Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Соціологія освіти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Бойко, О. П.
    Партнерство школи, сім'ї та органів самоорганізації населення у справі соціалізації памолоді [Текст] / О. П. Бойко // Педагогіка і психологія. - 2005. - № 2. - С. 25-33. - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Громадські організації--Взаємодія зі школою
Кл.слова (ненормовані):
Соціальне партнерство -- Соціологія освіти -- Соціалізація молоді
Анотація: Робота органів самоорганізації населення вцілому й у напрямку партнерства з навчальними закладами, сім'ями у площині соціалізації підростаючого покоління. Ділове співробітництво цих органів з депутатами всіх рівнів, установами. організаціями, органами місцевого самоврядування.


Знайти схожі

2.


    Шевченко, Світлана.
    Булінґ та протидія йому в освітньому просторі. Соціологічний аналіз [Текст] / Світлана Шевченко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2021. - № 2. - С. 116-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Навчальні заклади--Булінг--Соціологічні дослідження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
соціологія освіти
Анотація: Статтю присвячено соціологічному аналізу ситуації з булінґом (поширеність, динаміка, зв’язок із соціально-демографічними показниками) та протидією йому (формальні законодавчі рамки та реальні практики) в сучасному освітньому просторі України. За даними 2018 року, кількість систематичних кривдників становить 12,2%, кількість систематичних жертв – 15,7%. Таким чином, насправді йдеться не про 67% (дві третини) дітей та підлітків, як зазначають в обґрунтуванні багатьох антибулінґових ініціатив, а про значно меншу кількість осіб, які, втім, систематично піддаються цькуванню або кривдять інших. Проаналізовано зв’язок залученості до булінґу зі статтю, матеріальним становищем, станом здоров’я, емоційним станом, наявністю насильства з боку дорослих членів сім’ї. Розглянуто законодавчі рамки щодо протидії булінґу. Показано, що вагомими перешкодами для втілення антибулінґових законів є формалізм, брак кваліфікованого психологічного персоналу та практика приховування керівництвом закладів освіти фактів булінґу. Наведено перелік реальних кроків, спрямованих на протидію булінґу, які мають привести до позитивних змін (онлайн-навчання, інформаційні кампанії, “гаряча лінія” тощо). Наведено міжнародні дані щодо оцінки програм профілактики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)