Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=адміністративно-правове регулювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи с 1 за 14
1.


    Сердюк, Євген Васильович.
    Правовий статус суб’єктів публічної адміністрації, які здійснюють адміністративно-правове регулювання виборчих прав громадян України [Текст] / Є. В. Сердюк // Держава і право. - 2012. - Вип. 55. - С. 276-279. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Виборче право--Права людини--Адміністративне-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
правовий статус -- адміністративно-правове регулювання -- виборчі права -- центральна виборча комісія
Анотація: Визначено поняття правового статусу суб’єктів публічної адміністрації, які здійснюють адміністративно-правове регулювання виборчих прав громадян України.


Знайти схожі

2.


    Врадій, Руслан.
    Освітня діяльність у сфері дорожнього руху як об'єкт адміністративно-правового регулювання / Руслан Врадій // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 4. - С. 73-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правила дорожнього руху--Вивчення--Дотримання
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання
Анотація: Досліджується сучасний стан адміністративно-правового регулювання освітньої діяльності у сфері дорожнього руху й актуальні питання забезпечення безпеки дорожнього руху в цьому напрямі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Печуляк, Віталій.
    Відносини у сфері лісового господарства: особливості визначення державного регулювання [Текст] / Віталій Печуляк // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 12. - С. 41-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Державне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
правове регулювання -- адміністративно-правове регулювання -- управління природокористуванням
Анотація: Стяття присвячена визначенню основних ознак поняття "державного регулювання відносин у сфері лісового господарства", його відмінностей від понять "правове регулювання" й "адміністративно-правове регулювання", аналізу ролі держави у розвитку лісогосподарських відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Васильківська, Вікторія.
    Теоретико-правова характеристика новітніх принципів державної служби з урахуванням законодавчих перетворень [Текст] / Вікторія Васильківська // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 87-91. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державна служба--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державна служба -- проходження державної служби -- предмет -- адміністративно-правове регулювання
Анотація: У статті на основі аналізу наукових поглядів учених досліджено теоретичні підходи до тлумачення поняття «проходження державної служби». Розглянуто кожну стадію проходження державної служби в контексті адміністративно-правового регулювання. Наголошено, що прийняття присяги державним службовцем спричиняє виникнення конкретного юридичного результату, тобто юридичного факту, що породжує адміністративно-правові відносини. Доведено, що проходження державної служби в Україні є безперечним складовим елементом предмета адміністративно-правового регулювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Соснін, О. В.
    Безпекові проблеми інформаційно-комунікаційної діяльності: теоретико правові та праксеологічні аспекти [Текст] / О. В. Соснін, В. В. Повидиш // Юридична Україна. - 2017. - № 7/8. - С. 60-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційна безпека--Теоретико-правові аспекти
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційна діяльність -- інформаційне суспільство -- штучний інтелект -- юридична наука -- адміністративно-правове регулювання
Анотація: Актуальність теми дослідження полягає в тому, що в конфронтації з сучасним світом інформація стала ознакою основної складової успіху в будь-якій галузі. В повному суперечностей сучасному світі було й існує багато конфліктів, пов’язаних з інформаційною та комунікаційною діяльністю. Виявлення проблем її безпеки зростає у зв’язку із розвитком інформаційно-комунікаційних технологій і появою штучного інтелекту, що стає одним із ключових місць у системі забезпечення усіх без винятку життєво важливих інтересів країн. Все це змушує встановлювати більш досконалі норми права, які виникають при зборі, опрацюванні, накопиченні, зберіганні, вилученні, передачі, розподілі та споживанні інформації, особливо за допомогою комп’ютеризованих засобів зв’язку та інструментів штучного інтелекту. Розробка нових науково-методологічних підходів до формування нових адміністративно-правових засад безпеки в сфері обігу інформації та комунікації, пошук шляхів підвищення ефективності боротьби із загрозами, формування більш глибокої концепції української національної безпеки і, як наслідок, реформа сектора безпеки стає величезною турботою юридичної науки.


