Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інформаційно-мережева економіка<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Корнівська, Валерія Олегівна.
    Інформаційно-мережева економіка: від інститутів до патернів [Текст] / В. О. Корнівська // Економічна теорія. - 2018. - № 1. - С. 79-94. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Економічна діяльність--Глобалістика--Трансформації
   Економічний розвиток--Дослідження--Інституціональні проблеми

Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-мережева економіка -- патерн -- інновації
Анотація: Продемонстровано актуальні трансформації ціннісної складової в системі економічної та соціальної взаємодії, що виникають та розвиваються як результат впро-вадження інформаційно-мережевих принципів економічної діяльності. Обґрунтовано поняття патерну як моделі поведінки в умовах профіциту інформації, що поступово замінює інститут як базовий структуруючий елемент економічних систем. Показано, що глибинною умовою преходження інститутів є переплетення західної короткострокової часової парадигми та активного інноваційного розвитку, притаманного новій економіці з її особливим мережевим характером. Показано продукування нової інформації як базовий патерн нового суспільства.


Знайти схожі

2.


    Гриценко, А.
    Вплив цифровізації на соціальний розвиток [Текст] / А. Гриценко, Т. Бурлай // Економічна теорія. - 2020. - № 3. - С. 24-51. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціальний розвиток--Соціально-економічні відносини--Соціальні ризики
   Державна політика

   Цифрова економіка

Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-мережева економіка -- цифровізація -- соціальні ризики -- цифрова трансформація -- диджиталізація
Анотація: Показано місце цифровізації у закономірному переході від індустріальноринкової до інформаційно-мережевої економіки, з’ясовано структуру відносин, що обумовлюють механізм взаємодії техніко-технологічних процесів цифровізації та соціально-економічних відносин, означено складність рефлексивної взаємодії техніко-технологічної та соціально-економічної компонент суспільного розвитку. Визначено основні соціальні ризики, обумовлені процесами цифровізації, на мікро- та макрорівні. Комплексно охарактеризовано динаміку процесів диджиталізації та їх вплив на соціальний розвиток у глобальному та національному контексті. Показано управлінські стратегії держав, сформовані як відповіді на виклики цифрового розвитку та орієнтовані на мінімізацію породжених ним соціальних ризиків. ЄС та реалізацією Стратегії побудови гігабітного суспільства ЄС до 2025 року.


Дод.точки доступу:
Бурлай, Т.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)