Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=електронна петиція<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Діодріца, Ігор.
    Класифікація інформаційних прав і свобод людини та громадянина [Текст] / Ігор Діодріца // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 7. - С. 116-122. - Бібліогр. 26 назв
Рубрики: Права людини--Інформаційні права і свободи--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
інформаційне право -- електронна петиція -- право на інформацію -- право на доступ до інформації
Анотація: Проаналізовано поняття інформаційних прав і свобод людини і громадянина та акцентовано увагу на тому, що не слід ототожнювати поняття «інформаційні права» та «право на інформацію». Здійснено аналіз доктрини в даній сфері. Аргументовано положення про те, що загалом інформаційні права і свободи людини і громадянина не можна однозначно віднести до одного чи іншого виду. Класифікація інформаційних прав і свобод людини та громадянина може здійснюватися за різноманітними критеріями та не є усталеною, оскільки вони є невичерпними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Нікітенко, Л. О.
    Краудсорсинг як інструмент партисипативної демократії [Текст] / Л. О. Нікітенко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 133-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Краудсорсинг--Політичний
   Демократія--Партисипативна

Кл.слова (ненормовані):
інформаційні технології -- електронна петиція
Анотація: У статті розглядаються питання краудсорсингу як інструменту партисипативної демократії. Акцентується увага на визнанні окремого виду демократіїї – партисипативної, ключовим інструментом якої вважається краудсорсинг. У теорії та практиці краудсорсинга вже існує його поділ на види залежно від сфери застосування. В якості інструмента партисипативної демократії він виступає як політичний краудсорсинг. Досліджується історія виникнення технології використання колективного інтелекту та ресурсів натовпу та наукових розробок щодо неї. На підставі аналізу існуючих дефініцій, досвіду використання краудсорсингових технологій в політиці зарубіжних країн та України виявлено специфічні ознаки і принципи краудсорсингу як інструменту партисипативної демократії, а також надано авторське визначення поняттю «політичний краудсорсинг». Окрема увага приділяється з?ясуванню негативних і позитивних аспектів застосування політичного краудсорсингу, в результаті чого встановлено, що останніх більше.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Бойко, Наталія.
    Реформи електронного урядування держави та ризики втрати довіри до влади / Наталія Бойко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 4. - С. 178-180. - (Круглий стіл "Системні ризики нестабільного суспільства: соціологічна аналітика")
Рубрики: Електронне урядування--Реформа--Довіра до влади
Кл.слова (ненормовані):
онлайн діалог -- електронне консультування -- електронне звернення -- електронна петиція -- бюджет участі

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)