Дод.точки доступу:
Повидиш, В. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Сокуренко, Олена.
    Встановлення адміністративної відповідальності за порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності [Текст] / Олена Сокуренко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 8. - С. 121-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Порушення прав--Адміністративна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правовий захист -- адміністративно-правове регулювання
Анотація: Статтю присвячено визначенню адміністративної відповідальності за порушення прав інтелектуальної власності. Розглянуто адміністративно-правове регулювання у сфері захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності. Визначено структуру правопорушень у сфері інтелектуальної власності та відповідальність за їх скоєння.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Молчанов, Дмитро.
    Удосконалення адміністративно-правового регулювання фінансового контролю та моніторингу як засобів протидії тінізації економіки України з урахуванням міжнародного досвіду [Текст] / Дмитро Молчанов // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 117-122. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий контроль--Адміністративно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- тінізація економіки -- зарубіжний досвід
Анотація: У статті досліджено досвід адміністративно-правового регулювання фінансового контролю та моніторингу у країнах з найбільш характерними відмінними ознаками. Охарактеризовано стан державного фінансового контролю та моніторингу в Україні. Виділено основні позитивні характеристики зарубіжного досвіду адміністративно-правового регулювання фінансового контролю та моніторингу для можливої подальшої адаптації до умов сучасної України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Прокопенко, Ю. О.
    Окремі питання здійснення превентивної діяльності Національною поліцією України: аналіз сучасних проблем [Текст] / Ю. О. Прокопенко, Д. О. Булаті // Юридична Україна. - 2018. - № 11/12. - С. 23-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна поліція України--Превентивна діяльність
Кл.слова (ненормовані):
превенція -- попередження -- правопорушення -- адміністративно-правове регулювання
Анотація: Показано власне бачення автора окремих сучасних проблем здійснення превентивної діяльності, виходячи із зібраної інформації від поліцейських, що безпосередньо здійснюють таку діяльність. Розкрито проблемні питання адміністративно-правового статусу Національної поліції України як суб’єкта здійснення превентивної діяльності.


Дод.точки доступу:
Булаті, Д. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Пахнін, Микола.
    Правові форми взаємодії між органами публічного управління та засобами масової комунікації [Текст] / Микола Пахнін // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 178-182. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби масової комунікації--Органи публічного управління--Правова взаємодія
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- експертно-криміналістичні дослідження
Анотація: У статті на основі аналізу наукових поглядів учених і норм чинного законодавства України визначено й надано характеристику окремих форм взаємодії між органами публічного управління та ЗМК. Констатовано, що Україна досі не вичерпала всіх підходів, засобів і можливостей стосовно вдосконалення взаємодії органів публічного управління та ЗМК, але, узагальнюючи наукове дослідження питань такої взаємодії, дійшли висновку, що напрацьований досвід такої взаємодії зарубіжних країн становить неабиякий інтерес для України й потребує подальших досліджень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Тополя, Руслан.
    Зaрубіжний дoсвід aдміністрaтивнo-прaвoвoгo регулювaння експертнo-кримінaлістичниx дoсліджень трaнспoртниx зaсoбів [Текст] / Руслан Тополя // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 183-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Транспортні засоби--Експертно-криміналістичні дослідження--Адміністративно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- експертно-криміналістичні дослідження -- транспортні засоби -- євроінтеграція
Анотація: У статті проаналізовані прoгресивні риси aдміністрaтивнo-прaвoвoгo регулювaння експертнoкримінaлістичниx дoсліджень трaнспoртниx зaсoбів у зaрубіжниx крaїнax та надані пропозиції щодо імплементувaння кращого досвіду в укрaїнський прaвoвий прoстір, a тaкoж виявлена тa сфoрмульована специфіка суспільниx віднoсин щoдo aдміністрaтивнo-прaвoвoгo регулювaння експертнo-кримінaлістичниx дoсліджень трaнспoртниx зaсoбів і зaпрoпoновано шляxи рoзвитку цієї гaлузі в Укрaїні нa приклaді дoсвіду крaїн Єврoпейськoгo Сoюзу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

11.


