Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Кримінальний процес -- Докази<.>
Загальна кількість знайдених документів : 17
Показані документи с 1 за 17
1.


    Іщенко, В.
    Способи збирання доказів у кримінальному процесі України [Текст] / В.Іщенко // Право України. - 2000. - N 10. - С. 75-78
Рубрики: Кримінальний процес--Докази


Знайти схожі

2.


    Доронін, І.
    Поняття документів як виду доказів у кримінальному процесі [Текст] / І.Доронін // Вісник Верховного Суду України. - 2001. - № 6. - С. 56-59
Рубрики: Кримінальний процес--Докази


Знайти схожі

3.


    Давимука, І.
    Допустимість доказів у кримінальному процесі: спірні проблеми [Текст] / І.Давимука // Право України. - 2002. - № 12. - С. 125-129. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Кримінальний процес--Докази


Знайти схожі

4.


    Бугаков, О.
    Співвідношення оперативно-розшукових матеріалів і доказів у кримінальному процесі [Текст] / О. Бугаков // Підприємництво, господарство і право. - 2003. - № 7. - С. 120-124. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази


Знайти схожі

5.


    Костін, М.
    Поняття "доказування" у кримінальному процесі України [Текст] / М. Костін // Право України. - 2004. - № 1. - С. 143-147. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Кримінальний процес--Докази


Знайти схожі

6.


    Барабаш, Тетяна.
    Основні напрями діяльності органів досудового слідства з доказування шкоди, завданої ухиленням від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів [Текст] / Тетяна Барабаш // Підприємництво, господарство і право. - 2004. - № 1. - С. 101-105. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
   Податки в Україні--Законодавство--Відповідальність за сплату



Знайти схожі

7.


    Прилуцький, С.
    Допустимість доказів: сучасність та перспективи кримінального процесу України [Текст] / С. Прилуцький // Право України. - 2006. - № 4. - С. 85-89. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
Анотація: Правила кримінально-процесуального закону, що регламентують збирання та зберігання доказів. Вирішення суддею питання про допустимість доказів.


Знайти схожі

8.


    Сенченко, Надія.
    Показання особи, яка страждає на психічне захворювання: поняття і допустимість у кримінальному процесі [Текст] / Надія Сенченко // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 2. - С. 138-141. - Бібліогр.: 20 назв.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
   Судова психіатрія

Анотація: Метою цієї статті є дослідження можливості використання показань особи, яка страждає на психічне захворювання, як доказів у кримінальному процесі.


Знайти схожі

9.


    Стахівський, Сергій.
    Щодо поняття та суті доказів у кримінальному судочинстві [Текст] / Сергій Стахівський // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 5. - С. 147-150. - Бібліогр.: 29 назв.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
Анотація: В статті досліджено поняття" докази" як кримінально-процесуальної категорії.


Знайти схожі

10.


    Прилуцький, П.
    Проблема реалізації засобів доказування у кримінальному процесі України [Текст] / П. Прилуцький // Право України. - 2008. - № 8. - С. 104-109. - Библиогр.: с. 109 ( 8 назв )
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
Анотація: Існуюча система доказів у кримінальному судочинстві Ураїни потребує реформування, оскільки вона не забезпечує повною мірою здійснення демократичного, ззмагального, спрямування.


Знайти схожі

11.


    Сиза, Н.
    Процесуальні повноваження суду щодо дослідження доказів у кримінальному провадженні [Текст] / Н. Сиза // Право України. - 2013. - № 11. - С. 189-197. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процесуальний кодекс України
   Кримінальний процес--Докази

Анотація: У цій статті розкрито характер та обсяг процесуальних повноважень суду щодо дослідження доказів та їх використання для обгрунтування процесуальних рішень. З'ясовано, що вирішення питання про отримання доказів може здійснюватися судом як за клопотанням учасників судового провадження, так і власної ініціативи.


Знайти схожі

12.


    Гмирко, В.
    Кримінально-судові докази: юридичне поняття чи дефініція? [Текст] / В. Гмирко // Право України. - 2014. - № 10. - С. 26-35
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
Анотація: У статті аналізуються причини підтримки вітчизняними процесуалістами концепту легальної дефініції поняття "доказ". Автор висуває дослідницьку гіпотезу, що прихильники цієї ідеї переконані в існуванні такої собі містичної сутності процесуального докозу як основи для нормативного визначення поняття "доказ".


Знайти схожі

13.


    Прилуцький, П.
    Поняття доказів у сучасному кримінальному процесуальному праві України [Текст] / П. Прилуцький // Право України. - 2014. - № 10. - С. 36-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
Анотація: У статті розглядається проблемне для кримінального процесу питання поняття доказів. Актуальність проблеми пов'язана з необхідністю визначеності центральної категорії доказового права в контексті подальшого реформування кримінального процесу України. Автор досліджує поняття "доказ", його походження та місце в структурі кримінального процесу. Він дійшов висновку, що не може бути в одному процесі двох різновидів доказів: доказів досудового слідства та судових доказів. Однозначно, в сучасному кримінальному процесі може йтися лише про судові докази.


Знайти схожі

14.


    Шумило, М.
    Імовірність і вірогідність знання у кримінальному провадженні як передумова потреби об'єктивізації результатів доказування [Текст] / М. Шумило // Право України. - 2014. - № 10. - С. 44-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження
   Кримінальний процес--Докази

Анотація: У статті досліджується гносеологічна, логічна та психологічна природа формування імовірного і вірогідного знання у кримінальному провадженні. Автор стверджує, що воно не завжди є хибним та істинним. Становлення вірогідного знання обумовлено об'єктивними і суб'єктивними чинниками.


Знайти схожі

15.


    Тютюннік, В.
    Проблеми виокремлення критеріїв допустимості доказів у кримінальному процесі [Текст] / В. Тютюннік // Право України. - 2014. - № 10. - С. 64-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази
Анотація: Статтю присвячено актуальній для сучасної науки кримінального процесу та правозастосовної практики проблемі виокремлення критерієї допустимості доказів. Автор наводить аргументи на користь тієї точки зору, що сталі підходи, які тривалий час існували у кримінальній процесуальній науці та були пов'язані переважно з ретрансляцією традиційних уявлень, повинні бути ретельно переглянуті науковцями.


Знайти схожі

16.


    Шило, О.
    Особливості правового регулювання використання показань у доказуванні в кримінальному провадженні [Текст] / О. Шило // Право України. - 2014. - № 10. - С. 89-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження
   Кримінальний процес--Докази

Анотація: У статті аналізуються норми Кримінального процесуального кодексу України, які визначають поняття показань у кримінальному провадженні як процесуальних джерел доказів, їх види, способи перевірки та особливості оцінки. Звертається увага на ті новації закоодавства, які потребують наукового осмислення і тлумачення.


Знайти схожі

17.


    Гловюк, І.
    Окремі аспекти доказування при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчим суддею [Текст] / І. Гловюк // Право України. - 2014. - № 10. - С. 97-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Слідчий суддя
   Кримінальний процес--Докази

Анотація: У статті досліджується проблематика доказової діяльності при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчем суддею.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)