Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=міжнародні фінансові організації<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Нестеренко, А.
    Міжнародні фінанси та фінансова система держави: співвідношення та взаємозв’язок [Текст] / А. Нестеренко // Юридичний вісник. - 2013. - № 3. - С. 175--181. - Бібліогр.:10 назв.
Рубрики: Фінансова система--Світова
   Фінансова система України--Міжнародні фінанси

Кл.слова (ненормовані):
міжнародні фінанси -- фінансова система держави -- міжнародні фінансові відношення -- міжнародні фінансові організації -- міжнародні фінансові інституції
Анотація: У статті з’ясовується поняття "міжнародні фінанси" та співвідношення його з "фінансовою системою держави". Наводяться поняття та значення міжнародної фінансової системи. Також, розглядаючи міжнародні фінанси у широкому розумінні, було розглянуто міжнародні фінансові відносини та дві ланки міжнародних фінансів у їх вузькому розумінні, фінанси міжнародних організацій та міжнародні фінансові інституції.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Никифорук, О. І.
    Перспективи фінансування транспортних проектів у рамках міжнародної фінансової допомоги [Текст] / О. І. Никифорук, Л. Ю. Чмирьова, Н. О. Федяй // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 45-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Транспортна інфраструктура--Фінансування--Міжнародні проекти--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні фінансові організації -- державні цільові програми -- автомобільні дороги -- інвестування
Анотація: Здійснено аналіз капітальних вкладень у субсектори транспорту України, показано його недофінансування, оцінено щорічні потреби у фінансуванні транспортної інфраструктури України на перспективу до 2020 р. Значну увагу приділено досвіду Польщі в розбудові системи сучасних автошляхів, окреслено сучасний стан державного управління розвитком транспортної інфраструктури.


Дод.точки доступу:
Чмирьова, Л. Ю.; Федяй, Н. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Колосова, В. П.
    Вплив міжнародних фінансових організацій на економічний розвиток країни: питання теорії [Текст] / В. П. Колосова // Економіка України. - 2016. - № 12. - С. 61-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні фінансові організації--Фінансова допомога
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні фінансові організації -- фінансові ресурси -- економічний розвиток
Анотація: Досліджено основні теоретичні підходи до економічної сутності фінансових ресурсів міжнародних організацій та їх впливу на економічний розвиток країн. Зазначено необхідність зваженого підходу до оцінки співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями та з’ясування переваг і недоліків залучення до національних економік капіталу цих інституцій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Калініченко, Зоя.
    Порівняльний аналіз податку на додану вартість у Республіці Сінгапур, Новій Зеландії та Україні [Текст] / Зоя Калініченко, Ілля Кліницький, Владислав Тронєв // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 143-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податок на додану вартість--Порівняльний аналіз--Україна--Сінгапур--Нова Зеландія
Кл.слова (ненормовані):
податкове навантаження -- адміністрування -- міжнародні фінансові організації
Анотація: У статті авторами досліджується практика застосування податку на додану вартість у Республіці Сінгапур і Новій Зеландії з відповідним порівнянням із податковим досвідом України. Установлено передумови виникнення податку на додану вартість в обраних країнах, а також його вплив на економіко-соціальну ситуацію в окремо взятій державі на основі даних досліджень міжнародних фінансових організацій. Виокремлено особливості адміністрування зазначеного виду обов’язкового платежу, а також перспективи застосування таких видів у вітчизняній фіскальній системі.


Дод.точки доступу:
Кліницький, Ілля; Тронєв, Владислав
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Корнєєва, Ю. В.
    Міжнародне інституціональне фінансування стратегічних державних підприємств на основі сучасної технології смарт-контракту [Текст] / Ю. В. Корнєєва // Економіка України. - 2019. - № 1. - С. 16-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні підприємства--Міжнародне фінансування
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні фінансові організації -- смарт-контракт
Анотація: Запропоновано авторський іноваційний механізм міжнародного інституціонального фінансування стратегічних державних підприємств на основі сучасної технології смарт-контракту. Показано, що відповідний механізм дозволить подолати перепони інституціонального забезпечення реалізації інвестиційного проекту, що фінансується МФО, щодо вдосконалення підходів до інституціонального забезпечення виконання двосторонніх угод. Окреслено універсальні маркери економічної ефективності та прозорості, що активізуватимуть револьверні механізми фінансування, автоматично визначаючи можливості продовження співпраці між МФО-донором і державним підприємством-реципієнтом на заздалегідь прописаних у контрактах умовах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)