Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Швець, В. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Швець, В. І.
    Гормональна регуляція водно-сольового обміну і параметрів гемостазу після крововтрати [Текст] / В. І. Швець, О. В. Ясінська, В. О. Дячук // Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - № 1. - С. 190-193. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медицина--Гіпергідрація


Дод.точки доступу:
Ясінська, О.В.; Дячук, В.О.

Знайти схожі

2.


   
    Оцінка якості зварних з`єднань високоміцних залізничних рейок сучасного виробництва з урахуванням вимог українського та європейського стандартів [Текст] / С.І. Кучук-Яценко [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2020. - № 7. - С. 3-11. - Бібліогр. с. 11 (9 назв)
Рубрики: Контактне електрозварювання
   Залізничні рейки--Зварювання

Анотація: На більшості вантажонапружених залізничних магістралях України контактне стикове зварювання є домінуючим процесом з`єднання рейок. Зварювання виконується в спеціальних цехах і польових умовах при спорудженні нових магістралей і ремонті діючих залізничних колій. Технології та обладнання безперервно удосконалюються в зв`язку з застосуванням на залізницях України та інших країн світу нових поколінь високоміцних рейок з підвищеною зносостійкістю, відповідно до вимог до високошвидкісних магістралей. В останнє десятиріччя в розвинених країнах світу переглядають основні стандарти, що регламентують якість рейкових сталей і вимоги до механічних властивостей зварних з`єднань рейок з урахуванням їх використання на вантажонапружених і швидкісних магістралях. Однією з поставлених завдань є адаптація українського стандарту ТУ У 24.1-40075815-002: 2016 (для стаціонарних і мобільних зварювальних машин), що визначає вимоги до якості зварних з`єднань високоміцних рейок, до діючого європейського стандарту EN 14587-1 2007 (для стаціонарних зварювальних машин) та EN 14587-2 2009 (для мобільних зварювальних машин). Бібліогр. 9, табл. 4, рис. 12.??Ключові слова: контактне зварювання, залізничні рейки, високоміцні рейкові сталі, пульсуюче оплавлення, зона термічного впливу, температурні поля, дефекти в рейках, контроль якості, безстикова колія, дефекти в рейках.


Дод.точки доступу:
Кучук-Яценко, С.І. ; Антіпін, Є.В. ; Дідковський, О.В. ; Швець, В.І.; Кавуніченко, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Особливості мікроструктури з'єднань заевтектоїдної рейкової сталі марки AREAL-136HE-X при контактно-стиковому зварюванні [Текст] / В.І. Швець [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 3. - С. 26-33 : рис. - Бібліогр.: 13 с.
Рубрики: Рейки--Зварювання
   Зварювання--Зварні шви

Анотація: Досліджено мікроструктуру та властивості з'єднань рейок із заевтектоїдної сталі марки AREAL 136HE-X, отриманих технологією контактного стикового зварювання. Встановлено, що в термодеформаційних умовах зварювання перерозподіл вуглецю супроводжується утворенням в мікроструктурі часток з виділеннями вуглецю і зниженням вмісту вуглецю в матриці. Кількість часток збільшується у напрямку стику, найбільша концентрація спостерігається у приконтактному шарі. Згідно з розподілом твердості в зоні великого зерна, на відміну від з'єднань доевтектоїдних рейок, твердість у порівнянні з основним металом незначно знижується - HV 3900 МПа і HV 4000 МПа відповідно. Причина цього полягає у відсутності в мікроструктурі вільних карбідів. Особливості мікроструктури не впливають істотно на результати випробувань на статичний вигин і відповідають вимогам вітчизняного та європейського стандартів.


Дод.точки доступу:
Швець, В.І.; Дідковський, О.В.; Антіпін, Є.В.; Зяхор, І.В.; Капітанчук, Л.М.; Wang Qichen
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)