Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (48)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Європейська інтеграція<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 16
1.


   
    Конституційна реформа разом з адміністративною реформою та продовженням економічних перетворень дасть максимальний ефект - позиція Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України [Текст] // Економіка України. - 2003. - № 5. - С. 17-18
Рубрики: Європейська інтеграція
Кл.слова (ненормовані):
РЕФОРМА

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Белінська, Ю.
    Лютневий візит трійки міністрів закордонних справ ЄС до України : формальність чи закладення сутнісних підвалин майбутніх відносин Україна - ЄС [Текст] / Ю. Белінська // Політика і час. - 2007. - № 3. - С. 21-23
Рубрики: ЄС--Україна
   Україна--ЄС

   Європейська інтеграція

Анотація: В лютому 2007 року відбулася головна подія політичного діалогу Україна - ЄС на рівні міністрів закордонних справ - засідання Україна - Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ. Візит відкрив початок переговорного процесу між Україною і ЄС щодо нового договору, який регулюватиме відносини України з Євросоюзом, перспективи європейської інтеграції України.


Знайти схожі

3.


    Сіденко, В. Р.
    Потенціал економічного розвитку україни в контексті європейської інтеграції [Текст] / В. Р. Сіденко // Фінанси України. - 2007. - № 9. - С. 143-150. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Економічний розвиток України
   Європейська інтеграція

Анотація: Розглянуто деякі проблеми ресурсного забезпечення стратегії розвитку України в контексті її включання в європейський інтеграційний процес.


Знайти схожі

4.


    Возняк, Міхал Габріель.
    Економічні випробування Польщі у контексті глобалізації та регіоналізації [Текст] : общественно-политическая литература / М. Г. Возняк // Журнал європейської економіки. - 2007. - Т. 6 (№ 1). - С. 28 - 50. - Бібліогр.: 36 назв.
Рубрики: Європейська інтеграція
   Глобалізація

   Економічна політика--Польща

Анотація: У світі інтеграції та глобалізації реальні та регуляторні процеси в Польщі дедалі більше залежать від того, що відбувається у світовій економіці. Необхідна державна політика, спрямована на підтримку, раціоналізацію, створення ринкового механізму, розвиток підприємств та інновацій. Політика повинна базуватися на довготерміновій глобальній стратегії, сконцентрованій на збільшенні продуктивності, розвитку людського капіталу.


Знайти схожі

5.


    Желюк, Тетяна.
    Модель інтеграції України до Європейського Союзу в системі державної служби [Текст] : общественно-политическая литература / Т. Желюк, М. Сагайдак // Журнал європейської економіки. - 2007. - Т. 6 (№ 1). - С. 62 - 77. - Бібліогр.: 14 назв.
Рубрики: Європейська інтеграція
   Державна служба--Україна

Анотація: Розглянуто теоретико-правові та методологічні аспекти конвергентних засад розвитку державної служби України в контексті інтеграції до Європейського Союзу. Проведено компаративний аналіз основних моделей інтеграції. Визначено позитивні та негативні фактори сучасних трансформаційних процесів у розвитку державної служби, зроблено пропозиції щодо зміцнення спроможності державної служби у сфері європейської інтеграції.


Дод.точки доступу:
Сагайдак, Максим

Знайти схожі

6.


    Метельова, Т.
    Європа на обрії: стан і перспективи співробітництва Україна-ЄС [Текст] / Т. Метельова // Віче. - 2009. - № 16. - С. 12-13
Рубрики: Європейська інтеграція


Знайти схожі

7.


    Грицяк, І.
    Основні концепції диференційованої європейської інтеграції [Текст] / І. Грицяк // ВІсник НацІональноЇ академІЇ державного управлІння при ПрезидентовІ УкраЇни. - 2009. - № 2. - С. 200-210. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Європейська інтеграція
Анотація: Досліджуються такі найбільш поширені концепції диференційованої європейської інтеграції, як "багатошвидкісна Європа", "європейське меню" та "Європа змінних геометрій".


Дод.точки доступу:
Хоменко, О.

Знайти схожі

8.


    Авраменко, Максим.
    Аналіз концептуальних положень міжурядового підходу до європейської інтеграції [Текст] / Максим Авраменко // Віче. - 2010. - № 12. - С. 2-4. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейська інтеграція
Анотація: В статті аналізується найвідоміша інтеграційна теорія - міжурядовий підхід, що обстоює необхідність збереження національного державного суверенітету і підтримує тезу "первинного розширення ЄС". Розкриваються його основні положення та історичний аспект.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Бохан, А. В.
    Інтеграційна спроможність України в реалізації міжнародного науково-технічного співробітництва [] / А. В. Бохан // Економіка та держава. - 2012. - № 3. - С. 40-43. - Бібліогр. с.43 (6 назв)
Рубрики: Міжнародне співробітництво
   Міжнародні економічні відносини

   Європейська інтеграція

Анотація: Розглянуто важливі питання міжнародного науково-технічного співробітництва в контексті пріоритетних напрямів його реалізації та потенціалу інтеграційної спроможності України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Копецька-Деньга, Наталія.
    Обговорено практичні шляхи реалізації угоди [Текст] / Н. Копецька-Деньга // Діловий вісник. - 2012. - № 11. - С. 10.
Рубрики: Торговельні угоди
   Міжнародна торгівля--Інвестиції--Співробітництво

   Європейська інтеграція

Анотація: Угоду про вільну торгівлю з чотирма державами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) - Королівством Норвегія, Швейцарською Конфедерацією, Республікою Ісландія, князівством Ліхтенштейн Україна підписала ще у червні 2010 року. Минуло більше двох років. Підписанти зустрілись у ТПП України для обговорення поточного стану справ у торгівлі між ними.


