Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=органи виконавчої влади<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 16
1.


    Світличний, Олександр.
    Роль самоврядного контролю при використанні й охороні земельних ресурсів / О. Світличний // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 10. - С. 93-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Органи місцевого самоврядування--Контроль у сфері земельних ресурсів--Правове розмежування
Кл.слова (ненормовані):
органи виконавчої влади -- ринкові реформи -- охорона земельних ресурсів
Анотація: У статті досліджуються теоретичні питання самоврядного контролю у сфері використання й охорони земельних ресурсів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Антонов, Володимир Олександрович.
    Проблема взаємодії органів виконавчої влади у сфері національної безпеки України [Текст] / В. О. Антонов // Держава і право. - 2011. - Вип. 53. - С. 186-190. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Державна безпека--Конституційне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
національна безпека -- система управління -- органи виконавчої влади
Анотація: Досліджуються проблеми підвищення ефективності органів виконавчої влади усіх рівнів у галузі забезпечення національної безпеки.


Знайти схожі

3.
061
Ч 492


    Добржанська, Ірина.
    Порівняльний аналіз інституційного забезпечення гендерної політики в Україні та Росії [Текст] / І. Добржанська // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 607-609: Історія. Політичні науки. Міжнародні відносини. - С. 222-227. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Гендерна політика--Україна
   Гендерна політика--Росія

   Правова система України--Гендерна рівність

Кл.слова (ненормовані):
гендерна політика Росії -- гендерна політика України -- інституційний механізм гендерної політики -- органи виконавчої влади


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 (11.02.2013р. Інв.В 73594 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Ходаківський, Михайло Дмитрович.
    Політико-правові засади громадського контролю діяльності органів виконавчої влади [Текст] / М. Д. Ходаківський // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 412-420. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Громадський контроль--Виконавча влада--Політологія
Кл.слова (ненормовані):
громадський контроль -- органи виконавчої влади
Анотація: На основі аналізу законодавства України у статті розглянуто політико-правові засади громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, механізми його здійснення в різних галузях суспільного життя.


Знайти схожі

5.


