Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=матеріальні цінності<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Янчук, Г. В.
    Особливості відображення результатів інвентаризації в обліку та звітності [Текст] / Г.В. Янчук, В.І. Янчук // Економіка АПК. - 2005. - №6. - С. 87-90. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Фінансова звітність
   Інвентаризація--Товарно-матеріальних цінностей

Кл.слова (ненормовані):
Активи підприємства -- Нестача -- Матеріальні цінності
Анотація: Інвентаризація посідає особливе місце в точній оцінці розмірів активів підприємства. Порядок її проведення регламентований Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів та інших статей балансу. Основною метою проведення інвентаризації є забезпечення даних бухгалтерського обліку та проведення їх у відповідність до фактичної наявності активів і джерел їх утворення шляхом виявлення цінностей, які втратили споживчу вартість.


Дод.точки доступу:
Янчук, В.І.

Знайти схожі

2.


    Швець, А.
    Майно як предмет злочинів проти власності [Текст] / А. Швець // Підприємництво, господарство і право. - 2009. - № 10. - С. 76-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні злочини
Кл.слова (ненормовані):
матеріальні цінності -- судова практика
Анотація: Проблема предмета злочинів проти власності є однією з найбільш актуальних та суперечливих. Визначається майно як як предмет злочинів проти власності - будь-які матеріальні цінності, яким притаманні ознаки фізичного, економічного, юридичного характеру й які перебувають у чужій для винної особи власності.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Піхоцький, Володимир.
    Удосконалення контролю в системі управління фінансовими ресурсами держави [Текст] / Володимир Піхоцький // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 43-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий контроль--Реформування системи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фінансові ресурси -- бюджетні кошти -- матеріальні цінності -- нематеріальні об'єкти -- управлінська діяльність -- інформаційна база
Анотація: У статті аналізуються актуальні питання становлення й розвитку фінансового контролю, практика формування та використання фінансових ресурсів держави, проблеми оптимізації фінансового контролю. Досліджено підходи науковців до проблематики реформування системи фінансового контролю. Визначено його основну мету, причини низької ефективності державного фінансового контролю. Окреслено новітні тенденції та шляхи розвитку сучасного фінансового контролю держави. Зроблено акцентовані висновки щодо необхідності внесення змін до нормативно-правового забезпечення діяльності системи державного фінансового контролю.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Левчук, Аліна.
    Обмеження одержання подарунків як механізм запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням [Текст] / Аліна Левчук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 163-169. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні службовці--Адміністративні правопорушення--Запобігання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
функції держави -- матеріальні цінності -- склад адміністративного правопорушення -- місцеве самоврядування
Анотація: Зазначено, що законодавча та інституційна основи для вироблення та реалізації антикорупційної політики в Україні постійно перебувають у стані формування, є багато прогалин та колізій між відповідними законодавчими актами у сфері запобігання корупції. Для швидкого та всебічного вирішення цих питань необхідне подальше приведення вітчизняного законодавства у відповідність до міжнародних договорів України. З’ясовано, що пов’язаними із виконанням службових обов’язків є такі подарунки, які надаються як подяка за раніше вчинені службовцем дії (бездіяльність) або прийняті ним рішення на користь дарувальника чи третіх осіб або даруються в очікуванні заздалегідь не обіцяного вчинення публічним службовцем дій (бездіяльності) або прийняття ним рішень на користь дарувальника або третіх осіб. Зроблено висновок, що унормування порядку отримання подарунків та дотримання встановлених законом обмежень щодо їх отримання є одним із найважливіших запобіжних заходів у сфері попередження вчинення корупційних правопорушень та правопорушень пов’язаних з корупцією.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)