Знайти схожі

11.


    Кравченко, С. М.
    Україна - шлях до Європи / С. М. Кравченко // Шкільна бібліотека. - 2013. - № 7/8. - С. 120-123 : іл.
Рубрики: Європейська інтеграція
   День Європи--Конкурси--Сценарії

   Конкурси--День Європи--Сценарії

Кл.слова (ненормовані):
День Європи
Анотація: В статті йдеться про заходи до Дня Європи в бібліотеці та особливості роботи з дітьми бібліотеки. Наведено гру для школярів "Європейська культурна спадщина".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

12.


    Мігок, Петер.
    "Палати мають на місцевому рівні впливати на глобальні процеси" [Текст] / П. Мігок ; бесіду вела Н. Копецька-Деньга // Діловий вісник. - 2013. - № 9. - С. 6-7.
Рубрики: Торгово-промислові палати--Міжнародне співробітництво
   Європейська інтеграція

Анотація: Голова Всесвітньої федерації палат ділиться досвідом роботи на посту президента Словацької ТПП, що нині об’єднує у своїх рядах понад 85% бізнес-структур своєї країни та висловлює думки з приводу євроінтеграційних прагнень України.


Дод.точки доступу:
Копецька-Деньга, Наталія \бесіду вела.\; Всесвітня федерація палат \про неї\

Знайти схожі

13.


   
    На шляху до європейської інтеграції [Текст] : проблеми галузі // Пасіка. - 2015. - № 12. - С. 3-4 : фот.
Рубрики: Бджільництво--Законодавство--Україна
   Європейська інтеграція

Кл.слова (ненормовані):
тарифні квоти -- експорт меду -- вимоги до меду
Анотація: 30 липня 2015 року Міністерством аграрної політики та продовольства України виданий наказ за № 296 "Про створення робочої групи Мінагрополітики України з питань бджільництва".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

14.


    Жукова, Л. М.
    Інституційне забезпечення системи державного регулювання економіки країн Східної Європи в умовах членства в ЄС [Текст] / Л. М. Жукова // Економіка та держава. - 2017. - № 12. - С. 65-68 : табл. - Бібліогр. с. 68 (8 назв)
Рубрики: Економіка України--Державне регулювання--Зарубіжний досвід
   Європейська інтеграція

Анотація: У роботі розглянуто досвід країн Східної Європи в інституційному забезпеченні системи державного регулювання економіки за умов членства в ЄС. У процесі дослідження зазначено, що збільшення диспропорцій у соціально-економічному розвитку України свідчить про необхідність активізації процесів реформування та запровадження нових інструментів державного регулювання, які базуються на кращому світовому та європейському досвіді. Проведено аналіз ключових змін у сфері державного регулювання економіки, які відбувалися в країнах Східної Європи після їх приєднання до ЄС. Визначена необхідність активного пошуку власного шляху розвитку в напрямку побудови інституційних конструкцій системи державного регулювання економіки та зміцнення інституційного статусу держави. Запропоновано заходи щодо створення фундаменту задля досягнення національної ідентичності в процесі підготовки України до вступу в ЄС. Доведено, що українська економіка може досягти успіху, якщо влада буде вести діалог з народом, а реформи, в свою чергу, будуть комплексними та рішучими.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

15.


    Комарова, Тетяна.
    Феномен судового активізму у практиці Суду Справедливості Європейського Союзу [Текст] / Тетяна Комарова // Право України. - 2018. - № 2. - С. 217-232. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Суд Європейського Союзу--Судовий активізм
   Європейська інтеграція

Анотація: В статті зазначається, що Європейський Союз наділений широкою компетенцією, юрисдикція його судової влади стосується майже всіх сфер суспільних відносин, чим визначається вплив її рішень на інтеграційний правопорядок. Суд Європейського Союзу займає активну позицію щодо розвитку інтеграційного правопорядку та його поглиблення, а це породжує феномен судового активізму в його практиці. Мета статті полягає у висвітленні тенденцій судового активізму Суду Європейського Союзу та його впливу на інституціональну динаміку Європейського Союзу, який прослідковується еволюційно.


Знайти схожі

16.


    Підоричева, Ірина Юріївна.
    Проблеми та стратегічні напрями інтеграції України до Європейського дослідницького простору [Текст] : за матеріалами наукового повідомлення на засіданні Президії НАН України 22 грудня 2021 року / Ірина Юріївна Підоричева // Вісник Національної академії наук України. - 2022. - № 2. - С. 74-84 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейська інтеграція
Кл.слова (ненормовані):
європейська інтеграція -- Європейський дослідницький простір -- темпи інтеграції -- стратегічні напрями інтеграції -- наука -- технології -- інновації
Анотація: У статті узагальнено позитивні результати та напрацювання, висвітлено головні системні проблеми, що гальмують інтеграцію України до Європейського дослідницького простору. Запропоновано комплекс організаційних та інституційних заходів, спрямованих на отримання Україною ширшого доступу до знань, інфраструктури та фінансування Європейського Союзу й прискорення темпів інтеграції до Європейського дослідницького простору. Розроблено рекомендації щодо формування цілісної системи державного стратегічного планування розвитку науково-технологічної та інноваційної сфери України. Визначено стратегічні пріоритетні напрями співробітництва між Україною та ЄС у сфері науки, технологій та інновацій з урахуванням національних і глобальних викликів, здобутків і потенціалу вітчизняної науки, нового стратегічного порядку денного ЄС.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)