    Шубалий, Олександр.
    Трансформація системи управління лісовим господарством за принципами децентралізації та розподілу повноважень [Текст] / Олександр Шубалий // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 27-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Управління--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
лісові ресурси -- органи виконавчої влади -- державний контроль
Анотація: У статті на основі опрацювання позитивного досвіду сусідніх постсоціалістичних європейських країн запропоновано новий підхід до трансформації системи управління лісовим господарством на принципах децентралізації та розподілу повноважень. Визначено основні етапи реформування існуючої системи управління та розвитку перспективних форм інтеграції суб’єктів господарювання. Обґрунтовано, що приватизація переробної бази лісгоспів дозволить залучити додаткові надходження до державного бюджету та уникнути конфлікту інтересів з деревообробними підприємствами. Корпоратизація державних лісогосподарських підприємств та створення розгалуженої за регіональним принципом ДАК «Ліси України» дозволить залишити в галузевій корпоративній структурі тільки господарські функції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Гергелюк, Наталія.
    Місце адміністративно-правових зобов'язань у предметі адміністративного права України [Текст] / Наталія Гергелюк // Юридична Україна. - 2014. - № 7. - С. 18-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне право--Адміністративно-правові зобов'язання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
повноваження -- органи виконавчої влади -- адміністративні правовідносини
Анотація: У статті окреслено основні підходи щодо розуміння предмета сучасного адміністративного права України. Звертається увага на диспозитивність адміністративно-правового регулювання суспільних відносин. Окремо зазначається про публічне адміністрування як сферу використання адміністративно-правових зобов’язань. Зроблено висновок, що визначення місця адміністративно-правових зобов’язань у системі адміністративного права України обумовлюється найвищою соціальною цінністю людини як суб’єкта адміністративних правовідносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Денисюк, Денис.
    Завдання Національної поліції України: проблеми законодавчого закріплення [Текст] / Денис Денисюк // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2016. - № 8. - С. 100-104. - Бібліогр. 11 назв
Рубрики: Органи внутрішніх справ--Національна поліція--Діяльність--Законодавче забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
органи виконавчої влади -- завдання -- поліцейські послуги -- верховенство права -- дотримання прав і свобод людини -- публічна безпека і порядок -- протидія злочинності
Анотація: У статті приділено увагу законодавчим аспектам закріплення основних завдань діяльності Національної поліції України. Розкривається зміст уведеного в правових обіг терміна «поліцейські послуги». Підтримано позицію, згідно з якою законодавство про діяльність Національної поліції повинно бути доступним для громадськості, досить зрозумілими і точним та у разі необхідності супроводжуватися чітким підзаконним регулюванням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Соболь, Євген.
    Захист прав і свобод інвалідів через призму реалізації людиноцентристського підходу в діяльності органів публічної влади [Текст] / Євген Соболь // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 4. - С. 120-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інваліди--Правовий захист--Органи публічної адміністрації--Україна
Кл.слова (ненормовані):
особа з вадами розвитку -- органи виконавчої влади -- органи місцевого самоврядування
Анотація: У статті розглянуто реалізацію людиноцентристського підходу до захисту прав та свобод інвалідів через призму проведення адміністративної реформи. Розглядається ідея децентралізації влади як одна з конституційних засад, на яких ґрунтується територіальний устрій держави, що стане поштовхом до створення дієвих суб’єктів публічної адміністрації – державних представництв, наділених контрольно-наглядовими й координаційними, а не виконавчими функціями, що концептуально вплине на реалізацію та захист прав і свобод інвалідів на рівні області, району, громади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Новак, Анна.
    Делегування повноважень у механізмі децентралізації державної влади в Україні [Текст] / Анна Новак // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 5. - С. 151-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державна влада--Децентралізація--Делегування повноважень--Україна
Кл.слова (ненормовані):
деконцентрація -- органи виконавчої влади -- реформа місцевого самоврядування
Анотація: У статті проаналізовані наукові позиції стосовно визначення поняття «децентралізація влади» та розглянуто її різні аспекти. Відмежовано децентралізацію від деконцентрації, а також встановлені їхні спільні риси. Проведено аналіз поняття «делегування повноважень» та окреслено його основне значення для врегулювання суспільних відносин у державі. Зроблено відповідні висновки щодо питання про співвідношення децентралізації та делегування окремих повноважень органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Байкалов, Ярослав.
    Правові аспекти реформування земельних відносин, які впливають на механізми врегулювання економічного розвитку агропромислового комплексу [Текст] / Ярослав Байкалов, Марина Пархоменко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 115-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні відносини--Реформування--Правові аспекти
Кл.слова (ненормовані):
землеволодіння -- землекористування -- органи виконавчої влади -- реструктуризація сільськогосподарських підприємств
Анотація: Стаття присвячена проблемі здійснення земельної реформи в Україні та аналізу етапів реформування земельних відносин і створення територіальних умов для стабілізації та економічного розвитку агропромислового комплексу. У статті проаналізовано основні завдання земельної реформи, розглянуто проблеми земельних відносин, від яких залежить ефективність функціонування економіки, раціональне використання земельних ресурсів. Визначено основні підходи до вирішення проблем реформування земельних відносин та їх розвиток. Розглянуто результати реформування та деякі недоліки роздержавлення земель. Висвітлено сучасні проблеми земельних відносин і шляхи їх подолання.


Дод.точки доступу:
Пархоменко, Марина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

11.


    Труба, Роман.
    Компетенція Державного бюро розслідувань України / Роман Труба // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 234-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне бюро розслідувань України--Правовий статус--Функції
Кл.слова (ненормовані):
правоохоронні органи -- посадова особа -- органи виконавчої влади -- підслідність
Анотація: У даній статті досліджено компетенцію Державного бюро розслідувань України. Проаналізовано її специфіку порівняно із компетенцією інших правоохоронних органів. Встановлено, які функції було передано Державному бюро розслідувань України від інших правоохоронних органів.


Знайти схожі

12.


    Голосніченко, І. П.
    Оновлення змісту адміністративного права та псевдозамінники в його предметі регулювання [Текст] / І. П. Голосніченко, Д. І. Голосніченко // Юридична Україна. - 2019. - № 10. - С. 4-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне право--Понятійний апарат--Правові категорії
Кл.слова (ненормовані):
державне управління -- суспільні відносини -- органи виконавчої влади -- регуляторна методологія
Анотація: Досліджено оновлення змісту адміністративного права та предмета його регулювання. Показуються помилкові замінники в понятійно-категоріальному апараті, з допомогою якого визначається предмет адміністративного права України. Підкреслюється необхідність дослідження таких складових предмета адміністративно-правового регулювання як державне управління, управлінські (адміністративні) послуги, повноваження органів виконавчої влади тощо. В юридичній літературі в основному визначається поняття «адміністративна послуга», тоді як складовою предмета адміністративного права є «надання адміністративних послуг». Наголошується, що понятійний апарат адміністративного права цим не обмежується, виділяється ряд категорій, які будуть досліджені у подальшому його вивченні.


