Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Bratu, Mihaela$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Bratu, Mihaela.
    Forecasts accuracy comparisons for var, ar and varma models [Text] / Mihaela Bratu // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - P340-349 : форм., табл. - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Моделювання економіки
Анотація: У статті показано, що хоча методологія скалярних компонентів, яка використовується для моделей VARMA, є доволі складною, а моделі VAR є простішими для застосування на практиці, прогнози за першими точніші, ніж за другими. Дане ствердження підкріплено тестом з такими змінними, як 3-місячний курс казначейських векселів, спред між 10-річним прибутком за облігаціями уряду та даним курсом векселів. Для моделювання використано дані щодо економіки США. Представлено використання нової міри точності, що не була раніше описана в літературі, – узагальнений прогноз помилки другого порядку. Дана міра точності застосована для оцінювання відносної точності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Bratu, Mihaela.
    Assessment of macroeconomic forecasts accuracy in Romania [Текст] / M. Bratu // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 4. - С. 342-353 : табл.; граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка Румунії--Економічне прогнозування
Кл.слова (ненормовані):
макроекономічне моделювання; точність; похибка; статичне/динамічне прогнозування
Анотація: У статті проведено оцінювання макроекономічних прогнозів з урахуванням не тільки статистичних вимірювань, але й середньої квадратичної похибки та середньої абсолютної похибки. У теорії та на практиці оцінювання точності прогнозування існує 3 напрямки: аналіз точності, необ'єктивності та ефективності. Розглянуто середньотермінові прогнози щодо рівнів інфляції та безробіття у Румунії за 2000-2010 роки. Прогнози Національної комісії прогнозування, за результатами аналізу, є більш точними, але менш ефективними, ніж прогнози Інституту економічного прогнозування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)