Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=правомірність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 18
1.


    Подцерковний, О.
    Правомірність задоволення банківських зобов'язань за рахунок коштів клієнтів [Текст] / О.Подцерковний // Право України. - 2001. - № 3. - С. 97-100
Рубрики: Банківське право України--Грошові зобов'язання


Знайти схожі

2.


    Деркач, Ю.
    Правомірність стягнення пені за прострочення здійснення розрахунків в іноземній валюті [Текст] / Ю.Деркач // Вісник законодавства України. - 2002. - № 4. - С. 37-38
Рубрики: Іноземна валюта--Розрахунки--Пеня


Знайти схожі

3.


   
    Про правомірність ненадання інформації на адвокатські запити [Текст] : роз'яснення 21 березня 2008 р. // Адвокат. - 2008. - №5. - С. 61-62
Рубрики: Право України--Адвокатська діяльність
   Адвокатська діяльність--Роз'яснення



Знайти схожі

4.


    Старовойтенко, Інна.
    Повний "Кобзар" Т.Шевченка (1907-1908) у листуванні П.Стебницького з Є.Чикаленком [Текст] / І. Старовойтенко // Слово і час. - 2008. - № 3. - С. 17-25. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Епістолярна спадщина--Листування--Письменники українські
   Українська література--Поезія, 19 ст.

Кл.слова (ненормовані):
Епістолярій -- Видання -- Книгарня -- Реалізація -- Співредактор -- Видавець -- Конфіскація -- Правомірність
Анотація: У статті відображені сюжети листування П.Стебницького (1862-1923) та Є.Чикаленка (1861-1929) - відомих громадсько-культурних діячів к. ХІХ - поч. ХХ ст., в яких висвітлюються проблеми видання та розповсюдження повного "Кобзаря" Т.Шевченк, що вийшов у Петербурзі в 1907-1908 рр. за редакцією В.Доманицького. З листів довідуємося про участь у тих заходах П.Стебницького - співредактора обох видань та члена видавничих комісій. У листах постає й питання про третє видання "Кобзаря", від якого попередні видавці відмовились, розкрито, як шляхом листування між Києвом та Петербургом узгоджувалися окремі видавничі проблеми, зафіксовано й факт конфіскації петербурзьких видань "Кобзаря" в 1911 р., хід судового процесу.


Дод.точки доступу:
Стебницький, Петро Януарович; Чикаленко, Є. Х.

Знайти схожі

5.


    Шолойко, А. С.
    Принципи обов'язкового страхування в умовах ринкової економіки [Текст] / А. С. Шолойко // Економіка АПК. - 2009. - № 10. - С. 74-76. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Страхова справа--Україна
   Ринок--Страховий

Кл.слова (ненормовані):
Державна монополія -- Договори -- Правомірність
Анотація: Висвітлено питання правомірності проведення обов'язкового страхування в умовах ринкової економіки на підставах укладення договору та переглянуто основні його принципи.


Знайти схожі

6.


    Лавріненко, Ігор.
    Проблематика співвідношення "дійсності/недійсності" та "правомірність/протиправність" правочинів із вадами волі / І. Лавріненко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 1. - С. 59-63. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Права людини--Застосування правочинів--Природа їх недійсності--Проблема правової оцінки
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право
Анотація: У статті розглядається співвідношення правових категорій із вадами волі, аналізуються погляди різних науковців з цього приводу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Політанський, В.
    Право на інформацію як фундаментальне право людини: досвід країн розвинутої демократії [Текст] / В. Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 1. - С. 195-203. - Бібліогр.: 15 назв.
Рубрики: Право на інформацію--Зарубіжний досвід
   Демократія--Право на інформацію--Зарубіжний досвід

Кл.слова (ненормовані):
держава -- конституція -- закон -- принцип -- розвиток -- гарантованість -- відкритість -- доступність -- свобода -- достовірність -- повнота -- правомірність -- поширення -- використання -- зберігання -- відносини
Анотація: У статті автор приділяє увагу дослідженню права на інформаціюяк фундаментальному праву людини, а саме аналізує досвід країн із розвинутою демократією (Франції, Німеччини,США, Польщі, Чехії, Словаччини). При цьому виділяються особливості розвитк та функціонування права на інформацію у кожній країні окремо, що в цілому і впливають на становлення світової картини права на інформацію.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Задирака, Н.
    Правова природа рішень Європейського суду з прав людини як джерел адміністративно-процесуального права України [Текст] / Н. Задирака, К. Скічко // Юридичний вісник. - 2014. - № 2. - С. 318-323. - Бібліогр.:11 назв.
Рубрики: Права людини--Європейський суд--Правомірність рішень--Україна
   Адміністративно-процесуальне право--Права людини--Україна

Кл.слова (ненормовані):
переконливий прецедент
Анотація: Стаття присвячена розгляду основних підходів щодо визначення правової прирди рішень Європейського суду з прав людини як джерел права України, галузі адміністративно-процесуального права зокрема.


Дод.точки доступу:
Скічко, К.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Примак, Володимир.
    Змістовна визначеність засади розумності у правовому регулюванні відносин з відшкодування моральної шкоди [Текст] / Володимир Примак // Юридична Україна. - 2014. - № 5. - С. 37-45. - Бібліогр. в примітках: с.
Рубрики: Моральна шкода--Відшкодування
Кл.слова (ненормовані):
справедливість -- розумність -- добросовісність -- правомірність
Анотація: У статті розглядаються зміст і форми вияву засади розумності у механізмі відшкодування моральної шкоди. Автор аргументує необхідність розмежування справедливості, розумності й добросовісності як принципів цивільного права і функціонально визначених правових засобів. Доводиться неприпустимість ототожнення розумності з правомірністю поведінки особи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Бойко, Роман.
    Вирішення спорів про правомірність надання земельних ділянок в оренду в розрізі практики Європейського суду з прав людини [Текст] / Р. Бойко // Вісник господарського судочинства. - 2015. - № 2. - С. 101-109.
Рубрики: Земельні угоди--Юридичні угоди--Земельна власність--Україна, 21 ст.
   Судочинство--Арбітраж--Юридична діяльність--Україна, 21 ст.

