Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=відновлювана енергетика<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Жаркін, А. Ф.
    Пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових документів України у сфері забезпечення належної якості напруги в електричних мережах з джерелами розосередженої генерації [Текст] / А. Ф. Жаркін, В. О. Новський, С. О. Палачов // Енергетика та електрифікація. - 2018. - № 11. - С. 12-19. - Бібліогр.: с. 19
УДК
Рубрики: Електроенергетика--Нормативно-технічні документи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
відновлювана енергетика -- енергоефективність та енергонезалежність -- генерована електроенергія -- технічні характеристики -- електромагнітна сумісність (ЕМС) -- недосконалість нормативної бази -- Технічні регламенти -- стандарт ГОСТ 13109-97 -- ДСТУ EN 50160: 2014 -- розподільні мережі напругою від 0,4 кВ до 150 кВ -- ГОСТ 13109-97 -- ДСТУ ІЕС 61000-4-30: 2010 -- СОУ - Н ЕЕ40.1-37471933-55: 2011 -- пропозиції -- типові випробування -- генеруюче обладнання малої потужності -- приєднання установок
Анотація: Проведено аналіз недоліків сучасної нормативно-правової бази України в галузі відновлюваної електроенергетики. Здійснено порівняльний аналіз критеріїв оцінки допустимості приєднання (з точки зору забезпечення електромагнітної сумісності) зазначених об'єктів, що застосовують в країнах Євросоюзу та в Україні. Запропоновано рекомендації щодо внесення змін та доповнень у відповідні нормативно-правові документи України для забезпечення виконання європейських вимог до якості напруги електропостачання та стимулювання розвитку відновлюваної енергетики.


Дод.точки доступу:
Новський, В. О.; Палачов, С. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кузьміна, Марина.
    Правове регулювання створення та функціонування енергетичних кооперативів в Україні / Марина Кузьміна // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Енергетика--Кооперація--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
відновлювана енергетика -- відновлювані джерела енергії -- енергетична кооперація
Анотація: У статті досліджено особливості правового регулювання створення та функціонування енергетичних кооперативів. Тема є актуальною, адже в сучасних умовах ключовим фактором розвитку стає співпраця та горизонтальна взаємодія на рівні територіальних громад у різних сферах, особливо в енергетиці. Кооператив у багатьох країнах виступає правовою формою самоорганізації населення у сфері відновлюваної енергетики. Німеччина є однією з країн, що має успішний досвід створення та функціонування енергетичних кооперативів, тому в статті наводяться ключові пункти правового статусу енергетичного кооперативу в Німеччині. Активізації розвитку енергетичних кооперативів в Україні сприятиме вдосконалення законодавства у цій сфері. Особливістю правового регулювання є те, що, окрім господарського законодавства, має бути удосконалене й муніципальне законодавство, адже важливу роль в активізації створення енергетичних кооперативів відіграють територіальні громади та органи місцевого самоврядування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Григор'єва, Х. А.
    Мала гідроенергетика в Україні: юридичні проблеми розвитку (на матеріалах судової практики) [Текст] / Х. А. Григор'єва // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 241-245. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Енергетика--Мала гідроенергетика--Юридичні проблеми
   Альтернативна енергетика--Водні ресурси--Правові проблеми

Кл.слова (ненормовані):
відновлювана енергетика -- енергетичне право -- природоресурсне право
Анотація: У статті на підставі аналізу матеріалів судової практики було виявлено типові проблеми, з якими стикається мала гідроенергетика: суб’єктні (інституційно-правова системна неузгодженість, проблема забезпечення участі громадськості), об’єктні («розщеплення» правового режиму гідроенергетичного об’єкта) та реалізаційні (невизначеність оптимальної договірної конструкції, бюрократичні складнощі та адміністративно-процедурна тяганина). Запропоновано шляхи вирішення цих проблем, які мають єдиний знаменник у полісуб?єктності та поліоб?єктності правовідносин. По-перше, пропонується укладення багатосторонніх договорів між усіма головними учасниками таких відносин на підготовчому етапі утворення об’єктів малої гідроенергетики. По-друге, обґрунтовується доцільність закріплення у законодавстві єдиного правового режиму гідроелектростанції як комплексного об’єкту.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)