Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=об’єктивність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Саврасова-В’юн, Т.О..
    "Золота Фортуна" - успіх, об’єктивність, визнання! [Текст] / Т.О. Саврасова-В’юн // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 5. - С. 372-378
Рубрики: Організація науки в світі -- Міжнародні премії--Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна"
Анотація: 14 березня 2011 року в Національній Академії наук України відбувся Всеукраїнський захід Міжнародного Академічного Рейтингу "Золота Фортуна" (Київ). У статті подані переможці та лауреати Рейтингу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Саврасова-В’юн, Т. О.
    "Золота Фортуна" - успіх, об’єктивність, визнання! [Текст] / Т. О. Саврасова-В’юн // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - С. 490-500
Рубрики: Організація науки у світі--Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна"
Анотація: У статті йдеться про наших співвітчизників, які у грудні 2011 року отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу "Золота Фортуна", що має світове ім’я.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Саврасова-В’юн, Т. О.
    "Золота Фортуна" - успіх, об’єктивність, визнання! [Текст] / Т. О. Саврасова-В’юн // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 6. - С. 503-510
Рубрики: Організація науки в світі -- Міжнародні премії--Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна"
Анотація: У статті йдеться про наших співвітчизників, які 26 березня 2012 р. отримали титули переможців Рейтингу, що має світове ім’я.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Євграфова, Є.
    Проблема істини в правовій науці та практиці [Текст] / Є. Євграфова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 1. - С. 42-53. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Істина--Правові норми--Теоретичний аспект
   Філософія права--Істина

Кл.слова (ненормовані):
право -- істинні правові норми -- об’єктивність -- дійсність -- хибне -- юридичний факт
Анотація: Стаття присвячена розгляду найбільш значущих теоретичних аспектів істини в правовій науці. Аналізується стан розробки теми істини в науках теорії і філософії права, дана критична оцінка характеристики істини як властивості права (правових норм), підкреслюється об’єктивність істини ; тільки адекватноі і точно сформульоване знання про неї є істинним. Наголошується,що будь-яке спотворення знання про істину робить це знання неістинним, хибним, у тому числі знання про державу і право.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Балобанова, Д.
    Загальні ознаки наступності у кримінальному праві України: проблеми визначення [Текст] / Д. Балобанова // Юридичний вісник. - 2014. - № 2. - С. 186-190. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Кримінальне право України--Наступність
Кл.слова (ненормовані):
універсальність -- повторюваність -- об’єктивність
Анотація: Статтю присвячено визначенню спільних рис, загальних ознак, які притаманні наступності у будь-якій сфері людського буття, а отже, їх можна розповсюджувати й на наступність у кримінальному праві.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Романюк, Богдан.
    Об’єктивність пізнання події злочину на стадії досудового провадження неможлива без свободи мислення та дій суб’єкта, який проводить розслідування [Текст] / Богдан Романюк // Віче. - 2014. - № 18. - С. 20-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове розслідування--Повноваження слідчого
Анотація: Стаття присвячена дослідженню інституту досудового провадження за новим КПК України. Проаналізовано норми кримінального процесуального законодавства щодо процесуальної форми досудового провадження та повноважень слідчого, його взаємовідносини з прокурором та керівництвом слідчого підрозділу. Виявлено ряд недосконалостей нормативного регулювання суспільних відносин, що виникають на практиці у процесі досудового розслідування, які стосуються істотних обмежень процесуальної незалежності і самостійності слідчого. Автор звертає увагу на деякі позитивні моменти дії в цих ситуаціях норм КПК України 1960 року. Внесено відповідні пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, пов’язаного з процесуальним статусом слідчого.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Петришин, О.
    Дослідження об’єктивності права: новий підхід і теоретичні конструкції [Текст] / О. Петришин // Вісник Національної академії правових наук України. - 2015. - № 1. - С. 188-192
Рец. на Євграфова Є. П. Об’єктивність права: проблеми теорії і реальність: монографія / Є. П. Євграфова. - К.:Парлам. вид-во, 2014.-416 с.

Рубрики: Право--Об'єктивність
   Рецензії на книги--Правознавство


Є примірники у відділах:
(05.06.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Мельник, Сергій.
    Принципи військового управління: адміністративно-правовий аспект / Сергій Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 104-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Військова служба--Військове управління--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
сектор безпеки та оборони -- національна безпека -- обороноздатність -- законність управлінської діяльність -- соціальна спрямованість -- об’єктивність -- комплексність -- системність -- гласність -- військова дисципліна
Анотація: Статтю присвячено дослідженню принципів військового управління в адміністративно-правовому аспекті. Встановлено, що правові принципи військового управління дозволяють зробити діяльність його різноманітних суб’єктів більш планомірною, виваженою, чіткою й конкретною. Визначено, що серед них є такі фундаментальні принципи, як законність, об’єктивність, системність, повнота, комплексність, розумна ініціатива і гласність, у поєднанні з принципами єдиноначальності й суворої військової дисципліни. Аргументовано, що всі ці принципи прямо або опосередковано випливають з права, з окремих правових норм, а тому їх можна вважати правовими (адже принцип централізації керівництва військового управління реалізується й забезпечується виключно за допомогою правових засобів). Проаналізовано, що у військово-юридичних джерелах виділяють загальні принципи, тобто ті загальнообов’язкові й беззаперечні вимоги, якими мають керуватися всі суб’єкти управління незалежно від свого статусу, і принципи управління на рівні галузі (галузеві принципи) або на статусному рівні – інституційному, організаційному, груповому. Із найбільш загальних виділяють принципи законності управлінської діяльності, соціальної спрямованості, об’єктивності, комплексності, системності і гласності. До специфічних принципів військового управління належать принципи централізації керівництва, єдиноначальності й суворої військової дисципліни. Встановлено, що наведений перелік принципів військового управління у статті не є вичерпним, оскільки військове управління є багатогранною діяльністю і не може ними обмежитись. Підкреслено, що існують також принципи, безпосередньо пов’язані з діяльністю суб’єктів, які реалізують військове управління (вони пронизують своїм впливом повноваження вищих органів державної влади у сфері військового управління). Акцентовано увагу на тому, що в межах військового управління досить важливо забезпечити стабільність основних процесів при можливості існування відповідної динаміки, скажімо, щодо змін, пов’язаних із новими управлінськими стандартами й використанням новітніх технологій. Визнано, що принципи військового управління мають відповідати розвитку права, його системі, в тому числі й тієї її частини, що спрямована на унормування питань військового управління.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)