Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=невтручання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Сивухін, В.
    Невтручання як предмет конституційного правового регулювання [Текст] / В. Сивухін // Право України. - 2005. - № 8. - С. 88-92. - Бібліогр.: 11 назв
Кл.слова (ненормовані):
Права і свободи людини
Анотація: Забезпечення прав і свободи громадян в Україні як елемент невтручання , що повинен зводитися до непорушення існуючої свободи особистого і сімейного життя і яке досягається за допомогою конституційних гарантій та впроваджувальних норм галузевого законодавства.


Знайти схожі

2.


    Галаган, В.
    Дотримання засади невтручання у приватне життя під час спеціального досудового розслідування [Текст] / В. Галаган, Ж. Удовенко // Право України. - 2015. - № 7. - С. 9-15
Рубрики: Досудове розслідування--Кримінальний процес--Україна
Анотація: Стаття присвячена окремим положенням провадження спеціального досудового розслідування за Кримінальним процесуальним кодексом України і дотримання засади невтручання у приватне життя громадян під час проведення обшуку житла чи іншого володіння особи як слідчої (розшукової) дії.


Дод.точки доступу:
Удовенко, Ж.

Знайти схожі

3.


    Удовенко, Ж. В.
    Аналіз міжнародного законодавства щодо невтручання в особисте та сімейне життя [Текст] / Ж. В. Удовенко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 383-386. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Приватне життя--Недоторканість
   Приватне право--Сімейне життя--Невтручання

Кл.слова (ненормовані):
принципи законодавства
Анотація: У статті проаналізовані базові принципи, міжнародні правові акти, зокрема Конституції США та країн Євросоюзу, що регламентують відносини у сфері особистого та сімейного життя. У дослідженні визначено особливості національних регулятивних підходів невтручання в приватне життя, які мають розвинене законодавство і багаторічний досвід з питань захисту прав і свобод людини. Узагальнено міжнародний досвід провідних країн світу у сфері захисту особистого та сімейного життя.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Стовпець, О. В.
    Теоретико-правові аспекти нового кейнсіанства й лібертаріанства сучасних державознавчих дискусіях [Текст] / О. В. Стовпець // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава--Соціально-економічна політика
Кл.слова (ненормовані):
функції держави -- невтручання -- регулювання
Анотація: Досліджується проблема сучасного правового статусу держави та різні погляди щодо її головних функцій з позицій лібертаріанства і нового кейнсіанства. Позначаються сильні й слабкі сторони в обох філософсько-економічних течіях. Робиться спроба обґрунтувати з філософсько-правових позицій, чому лібертаріанський концепт нині менш життєздатний. Одночасно уточнюється зміст «нового кейнсіанського» погляду на те, якою має бути держава. Робиться висновок, що бачення функцій держави прихильниками «нового кейнсіанства» за багатьма параметрами себе виправдовує, при цьому прояви державної активності у сфері макроекономічної та соціальної політики сьогодні майже неможливо відокремити від виконання державою своїх інституційних функцій.

Є примірники у відділах:
(19.01.2022р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Бабаєва, Олександра .
    Право на невтручання у приватне та сімейне життя: практика Європейського суду з прав людини [Текст] / Олександра Бабаєва, Олександра Іорданова, Кристина Лагутіна // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 220-227. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Судова практика
Анотація: Стаття присвячена дослідженню права на невтручання у приватне та сімейне життя особи, яке закріплене у статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року. практика Європейського суду з прав людини є динамічним джерелом права і сприяє формуванню єдності судової практики у контексті захисту прав, свобод та інтересів особи. Ст. 8 Конвенції не тільки закріплює одне з фундаментальних прав особи та захищає від порушення його державою, а й створює та розвиває найбільш ефективне поле для захисту прав, яке би превентивно враховувало наявну практику Суду.


Дод.точки доступу:
Іорданова, Олександра; Лагутіна, Кристина

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)