Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=фінансові установи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Олійник, Олег.
    Реформування фінансової галузі Китаю у процесі ринкової трансформації економіки: уроки для України [Текст] / Олег Олійник // Банківська справа. - 2014. - № 11-12. - С. 13-26. - Бібліогр.:9 назв.
Рубрики: Фінансова система зарубіжних країн--Китай
   Фінансові установи--Пруденційний нагляд

Кл.слова (ненормовані):
пруденційний нагляд -- фінансовий ринок -- фінансові установи -- інфраструктура фінансового ринку -- захист прав споживачів
Анотація: Представлено стан фінансової галузі Китаю та досліджено основні напрями та результати її реформування і розвитку. Розкривається роль фінансової галузі у подоланні світової фінансової кризи і підкреслюється, що основним завданням фінансових установ є обслуговування реального сектору економіки та захист прав інвесторів. Доведено важливість пруденційного нагляду за фінансовими установами для забезпечення стабільності фінансової галузі та визначені основні інструменти такого нагляду. Особливу увагу приділено формулюванню уроків з китайськог досвіду для розвитку та зміцнення фінансової галузі України.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Олійник, Олег.
    Методологічні підходи до формування макропруденційної політики та практичні заходи для її впровадження [Текст] / Олег Олійник // Банківська справа. - 2016. - № 2. - С. 69-84 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки України--Макропруденційна політика
Кл.слова (ненормовані):
системні ризики -- проциклічність -- фінансові установи -- позабіржові деривативи
Анотація: Розглядається суть макропруденційної політики, яка має превентивний характер і дозволяє запобігти загостренню фінансових дисбалансів, проциклічних явищ та системних ризиків, передусім за рахунок обмеження надмірного зростання кредитування та заборгованості економічних агентів. Визначено основні напрямки макропруденційної політики відносно системно важливих фінансових установ (СВФУ). Зроблені висновки для України щодо напрямів здійснення макропруденційної політики, інструментів та механізм її реалізації з урахуванням досвіду міжнародних організацій.

Є примірники у відділах:
(07.10.2016р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Деревянко, Богдан.
    Про необхідність змін у правовому статусі кредитної спілки [Текст] / Богдан Деревянко, Андрій Захарченко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 8. - С. 35-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитні спілки--Правовий статус--Зміни--Пропозиції
Кл.слова (ненормовані):
фінансові установи -- неприбуткові організації -- кредитні ресурси -- податок на прибуток -- комерційни банки -- ломбарди -- внески
Анотація: На основі аналізу положень законодавства України про кредитні спілки та практики їх діяльності обґрунтувати пропозиції щодо змін у правовому статусі кредитних спілок. Методи дослідження. Статтю підготовлено з використанням загальнонаукових і спеціальних методів наукового пізнання. Зокрема, застосовувалися методи аналізу й синтезу, порівняльно-правовий та історично-правовий методи, що дало змогу виявити у правовому статусі кредитної спілки невідповідності сучасним реаліям та запропонувати зміни для поліпшення цієї ситуації.


Дод.точки доступу:
Захарченко, Андрій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)