Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Quah, Chee Heong$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Tey, Lean Seng.
    Effect of inter-partner fit in international joint venture knowledge transfer [Text] / Lean Seng Tey, Chee Heong Quah // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 2. - P431-438 : рис. - Бібліогр.: 38 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Міжнародні підприємства -- Спільні підприємства--Стратегічне управління
Анотація: У статті показано, що одна з ключових мотивацій створення спільних підприємств – отримання нових знань. З новими знаннями фірма отримує нові конкурентні переваги, що допоможе їй вижити на вкрай нестабільному ринку. У літературі вказано багато варіантів передумов для обміну знаннями. Тому серед їх різноманіття підкреслюється важливість відповідності партнерів між собою при створенні СП для обміну знаннями. Представлено концептуальну модель такої відповідності.


Дод.точки доступу:
Quah, Chee Heong
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Quah, Chee Heong.
    Monetary integration in East Asia : a critical reiew [Текст] / C. H. Quah, M.N/ Ismail // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 4. - С. 388-397. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні економічні організації--АСЕАН--Фінансова інтеграція--Валютний курс--Валютні зони
Кл.слова (ненормовані):
оптимальна валютна зона; Азія; бізнес-цикли; інтеграція; АСЕАН
Анотація: У статті представлено ідеї щодо фіксації валютного курсу та монетарних союзів у Східній Азії у контексті теорії оптимальної валютної зони, яка є досить популярною при прийнятті рішень щодо валютного курсу. Проаналізовано 20 емпіричних робіт за період з 1994 по 2010 роки. Продемонстровано, що члени АСЕАН постійно розглядаються в них як потенційні члени фінансового союзу. При цьому при комбінуванні країн для потенційного союзу в першу чергу враховувались актуальні зміни у світових фінансах і лише в другу – традиційні фінансові теорії. У більш ранніх роботах більше уваги приділялося зовнішнім та внутрішнім механізмам регулювання; в пізніших роботах акцент зроблено на однорідності економік. Лише незначна частина авторів звернули увагу на чинник ендогенності при розгляді можливостей створення валютних зон в Азії. Також майже не звертається увага на вибір країни, валюта якої мала б стати якорем для потенційного союза.


Дод.точки доступу:
Ismail, Mohd Nazari
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)