf Population Migration іn Ukraine аfter Collapse оf the Soviet Union [Текст] / O. V. Pozniak // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 2. - С. 89-101. - Бібліогр.: с. 100-101 (14 назв) . - Текст англ. мовою
Рубрики: Міграційна політика--Україна
   Міграція населення--Україна--2014-2016 рр.

Анотація: Розглянуто трансформації міграційних процесів, що відбуваються в Україні після розпаду СРСР. Представлено періодизацію розвитку міграційних процесів в Україні з моменту здобуття незалежності. У перші роки після здобуття Україною незалежності міграційні процеси були пов'язані переважно з поверненням мігрантів, у т. ч. жертв політичних репресій та радянської політики перерозподілу населення. Відповідно, в Україні спостерігався значний міграційний приріст населення. Становлення потоків зовнішньої трудової міграції відбулося в середині 1990-х років. Викладено причини розвитку трудової міграції, показано розподіл українських мігрантів за країнами призначення. Пояснено лідерство Російської Федерації за кількістю українських мігрантів в 1990-х роках.??Драматичні події, що відбулися в Україні в 2014-2016 роках, вплинули на всі аспекти соціального розвитку країни. Міграційна ситуація в Україні постійно змінюється, а інтенсивність трудової міграції з України збільшується, причому помітна переорієнтація українців з Росії на країни-члени ЄС. Висвітлено причини цих процесів. Проаналізовано переселення внутрішньо переміщених осіб в Україні. Запропоновано рекомендації щодо вдосконалення державної міграційної політики України в ситуації, що склалася.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)