Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=парадигма розвитку<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Нашинець-Наумова, Анфіса.
    Методологія захищеного інформаційного розвитку як парадигма інформаційної безпеки у XXI столітті / Анфіса Нашинець-Наумова // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 3. - С. 54-57
Рубрики: Інформаційна безпека--Поняття--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
парадигма розвитку -- парадигма захищеності -- інформаційне суспільство -- національна безпека
Анотація: Розглядаються основні методологічні підходи забезпечення безпеки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Казьмір, Л. П.
    Сучасні парадигми розвитку регіональних агропродовольчих систем [Текст] / Л. П. Казьмір // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 94-103 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Продовольчий ринок України
   Аграрний ринок--Розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
регіональні агропродовольчі системи -- альтернативні продовольчі мережі -- парадигма розвитку -- постнекласична методологія -- інституціональний підхід -- громадянське суспільство
Анотація: Глобалізація продовольчих ринків, лібералізація торгівлі, технологічні зміни у способах виробництва і зберігання продуктів харчування обумовлюють потребу у поглибленні досліджень теоретико-методологічних засад розвитку агропродовольчих систем. У контексті постнекласичної методології розглянуто характерні ознаки агропромислової, територіальної та гібридної парадигм розвитку регіональних агропродовольчих систем. Для аналізу виділених парадигм використано схему Г. Бортіса, що відображає впорядкування окремих елементів реальності відповідно до їх стабільності в часі. Особливу увагу зосереджено на висвітленні інституціональних аспектів розвитку регіональних агропродовольчих систем і ролі громадянського суспільства у цьому процесі. Відзначено, що гібридна парадигма, яка поєднує елементи агропромислової та територіальної парадигм і враховує незавершеність перехідних процесів, є найбільш прийнятною для імплементації в Україні, де за роки постсоціалістичних трансформацій утвердилась дуалістична модель функціонування агропродовольчого сектору економіки. Виділено пріоритетні напрями досліджень перспектив розвитку регіональних агропродовольчих систем в умовах стратегічного зближення України з Європейським Союзом.


Знайти схожі

3.


    Панфілова, Тамара Олександрівна.
    Динаміка і структура інвестицій в Україні – «пастка дивергентності» технологічного майбутнього [Текст] / Тамара Олександрівна Панфілова // Економіка України. - 2021. - № 8. - С. 56-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиції--Структура--Динаміка--Україна
Кл.слова (ненормовані):
індустрія 4.0 -- парадигма розвитку -- технології цифрового виробництва
Анотація: «Незрілість» української економіки зумовлена кризовим станом інвестиційної діяльності у 2010–2021 рр., коли питома вага капітальних інвестицій у ВВП у середньому становила лише 15,5%. У структурі іноземних та капітальних інвестицій за видами промислової діяльності переважають інвестиції у низькотехнологічні галузі. Питома вага іноземних і капітальних інвестицій в освіту та охорону здоров’я не перевищує 1–1,5% від загального обсягу, що в середньостроковій перспективі може знівелювати якість людського капіталу. Україна потребує активізації державного регулювання у сфері інвестування, розроблення власної унікальної стратегії майбутнього виробництва і трансформації економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)