Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Економічні кризи, 2020 р.<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Штань, М. В.
    Монетарна політика за умов розвитку глобальної кризи 2020 р. [Текст] / М. В. Штань // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 98-101. - Бібліогр. с. 101 (13 назв)
Рубрики: Монетарна політика
   Економічні кризи, 2020 р.

Анотація: У статті проаналізовано вплив інструментарію монетарної політики на розвиток макроекономічних процесів. Розкрито напрями зміни вектору економічного розвитку внаслідок впливу грошово-кредитних інструментів. З'ясовано, що розвиток національної економіки значною мірою обумовлюється роллю центрального банку країни у цих процесах. Розкрито досвід окремих країн світу у стимулюванні економічної динаміки на основі використання монетарних важелів.??Розглянуто можливості зміни монетарної політики у напрямі її підпорядкування ширшому спектрові завдань з позицій реалізації антикризових заходів. Аналізується досвід монетарного регулювання центральних банків країн світу у контексті розширення кола їх цілей. Визначено необхідність застосування комплексного підходу до формування цілей монетарної політики як головної складової антикризового регулювання. Обгрунтовано шляхи використання в Україні світового досвіду стимулювальної монетарної політики в умовах розгортання глобальної фінансово-економічної кризи 2020 р.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Напрями протидії впливу глобальної економічної кризи 2020 року на вітчизняну економіку [Текст] / Т. М. Куценко [та ін.] // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 186-191
Рубрики: Економічні кризи, 2020 р.
Анотація: Метою статті є визначення інструментів та шляхів виходу України із глобальної економічної кризи, аналіз основних чинників, що призвели до початку глобальної фінансової кризи, та наслідків рецесії для світу і України. У статті визначено та проаналізовано основні передумови початку глобальної рецесії та світової кризи 2020 року. На основі ретроспективного аналізу визначено можливий вектор подальшого розвитку ситуації. Розглянуто та проаналізовано наслідки світової кризи та основних подій, що призвели до початку глобальної рецесії для світу та для України. Серед основних чинників виділено завершення поточного економічного циклу, рекордне падіння цін на нафту та нафтопродукти та криза у перемовинах у рамках формату OPEC+ з приводу скорочення розмірів видобутку нафти, безпосередньо високий рівень напруги у економічному та політичному кліматі, слабкість світової фінансової системи, також однією із найважливіших подій, що призвели до початку нової глобальної економічної кризи визначено початок пандемії вірусу COVID-19. У зв'язку цим ряд світових держав пішов на безпрецендентні кроки щодо підтримки економіки. Проаналізовано перші кроки світової спільноти щодо протидії світовій кризі, розглянуто методи антикризової боротьби, спрямовані на мінімізацію збитків у зв'язку з початком рецесії, та можливі наслідки прийнятих рішень для світової економіки. Запропоновано шляхи та інструменти виходу із кризи для України, враховуючи економічну ситуацію в країні та можливі наслідки прийнятих рішень.


Дод.точки доступу:
Куценко, Т.М.; Терованесова, О.Ю.; Шевченко, Є.С.; Тимошенко, О.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)