Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=платник податків<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 11
1.


    Малярчук, Ірина Анатоліївна.
    Платник податків як суб’єкт податкового права [Текст] / І. А. Малярчук // Держава і право. - 2012. - Вип. 56. - С. 356-361. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податки--Податкове законодавство--Україна
   Податкове право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
платник податків -- податковий обов’язок -- податкове зобов’язання -- права платника податків
Анотація: Аналізуються визначення платника податків , його права та обов’язки із врахуванням наукових розвідок та за Податковим кодексом України.


Знайти схожі

2.


    Малярчук, Ірина Анатоліївна.
    Порушення судової адміністративної справи у податкових спорах [Текст] / І. А. Малярчук // Держава і право. - 2012. - Вип. 58. - С. 241-248. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податкові спори--Адміністративне судочинство
   Адміністративне судочинство--Податкові спори

Кл.слова (ненормовані):
порушення справи із податкових спорів -- платник податків -- строки звернення до суду
Анотація: Аналізуються особливості судового порушення справи із податкових спорів.


Знайти схожі

3.


    Жернаков, М.
    Податковий конфлікт: норма чи аномалія? [Текст] / М. Жернаков // Вісник Національної академії правових наук України. - 2013. - № 4. - С. 106-112. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Податкове право--Податкові конфлікти
   Податкові правовідносини--Конфлікти

Кл.слова (ненормовані):
податковий спір -- юридичні обов’язки -- платник податків -- законодавство
Анотація: У наведеній статті розглядається питання відносно поняття та правової природи податкового конфлікту. Аналізуються думки різних вчених із приводу його місця й ролі в сучасному суспільстві. Визначається різниця між податковим конфліктом та конфліктом у праві загалом. Автором висловлюється точка зору, згідно з якою податковий конфлікт, а разм з ним і податковий спір, є нормальними етапами розвитку податкових правовідноси.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Хатнюк, Ольга.
    Дуалізм правової природи договорів оренди землі [Текст] / Ольга Хатнюк // Віче. - 2014. - № 14. - С. 27-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Оренда землі--Договори--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
орендна плата -- платник податків -- судова практика
Анотація: На основі аналізу законодавчих актів України розглянуто правову природу договорів оренди землі. Визначено, що ці документи мають ознаки цивільно-правового й адміністративного актів. Обгрунтовано, що відносини, котрі регуюються договорами оренди землі, підпадають під дію норм податкового та адміністративного права. В результаті аналізу відповідної судової практики виявлено, що спори, які виникають унаслідок реалізації договорів оренди землі, мають підпадати під юрисдикцію адміністративних судів.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Тараненко, Катерина.
    Правова природа податково-правового патерналізму [Текст] / Катерина Тараненко // Юридична Україна. - 2014. - № 11. - С. 31-36. - Бібліогр. в примітках: с. 35-36
Рубрики: Податкове право--Теоретико-методологічні засади
Кл.слова (ненормовані):
платник податків -- держава -- публічний інтерес -- конфліктна природа податкового права
Анотація: У статті досліджується патерналізм як явище правової дійсності та його реалізація у податково-правових відносинах. Автор розкриває різнос тороччі форми існування патерналізму у податкова-правовій дійсності та їх впливу на правове становище суб'єктів податково-правових відносин. У статті аналізується явище податковоправового патерналізму через проблему конфлікту інтересів держави і платників податків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Левчук, С. М.
    Адміністративні послуги органів доходів і зборів у податковій сфері: поняття та ознаки [Текст] / С. М. Левчук // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 63. - С. 99-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова служба--Адміністративні послуги
Кл.слова (ненормовані):
публічна адміністрація -- сервісний сегмент -- платник податків -- правова форма управління -- законодавство -- реалізація владних повноважень
Анотація: Аналізуються сучасні підходи до розуміння категорії “адміністративна послуга”, її ознак. Акцентується увага на тому, що в поняття адміністративної послуги повинно бути включено як власне обслуговування платника податків, так і результат такого обслуговування - правову форму управління. Доводиться недоцільність розгляду в якості адміністративних послуг органів доходів і зборів у податковій сфері таких видів діяльності, як: бюджетне відшкодування податку на додану вартість та надання податкових соціальних пільг з податку на доходи фізичних осіб. Сформульовано поняття “адміністративна послуга органів доходів і зборів".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Рарицька, Вікторія.
    Вплив правосуб'єктності субстанційної держави на асиметричність її податкового права [Текст] / Вікторія Рарицька // Юридична Україна. - 2015. - № 4/5. - С. 25-29. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Податкове право
   Податкові відносини--Субстанційна держава--Правосуб'єктність

Кл.слова (ненормовані):
правосуб'єктність -- субстанційна держава -- платник податків -- суб'єкт права -- асиметричність податкового права
Анотація: Аналізується правова природа правосуб'єктності та її роль у формуванні системи суб'єктів податкового права, проводиться порівняльно-правове дослідження правосуб'єктності субстанційної держави та платника податків. За результатами проведеного дослідження обгрунтовується вплив домінуючого у науці розуміння правосуб'єктності субстанційної держави та становлення асиметричності її податкового права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Клітний, Антон.
    Застосування непрямих методів оподаткування в Україні: історичний аспект [Текст] / Антон Клітний // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 2. - С. 203-208. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова система--Непрямі податки --Україна
Кл.слова (ненормовані):
податкові зобов’язання -- платник податків -- контролюючі органи
Анотація: Розглядається історія розвитку законодавства, яке регулювало порядок використання непрямих методів оцінки податкових зобов’язань в Україні за часів її незалежності, особливості цього законодавства та проблемні аспекти, які виявлялися на практиці. Зроблена періодизація розвитку законодавства щодо застосування в податковому праві України непрямих методів оподаткування. Відповідні питання аналізуються з позицій можливого введення непрямих методів у ході податкової реформи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Дорошенко, Дмитро.
    Державна зумовленість примусу у сфері оподаткування [Текст] / Дмитро Дорошенко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 142-144. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Оподаткування--Державний примус
Кл.слова (ненормовані):
платник податків -- контролюючі органи
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню сутності примусу у сфері оподаткування через його державну зумовленість. Автор спробував довести, що держава для регулювання правовідносин шляхом делегування своїх повноважень державним органам реалізує заходи примусу для підтримання правопорядку та законності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Лоянич, Антон.
    Проблематика розмежування діяльності фізичної особи в податкових правовідносинах [Текст] / Антон Лоянич // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 10. - С. 125-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Фізичні особи--Розмежування діяльності
Кл.слова (ненормовані):
розмежування юридичних статусів -- платник податків -- податкові зобов’язання
Анотація: Статтю присвячено питанню юридичних статусів фізичної особи та відповідному розподіленню прав та обов’язків, які передбачені юридичними статусами фізичної особи та фізичної особи-підприємця.


Знайти схожі

11.


    Трубіна, Марина.
    Інституційно-правовий механізм розгляду податкових спорів у США [Текст] / Марина Трубіна // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2020. - № 5. - С. 34-46. - Бібліогр.: с. 44-46
УДК
Рубрики: Податкове право--Спори (юрид.)--США
Кл.слова (ненормовані):
судові процедури -- платник податків -- податковий суд
Анотація: Розглянуто відповідність публічно-правових відносин процесуальним приписам нормативно-правових актів, що обумовлює процедурний характер суспільних правовідносин у сфері податкових спорів. Досліджено особливості процедури вирішення податкових спорів у податковому суді США. Акцентовано на ефективності розгляду податкових спорів у досудовому вирішенні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)