Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=порушення прав людини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Важна, Катерина.
    Сутність геноциду відповідно до чинного міжнародного права та міжнародно-правової практики [Текст] / Катерина Важна // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 8. - С. 193-197. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геноцид--Визначення--Міжнародно-правова практика
Кл.слова (ненормовані):
міжнародний злочин -- міжнародно-правова відповідальність, -- відповідальність держави -- порушення імперативної норми загального міжнародного права -- порушення прав людини
Анотація: Досліджується сутність міжнародного злочину геноциду шляхом аналізу конвенційних та інших норм міжнародного права, а також шляхом аналізу міжнародно-правової практики. Розкриваються способи вчинення, інструменти та механізми реалізації геноциду в сучасних реаліях державної організації життя суспільства. Зроблено висновок, що реалізація геноциду неможлива без залучення державного механізму.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Нелін, Олександр.
    Правові аспекти забезпечення прав людини в сучасному геополітичному просторі та в Україні [Текст] / Олександр Нелін // Юридична Україна. - 2019. - № 7. - С. 48-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Забезпечення, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
правова держава -- порушення прав людини -- Європейський суд з прав людини
Анотація: У статті проаналізовано ситуацію щодо забезпечення прав людини в сучасному геополітичному просторі та в Україні, яка залишається складною. Зазначається, що нині як в Україні, так і в геополітичному просторі спостерігається серйозне розходження декларативних прав і реальної ситуації з їх забезпечення, що більшість скарг громадян України до ЄСПЛ стосуються тривалого невиконання рішень національних судів і надмірної тривалості судового розгляду. Відзначається, що в Україні прослідковується чітка тенденція збільшення використання практики ЄСПЛ. Стверджується, що для забезпечення прав фізичних і юридичних осіб в Україні необхідно мати налагоджений конституційно-правовий механізм захисту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)