Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Шинкарюк, А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Шинкарюк, А.
    Модель психомоторно-рівневої структури активності та свободи суб'єкта [Текст] / А. Шинкарюк // Психологія і суспільство. - 2008. - № 3 . - С. 5-18. - Бібліогр.: 64 назв.
Рубрики: Психологія особистості
Кл.слова (ненормовані):
моторика -- психіка -- моторні можливості -- філогенез -- онтогенез
Анотація: Мета публікації -теоретично й експериментально визначити закономірності та механізми взаємовпливу моторики і психіки у структурі рівнів побудови рухів та умови прояву психомоторної активності і свободи суб"єкта. Водночас одним із головних завдань було обгрунтувати та розробити підходи до діагностики психіки за показниками моторики, досягнення м"язової релаксації, навчання моторних навичок відповідно до задіяних рівнів психомоторної активності та їх орієнтувально-дослідницьких рухів.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Шинкарюк, А.
    Психологічні умови формування ритму дій балістичного типу за допомогою смислових завдань [Текст] / А. Шинкарюк // Психологія і суспільство. - 2009. - № 4. - С. 206-214. - Бібліогр.: 28 назв.
Рубрики: Психологія галузева
Кл.слова (ненормовані):
ритм дій
Анотація: Стаття присвячена вивченню психологічних умов формування ритму моторики дій шляхом впливу вибіркових смислових завдань на технічні характеристики навички. Обгрунтовано вплив свідомого керування різними елементами ритму на цілісний ритм психомоторної дії, що дає можливість поглибити розуміння ролі спрямованості свідомості у процесі формування навички. Встановлено, що вибіркові смислові завдання сприяють уточненню образу майбутніх рухів, відкривають нові можливості для цілеспрямованого керування його асимілюючою відчуття і регуляторною функціями в моторних діях. Доведено, що завдання свідомо керувати прискореннями махових рухів найбільш відповідає смисловій структурі балістичної дії та покращує її ритм за всіма основними параметрами.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)