Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Світовий банк<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Шатковська , А. О.
    Членство України в міжнародних фінансових організаціях: основні форми співробітництва [Текст] / А.О. Шатковська // Економіка АПК. - 2006. - № 1. - С. 134-140. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Економіка України--Зовнішньо-економічна діяльність
   Інвестиції іноземні--Залучення в Україну

Кл.слова (ненормовані):
Системні перетворення -- Світовий банк -- МФО -- Технічна допомога
Анотація: Розглянуто співробітництво України з міжнародними фінансовими організаціями. Дається аналіз системним та інвестиційним проектам та умовам, що сприятимуть одержанню Україною технічної допомоги.


Знайти схожі

2.
CUKK-VDPU
П58


    Попович, О.
    Зарплати й податки України [Текст] / О. Попович // Географія та основи економіки в школі. - 2008. - № 1. - С. 37.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка України
Кл.слова (ненормовані):
Заробіток -- Світовий банк
Анотація: В статті поданий матеріал про місце України в Світовому рейтингу.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Козак, Л. В.
    Регулятивні заходи підтримки вітчизняних сільськогосподарських виробників [Текст] / Л. В. Козак // Економіка АПК. - 2009. - № 10. - С. 14-18. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Реалізація--Україна
   Сільське господарство--Ефективність виробництва--Економічна політика

   Регіональна економіка--Рівненська область

Кл.слова (ненормовані):
Світовий банк -- Дотації
Анотація: Розглянуто проблеми економічної ефективності протекціоністської політики уряду щодо вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника та розроблено практичні рекомендації щодо її удосконалення.


Знайти схожі

4.


    Панасюк, Б. Я.
    Макроекономіка держави в епоху глобалізаційних криз [Текст] / Б. Я. Панасюк // Економіка АПК. - 2011. - № 12. - С. 9-15. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Міжнародні організації--АСЕАН
   Економіка України--Макроекономічні показники--ВВП

   Глобалізація--Економічні кризи

Кл.слова (ненормовані):
Міжнародний валютний фонд -- Світовий банк -- Агропромисловий комплекс
Анотація: Наведено результати наукового дослідження щодо погляду на проблеми світових фінансово-кредитних корпорацій, а також державних установ, які й визначають появу стабільних чи кризових періодів у світовій економіці та конкретних країн. У цьому контексті дається прив'язка впливу можливих кризових явищ на українську економіку, особливо соціальну сферу. Внесено конкретні пропозиції щодо завчасного дотримання рівнів конкретних макроекономічних показників, які спроможні забезпечити протистояння негативному впливу глобалізаційних кризових явищ.


Знайти схожі

5.


    Саричев, Володимир.
    Сучасна трансформація партнерства України з міжнародними фінансовими організаціями [Текст] / Володимир Саричев // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 18-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні кредитно-фінансові організації--Партнерство--Продуктивність--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
Світовий банк -- Міжнародний валютний фонд -- світова фінансова система -- національні стратегії -- сталий розвиток -- соціально-економічний розвиток
Анотація: У статті зроблено аналіз продуктивності співпраці України з провідними міжнародними фінансовими організаціями – Світовим банком та МВФ. Досліджено їх вплив на прискорення людського розвитку через механізми фінансування затверджених програм і проектів у різних регіонах світу і тематичних напрямах. Виявлено основні причини низького рівня освоєння коштів, наданих Україні міжнародними фінансовими організаціями, з’ясовано головні тенденції у визначенні співвідношення дефіциту державного бюджету, державного боргу та виплат на його обслуговування й погашення. Зроблено прогноз щодо подолання кризових явищ у державі за рахунок розширення адресної допомоги від міжнародних фінансових організацій та прискорення внутрішніх структурних і макроекономічних реформ шляхом підвищення співпраці з партнерами, які підтримують сучасний зовнішньополітичний курс України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Шайнєр, Пьотр.
    Зовнішні ринки та агропродовольчий сектор Польщі [Text] / Пьотр Шайнєр // Економіка АПК. - 2016. - № 1. - С. 84-92. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зарубіжні країни--Сільськогосподарські виробництва--Державне регулювання
   Економіка Польщі--Зовнішньо- економічні відносини--Інтеграція у світову економіку

Кл.слова (ненормовані):
Світовий Банк -- ООН -- Конкурентоспроможність -- Зовнішня торгівля -- Глобалізація
Анотація: Оцінено вплив зовнішніх ринків на обрані підсектори агропродовольчого сектору економіки Польщі. Проаналізовано значний масив статистичних матеріалів, зокрема, дані Світового банку, Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) й Польського центрального управління статистики.


Знайти схожі

7.


    Самойленко, Євген.
    Поняття «корінний народ» та питання визнання статусу корінних народів у міжнародному праві [Текст] / Євген Самойленко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 6. - С. 209-212. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне право--Етноси--Правовий статус
Кл.слова (ненормовані):
Організація Об’єднаних Націй -- Міжнародна організація праці -- Світовий банк
Анотація: Стаття присвячена характеристиці поняття «корінний народ» та юридично значущих критеріїв визнання етносу корінним на основі аналізу норм міжнародного права. Розкрито підходи до розуміння сутності та атрибутивних рис корінних народів e рамках Організації Об’єднаних Націй, Міжнародної організації праці та Світового банку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Куссуль, Наталія Миколаївна.
    Моніторинг сільськогосподарських земель в Україні: міф чи реальність? [Текст] / Наталія Миколаївна Куссуль // Вісник Національної академії наук України. - 2020. - № 2. - С. 57-63 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок землі--Україна
   Сільськогосподарські землі--Землекористування--Моніторинг--Україна

Кл.слова (ненормовані):
прозоре землекористування -- Світовий банк -- супутниковий моніторинг землі -- великі об’єми даних -- аналіз даних
Анотація: Україна стоїть на порозі запровадження ринку землі, відкриття якого заплановане на 2020 р. Для забезпечення прозорості та надійності цього процесу потрібна достовірна інформація про реальне землекористування, його історію, стан сільськогосподарських культур у кожному сезоні та інші показники, які істотно впливають на ринкову вартість землі. Сьогодні в Україні немає відкритої системи з інформацією про реальне землекористування та власників земель, є лише державна кадастрова система, що містить певні помилки та неточності. Тому на часі створення правових, технічних і законодавчих передумов для відкриття ринку землі та розроблення геопросторової інформаційної системи реального землекористування в Україні. Саме на вирішення цих завдань спрямована програма Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», яка виконується за фінансової підтримки ЄС.


Знайти схожі

9.


    Корнівська, В. О.
    Інституційні ризики фінансової інклюзії [Текст] / В. О. Корнівська // Економічна теорія. - 2020. - № 4. - С. 45-64. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фінансова діяльність--Фінансові послуги--Фінансова інклюзія
   Економічна теорія--Дослідження

Кл.слова (ненормовані):
фінансова інклюзія -- Світовий банк -- глобальні корпорації -- монетизація попиту -- бідність -- нерівність -- інституційний ризик
Анотація: Представлено результати дослідження сучасних процесів фінансової інклюзії. Обґрунтовано поняття фінансової інклюзії та її світовий рівень, систематизовано існуючі теоретико-методологічні та емпіричні підходи до визначення її ролі для забезпечення усталеного розвитку. Доведено, що головним довгостроковим інституційним ризиком глобальної фінансової інклюзії і безготівкового обігу є згода на втрату фінансової свободи ринкових суб’єктів в умовах зростання невизначеності економічного та суспільного буття і проблем бідності.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)