    Зубко, Георгій.
    Шостий технологічний уклад: інфраструктурно-правовий аспект / Георгій Зубко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 218-229. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виробнича інфраструктура--Державна політика--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
об’єкти критичної інфраструктури -- інфраструктурна ідентичність -- адміністративно-правове регулювання
Анотація: У статті формулюється наукова аргументація щодо кореляції входження України до переліку країн шостого технологічного укладу і напрямів адміністративно-правового регулювання державної інфраструктурної політики.


Знайти схожі

12.


    Марченко, Олена.
    Порушення вимог законодавства у сфері будівництва [Текст] / Олена Марченко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 96-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Будівництво--Нормативно-правове регулювання--Адміністративна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
недостовірні відомості -- адміністративна відповідальність -- адміністративно-правове регулювання -- об’єкти будівництва -- дозвільні документи
Анотація: У статті розглянуто особливості надання недостовірних відомостей як форми об’єктивної сторони порушення вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва. Висвітлено основні види документів, за наведення недостовірних даних у яких передбачена адміністративна відповідальність. Проаналізовано правозастосовну, судову та правоохоронну практику щодо вирішення проблемних питань у частині притягнення до відповідальності за правопорушення, передбачені ст. 96 КУпАП України. Наголошено на необхідності усунути помилки чи недостовірні відомості, якщо останні були виявлені замовником самостійно, або ж вказані випадково, тобто не умисно.


Знайти схожі

13.


    Калайда, Ангеліна.
    Міжнародне співробітництво органів та підрозділів Національної поліції України: історико-правовий екскурс [Текст] / Ангеліна Калайда // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 126-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна поліція України--Міжнародне співробітництво--Історико-правовий аналіз, 2015-2020 рр.
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- нормативно-правові акти -- взаємодія -- міжнародні організації -- Інтерпол
Анотація: Міжнародне співробітництво органів та підрозділів Національної поліції України становлять основу для успішного виконання ними спеціальних завдань та функцій, що в цілому сприяє забезпеченню не лише національної безпеки України, а й міжнародної безпеки. З урахуванням сучасного стану адміністративно-правового регулювання міжнародного співробітництва поліції України можна виділити такі види міжнародного співробітництва органів та підрозділів Національної поліції України: 1) міжнародне співробітництво у боротьбі з міжнародною (транснаціональною) злочинністю; 2) міжнародне співробітництво під час кримінального провадження; 3) міжнародне наукове співробітництво; 4) міжнародне співробітництво з питань поліцейської підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, участі в міжнародних місіях. Таким чином, історія розвитку адміністративно-правового регулювання міжнародного співробітництва органів та підрозділів Національної поліції України є важливим складником ефективного здійснення поліцією України завдань та функцій, покладених на неї державою.


Знайти схожі

14.


    Лис, О. Г.
    Реалізація стратегії розвитку інклюзивної освіти в Україні: адміністративно-правовий аспект [Текст] / О. Г. Лис // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 141-144. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інклюзивна освіта в Україні--Стратегії розвитку
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- адміністративна стратегія -- дитина з інвалідністю -- дитина з особливими освітніми потребами -- право на освіту
Анотація: У статті досліджено основні стратегічні цілі інклюзивної освіти в Україні в контексті адміністративно-правового регулювання. Зазначено, що дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини. Наголошено, що актуальність проблеми інклюзивної освіти пов’язана насамперед з тим, що кількість дітей, які потребують корекційного навчання, неухильно зростає. Зроблено висновок, що в Україні необхідна ефективна реалізація стратегії розвитку інклюзивної освіти на довгострокову перспективу.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)