Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=віртуальна валюта<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Бублик, Євген.
    Переваги та ризики поширення електронних грошей в Україні [Текст] / Євген Бублик, Андрій Шкляр, Юлія Шаповал // Банківська справа. - 2016. - № 4. - С. 99-110 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронні гроші--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ризики -- переваги -- віртуальна валюта
Анотація: Узагальнено основні підходи до визначення електронних грошей, виокремлено потенційні переваги і ризики їх поширення. Проаналізовано тенденції та характеристики поширення електронних грошей у світі та в Україні.


Дод.точки доступу:
Шкляр, Андрій; Шаповал, Юлія
Є примірники у відділах:
(26.02.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Maydanyk, Roman A..
    Virtual currency in the civil law of Ukraine: state, trends, perspectives [Text] / Roman A. Maydanyk // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 2. - P114-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Гроші--Криптовалюти--Обіг--Правовий аспект
Кл.слова (ненормовані):
«приватні» гроші -- віртуальна валюта -- криптовалютні транзакції -- цивільне право України -- криптовалюта як об’єкт цивільного права -- правовий режим криптовалюти
Анотація: У статті розглянуто особливості віртуальної валюти в цивільному праві України, зокрема сучасний стан, проблеми, тенденції та перспективи. Досліджено технічні аспекти роботи технології блокчейну та їх вплив на правове регулювання випуску та обігу криптовалюти. Окреслено підходи до регулювання криптовалюти в інших країнах в контексті їх порівняння з українським досвідом. Проаналізовано віртуальну валюту як об’єкт цивільного права, особливості й основні проблеми у використанні блокчейну, що склалися на сучасному етапі. Описано проект Закону, покликаний врегулювати відносини з обігу криптовалюти в Україні, наведено його характеристику, основні перваги і вади. Зроблено висновки про тенденції та перспективи законодавчого врегулювання випуску й обігу криптовалюти в Україні.


Знайти схожі

3.


    Драчов, О. В.
    Правова сутність криптовалют: генезис, функції та перспективи [Текст] / О. В. Драчов // Юридична Україна. - 2018. - № 11/12. - С. 44-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюти--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
технологія блокчейн -- цифрова валюта -- віртуальна валюта -- електронна валюта -- біткойн -- функції держави -- оподаткування криптовалют
Анотація: Проведено аналіз сутності криптовалют, їх співвідношення з поняттям "гроші", проаналізовано їх переваги та потенційні ризики у використанні, що дасть змогу більш ефективно використовувати їх у фінансово-грошовій системі світу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Федоров, Сергій.
    Державний контроль у сфері трейдингових операцій із криптовалютами: фінансово-правовий аспект [Текст] / Сергій Федоров // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 210-214. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюти--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
майнінг криптовалют -- блокчейн -- фінансові операції -- віртуальна валюта
Анотація: Стаття присвячена проведенню загального дослідження можливих перспектив і шляхів запровадження державного контролю над так званими трейдинговими операціями з криптовалютами у фінансово-правовому аспекті. Автором аналізуються окремі особливості правової регламентації використання криптовалют (віртуальних валют, криптоактивів) як фінансових інструментів, провадження діяльності з торгівлі криптовалютами та їх обміну на фіатні гроші.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)