Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=індивідуальна багатомовність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Гентштель, Ґерд.
    Аспекти використання мов у центральних регіонах України [Текст] / Ґерд Гентштель, Патрик Целер // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2016. - № 4. - С. 142-163. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовна ситуація--Соціологічні дослідження--Центральна Україна
   Мова і суспільство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
індивідуальна багатомовність -- багатомовність -- мовний контакт
Анотація: Дебати з приводу мовного питання в Україні часто спираються на припущення про дихотомію між українською і російською мовами. Це не відповідає рівню вживаності обох мов у суспільному й особистому вжитку й не враховує існування так званого суржику, тобто вельми поширеної українсько-російської змішаної мови (УРЗМ). На підставі опитування, проведеного в червні — липні 2014 року, у статті досліджуються аспекти розподілу цих трьох кодів у центральних областях України. Аналіз відповідей респондентів на запитання про те, яким є їхній основний використовуваний код, які коди вони ніколи не використовують, про їхню одно- чи багатомовність, про їхню першу мову ґрунтовно підтверджує поділ усієї центральної частини України на п’ять субареалів, запропонований Гентшелем і Тараненко (2015). У трьох субареалах, що охоплюють більшу частину центральної області досліджуваного ареалу, найпотужнішу позицію має українська (із різним рівнем виразності), переважаючи над УРЗМ і російською.


Дод.точки доступу:
Целер, Патрик
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гентшель, Герд.
    Мови і коди в центральних регіонах України: думки та атитюди [Текст] / Герд Гентшель, Ян Патрик Целер // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 1. - С. 103-127 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовна ситуація--Багатомовність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
мовний контакт -- індивідуальна багатомовність
Анотація: Дебати з мовного питання в Україні часто виходять із припущення про дихотомію між українською і російською мовами. Це не узгоджується зі співіснування обох мов у суспільному й особистому використанні та не враховує існування так званого суржику, тобто вельми поширеної українсько-російської змішаної мови. На підставі опитування, проведеного в червні/липні 2014 р., у статті досліджуються аспекти розподілу цих трьох кодів у центрадьних областях України.


Дод.точки доступу:
Целер, Ян Патрик
Є примірники у відділах:
(вільний)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)