Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Рада Європи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


   
    Про План заходів із виконання обов'язків і зобов'язань України, що випливають з її членства в Раді Європи [Текст] : наказ Президента України // Безпека життєдіяльності. - 2006. - № 7. - С. 2.
Рубрики: Офіційна інформація--Президент--Наказ
Кл.слова (ненормовані):
Рада Європи
Анотація: Наказ Президента про членство в Раді європи.


Знайти схожі

2.


    Федорова, А.
    Принцип універсальності та культурний релятивізм: імплементація міжнародних стандартів прав людини в Україні [] / А. Федорова // Юридична Україна. - 2010. - № 10. - С. 115-120. - Бібліогр. с примітках с. 120
Рубрики: Права людини в Україні--Міжнародні стандарти
Кл.слова (ненормовані):
культурний релятивізм -- Рада Європи
Анотація: Проаналізовано співвідношення принципу універсальності прав людини та культурного релятивізму. Надана оцінка стану імплементації міжнародних стандартів прав людини в Україні.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Скибенко, Олексій.
    Проблеми реформування функцій прокуратури України в механізмах судочинства та забезпечення законності [Текст] / Олексій Скибенко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2016. - № 6. - С. 188-192
Рубрики: Прокуратура--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Конституція України -- конституційно-правовий статус -- функції -- Генеральний прокурор -- Рада Європи
Анотація: У статті розкривається проблематика процесу реформування функцій прокуратури України починаючи з моменту проголошення її незалежності. Автор доводить, що реформування функцій прокуратури, зокрема, поза межами кримінальної юстиції можливо й доцільно здійснювати в комплексі з реформуванням суду та адвокатури. Також автор статті доводить необхідність подальшого реформування функцій прокуратури в Україні в напрямі гуманізації її діяльності і приведення її до європейських стандартів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Онуфрієнко, Наталія.
    Загальноєвропейські цінності у професійній діяльності вчителів суспільствознавчих дисциплін / Н. Онуфрієнко // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2017. - № 2. - С. 2-5. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
Кл.слова (ненормовані):
європейські цінності -- Рада Європи -- учителя суспільствознавчих дисциплін
Анотація: Стаття присвячена актуальній проблемі професійної діяльності учителів суспільствознавчих дисциплін у контексті сучасних євроінтеграційних процесів. Охарактеризовано підходи до визначення загальноєвропейських цінностей, що є необхідними для виховання підростаючої молоді.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Новосельська, Ірина.
    Основне значення міжнародних соціальних стандартів у законодавстві України [Текст] / Ірина Новосельська, Віктор Котул // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 3. - С. 95-97. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Міжнародні стандарти--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Рада Європи -- Європейський Союз -- національне законодавство
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу сучасного значення міжнародних соціальних стандартів. Досліджено питання необхідності приведення національного законодавства до міжнародних стандартів у галузі соціального забезпечення населення, насамперед через гармонізацію юридичної термінології, вживаної в міжнародній та європейській системах.


Дод.точки доступу:
Котул, Віктор
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Деркач, Андрій.
    Нормативні механізми захисту прав і свобод людини в європейських країнах та конституційна юстиція / Андрій Деркач // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 131-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційна юстиція--Європа
Кл.слова (ненормовані):
ОБСЄ -- Рада Європи
Анотація: У статті аналізується становлення окремих європейських нормативних механізмів захисту прав і свобод людини і громадянина та їх співвідношення з конституційною юстицією. Досліджено відповідні договірні та доктринальні положення та їх розвиток у рамках становлення механізмів забезпечення захисту прав людини в системі ОБСЄ, Ради Європи та ЄС. З’ясовано, що права людини та основні свободи з найбільшою долею вірогідності можуть забезпечуватися в умовах, коли громадяни мають можливість індивідуально чи колективно притягнути до відповідальності власний уряд; що кожна людина має право на ефективний недискримінаційний доступ (на індивідуальних чи колективних засадах) до участі в публічному управлінні та громадських справах. Визначено, що приписи акта ОБСЄ мають безумовне величезне значення для формування та реалізації національних процедур індивідуальних звернень до структур конституційної юстиції й для використання відповідних механізмів для захисту індивідуальних прав.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Лозінська, Світлана Володимирівна.
    Стамбульська конвенція і новітній підхід до запобігання та боротьби з насильством стосовно жінок і домашнім насильством [Текст] / Світлана Володимирівна Лозінська // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 9. - С. 27-30. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Насильство--Домашнє насильство--Жінки--Дискримінація
Кл.слова (ненормовані):
Стамбульська конвенція -- боротьба з насильством стосовно жінок -- Рада Європи -- домашнє насильство -- дискримінація
Анотація: Статтю присвячено дослідженню сучасної моделі з боротьби та запобігання насильства стосовно жінок і домашнього насильства, прийнятого та втілюваного у рамках діяльності Ради Європи крізь призму положень Конвенції про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. Резюмовано, що Стамбульська конвенція с безпрецендентним та системним за своїми цілями та обсягом регулювання міжнародно-правовим актом, що спрямований на комплексне запобігання і протидію насильству стосовно жінок та домашньому насильству не лише в рамках діяльності Ради Європи, але й загалом на загальноєвропейському цивілізаційному рівні.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)