Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=дослідницькі інфраструктури<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Василенко, А. Ю. .
    Реєстр дослідницьких інфраструктур як засіб реалізації державної політики відкритої науки в країнах ЄС та в Україні [Текст] / А. Ю. Василенко // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2020. - N 1. - С. 80-85 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Відкрита наука--Відкритий реєстр--Дослідницькі інфраструктури
Кл.слова (ненормовані):
Відкрита наука -- Відкритий реєстр -- Дослідницькі інфраструктури
Анотація: У статті продемонстровано важливість створення відкритого реєстру дослідницьких інфраструктур для забезпечення реалізації державної політики відкритої науки, а також його значення для окремих дослідницьких інфраструктур.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Притула, Х. М.
    Науковий потенціал регіонів України в контексті забезпечення формування національної інноваційної екосистеми [Текст] / Х. М. Притула, О. П. Демедюк // Регіональна економіка. - 2021. - № 2. - С. 37-52 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна політика--Науковий потенціал--Інноваційність
   Національна економіка--Розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
науковий потенціал -- інноваційна екосистема -- дослідницькі інфраструктури -- інноваційність -- технологічність
Анотація: Охарактеризовано науковий потенціал регіонів України за показниками кількості організацій, які здійснювали науково-дослідні роботи (НДР), кількості працівників, задіяних у виконанні НДР, витрат на виконання НДР. Визначено шість наукових центрів з найбільшим потенціалом розвитку - м. Київ, Харківська, Дніпропетровська, Львівська, Запорізька та Одеська області. Здійснено порівняння розвитку наукового потенціалу України та країн-членів ЄС за показниками валових витрат на НДР на одну особу, кількості дослідників на 1000 зайнятих, валових витрат на НДР на одного працівника наукової сфери, валових витрат на одного дослідника. Проаналізовано структуру витрат на виконання НДР за джерелами фінансування в розрізі регіонів України та порівняно з країнами-членами ЄС та ОЕСР. Вивчено роль функціонування дослідницьких інфраструктур в ЄС та охарактеризована ситуація з розвитком їх в Україні. Проаналізовано показники знаннєвомістких послуг регіонів, обсягів реалізованої інноваційної продукції та експорту високо - та вище середньої технологічної продукції регіонами України. Наведено заходи, які слід здійснити для досягнення ефективної реалізації наукового потенціалу та економічного розвитку країни та її регіонів на основі інноваційної моделі розвитку.


Дод.точки доступу:
Демедюк, О. П.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)