   Права людини--Захист людини--Європейський суд, 21 ст.

Анотація: З метою впровадження в українське судочинство та адміністративну практику європейських стандартів прав людини законодавець ратифікував Конвенцію про захист прав людини і основних свобод та протоколи до неї, а також прийняв Закон України “Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини”.


Знайти схожі

11.


    Андрійчук, В. Г.
    Квазіхолдинги: створення і правомірність існування [Текст] / В. Г. Андрійчук // Економіка АПК. - 2015. - № 11. - С. 113-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські відносини--Суб'єкти господарювання--Форми об'єднань
   Підприємства--Інтеграційні процеси

   Економіка підприємства--Акціонерні товариства--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Структура господарська -- Управління цнтралізоване -- Квазіагрохолдинг
Анотація: Вперше введено поняття "квазіхолдинг", виявлено механізм створення таких господарських структур із асоціативними ознаками холдингу, жорстку систему централізованого управління ними та юридичну неправомірність існування без організаційно-правової перебудови.


Знайти схожі

12.


    Ярцева, Дарія.
    Щодо правомірності втручання держави у право на приватне життя в контексті інтернет-простору [Текст] / Д. Ярцева // Національна безпека і оборона. - 2016. - № 5-6. - С. 106-108
Рубрики: Приватне життя--Втручання--Правомірність


Знайти схожі

13.


    Гринишин, Орест.
    Правомірність вимоги винного в аспекті «примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань» (ст. 355 КК України) [Текст] / Орест Гринишин // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 4. - С. 82-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зобов'язальне право--Правопорушення--Кримінальне законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
злочин -- недійсність -- вимога
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню ознаки правомірності вимоги винного при вчиненні «примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань». Охарактеризовано ознаки цивільно-правового зобов’язання як підстави для пред’явлення вимоги. Зроблено висновок про можливість пред’явлення як правомірної, так і неправомірної вимоги винним під час вчинення злочину, передбаченого ст. 355 КК України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

14.


    Горожанкіна, Юлія.
    Проблемні аспекти інституту необхідної оборони [Текст] / Юлія Горожанкіна // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 189-192. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Необхідна оборона--Кримінальне законодавство--Проблемні питання
Кл.слова (ненормовані):
захист прав -- стан неосудності -- бездіяльність -- межі необхідної оборони -- посягання -- суб'єкт злочину -- правомірність
Анотація: У статті розглядаються найбільш актуальні питання щодо застосування на практиці права на необхідну оборону, помилки у її використанні; обґрунтовується положення про те, що необхідна оборона є ключовим елементом у системі обставин, що виключають злочинність діяння.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

15.


    Бєляєва, Катерина.
    Відтворюваність психологічного експерименту в досудовому розслідуванні як критерій об’єктивності його результату [Текст] / Катерина Бєляєва // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 8. - С. 182-184. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове слідство--Психологічні експерименти--Об'єктивність результату
Кл.слова (ненормовані):
тактика -- тактичний прийом -- правомірність -- психіка -- подразник -- домінанта -- психофізіологічна реакція -- нервове збудження -- поведінкові прояви
Анотація: Стаття присвячена аналізу верифікованості психологічного експерименту в досудовому розслідуванні як тактичного прийому, що застосовується з метою виявлення інформаційної обізнаності особи; визначенню критерію об’єктивності психологічного експерименту в досудовому розслідуванні; формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення тактики взаємодії слідчого з іншими учасниками досудового розслідування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

16.


    Мельник, Роман.
    Принцип законності vs. принцип правомірності: до питання про оновлення юридичних засад діяльності органів публічної влади [Текст] / Роман Мельник // Право України. - 2018. - № 11. - С. 14-31. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Законодавство--Публічна влада--Правомірність
Анотація: Автор доводить необхідність зміни принципу законності принципом правомірності. Обгрунтовує помилковість висновку про те, законність являє собою вимогу виконання (дотримання) усієї сукупності нормативно-правових актів. У статті наголошено, що законність - це вимога дотримання виключно вимог законів. Також акцентовано увагу на неможливості широкого підходу до тлумачення категорій "закон" і "законодавство".


Знайти схожі

17.


   
    Правомірність звільнення працівника у разі тривалої непрацездатності [Текст] // Бюджетна бухгалтерія. - 2020. - № 15. - С. 31-32
Рубрики: Звільнення працівника--Непрацездатність


Знайти схожі

18.


    Лаптінова, Олеся.
    Правомірність позбавлення особи свободи відповідно до практики Європейського суду з прав людини та пропозиції змін до Кримінального процесуального кодексу України / Олеся Лаптінова // Вісник прокуратури. - 2019. - № 12. - С. 11-21. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Кримінально-процесуальний кодекс--Правомірність позбавлення особи свободи--Відповідність європейському законодавству
Анотація: Проаналізовано відповідність статей Кримінально-процесуального кодексу України практиці Європейського суду з прав людини щодо правомірності позбавлення особи свободи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)