Дод.точки доступу:
Голосніченко, Д. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

13.


    Штогун, С. Г.
    Реформування адміністративного судочинства в Україні на сучасному етапі [Текст] / С. Г. Штогун // Юридична Україна. - 2019. - № 11. - С. 6-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правові відносини -- адміністративні послуги -- адміністрування -- державне управління -- суспільні відносини -- органи виконавчої влади
Анотація: Досліджено оновлення змісту адміністративного права та предмета його регулювання. Показуються помилкові замінники в понятійно-категоріальному апараті, з допомогою якого визначається предмет адміністративного права України. Підкреслюється необхідність дослідження таких складових предмета адміністративно-правового регулювання як державне управління, управлінські (адміністративні) послуги, повноваження органів виконавчої влади тощо. В юридичній літературі в основному визначається поняття «адміністративна послуга», тоді як складовою предмета адміністративного права є «надання адміністративних послуг». Доведено ця пропозицію автора. Названі й інші сегменти предмета адміністративно-правового регулювання, які потребують дослідження вченими адміністративного права. Наголошується на тому, що понятійний апарат адміністративного права цим не обмежується, виділяється ряд категорій, які будуть досліджені у подальшому його вивченні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

14.


    Богданович, Л. М.
    Командно-штабні навчання у Волинській області [Текст] / Л. М. Богданович, С. М. Сарай // Безпека життєдіяльності. - 2020. - № 2. - С. 22-23 : фот.
Рубрики: Цивільний захист--Безпека життєдіяльності--Волинська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
функція держави -- органи виконавчої влади -- надзвичайні ситуації -- основні заходи цивільного захисту -- методична та практична допомога
Анотація: Автори наголошують, що проведення навчання у сфері цивільного захисту сприятиме формуванню і розвитку професійно важливих особистісних якостей керівного складу та фахівців цивільного захисту області, умінь і навичок проводити аналіз надзвичайних ситуацій, краще володіти нормативно-правовою базою, організовувати взаємодію відповідних служб, здійснювати аналітичну, прогностичну роботу.


Дод.точки доступу:
Сарай, С. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

15.


    Кравцова, Ірина.
    Економічна конкуренція як об‘єкт адміністративно-правового регулювання [Текст] / Ірина Кравцова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 149-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Адміністративно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
державне регулювання ринку -- органи виконавчої влади -- Антимонопольний комітет України -- Кабінет Міністрів України
Анотація: Економічна конкуренція є однією з основ для побудови ринкової економіки з рівними та прозорими умовами для діяльності всіх суб‘єктів господарювання та не порушення прав інших учасників ринку. З метою становлення дієвої ринкової економіки економічна конкуренція не може бути досліджена лише в площині господарського чи цивільного права, а має піддаватися, як багатоаспектне поняття, аналізу різних галузевих юридичних наук, у тому числі й адміністративного права. Саме завдяки всебічному дослідженню економічної конкуренції, можлива розбудова та укріплення ринкової економіки та становлення розвиненої економічної сфери суспільного життя.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

16.


    Хрипливий, Іван.
    Навчання непрацюючого населення діям у НС - важлива складова в системі його захисту і територій від НС [Текст] / Іван Хрипливий // Безпека життєдіяльності. - 2020. - № 11. - С. 22-24. - Бібліогр.: с. 24
Рубрики: Цивільний захист--Надзвичайні ситуації--Україна
Кл.слова (ненормовані):
матеріальна шкода -- комплекс заходів -- нормативно-правові документи -- органи виконавчої влади -- органи місцевого самоврядування -- загальна програма навчання -- інформаційно-просвітницька робота -- консультаційні центри
Анотація: Вирішення проблем щодо захисту населення і території України від НС, зменшення їх соціально-економічних і екологічних наслідків можливе лише при проведенні цілого комплексу заходів. Одним із таких є випереджаюче навчання непрацюючого населення діям у НС за місцем проживання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)