Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Черевко, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Черевко, О.
    Гроші поза банками. Як залучити їх в офіційну економіку? [Текст] / О.Черевко // Вісник Національного банку України. - 2000. - N 12. - С. 10-11
Рубрики: Фінанси України
   Тіньова економіка--Україна



Знайти схожі

2.


    Черевко, О.
    Фруктові пасти з дикорослою сировиною [Текст] / О.Черевко // Харчова і переробна промисловість. - 2002. - № 3. - С. 18-19
Рубрики: Харчова промисловість--Фруктові пасти


Знайти схожі

3.


    Науменко, А.
    Вивчаємо трикутники [Текст] / А.Науменко, О.Черевко // Математика в школі. - 2002. - № 5. - С. 9-12
Рубрики: Геометрія--Методика викладання в школі--Трикутники


Дод.точки доступу:
Черевко, О.

Знайти схожі

4.


    Черевко, О.
    Механізми запобігання розвитку тіньової економічної діяльності у сфері фінансово-грошових відносин [Текст] / О. Черевко, Є. Романів // Вісник Національного банку України. - 2004. - № 3. - С. 20-23
Рубрики: Тіньова економіка--Фінансово-грошові відносини


Дод.точки доступу:
Романів, Є.

Знайти схожі

5.


    Черевко, О.
    Ефективність термообробки зростає [Текст] : якщо до складу кулінарних виробів ввести додаткові компоненти / О. Черевко // Харчова і переробна промисловість. - 2004. - № 7. - С. 16-17
Рубрики: М'ясо і м'ясопродукти--Добавки рослинні--Люцерна
   Харчові добавки--Рослинні речовини--Люцерна

Анотація: Зважаючи на харчову цінність, лікарські властивості та низьку собівартість люцерни запропоновано сушену люцерну як наповнювач у складі м’ясних січених кулінарних виробів.


Знайти схожі

6.


    Черевко, О.
    Аналіз та оцінка соціально-економічного розвитку Черкаської області [Текст] / О. Черевко // Економіст. - 2006. - № 7. - С. 12-15
Рубрики: Регіони України--Черкаська область--Соціально-економічний розвиток
Анотація: Голова Черкаської облдержадміністрації детально аналізує стан і перспективи соціально-економічного розвитку області.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

7.


    Черевко, О. М.
    Прикордонне співробітництво як чинник регіонального розвитку: світовий досвід та українські реалії [Текст] / О. М. Черевко // Український географічний журнал. - 2012. - № 1. - С. 29-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Прикордонний регіон--Співробітництво
Анотація: В статті проаналізовано світовий досвід використання прикордонного співробітництва як фактор економічного розвитку прикордонних територій. Резюмована практика окремих країн і інтеграційних утворень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Черевко, О. В.
    Сутність, роль та завдання інтерфейсної безпеки у процесі забезпечення інформаційної та економічної безпеки вищого навчального закладу [Текст] / О. В. Черевко, Ю. М. Радзіховська // Економіка та держава. - 2016. - № 11. - С. 15-18. - Бібліогр.: с. 18 (15 назв)
Рубрики: Вищі навчальні заклади--Економічна безпека
Анотація: Зроблено припущення про те, що система економічної безпеки ВНЗ характеризується складною комплексною будовою, і інформаційна безпека становить одну із важливих підсистем у цій структурі. Водночас інтерфейсна безпека може розглядатись як підсистема другого рівня у складі інформаційної безпеки, або ж як окрема підсистема, що перебуває на одному із інформаційною безпекою ієрархічному рівні. Під інтерфейсною безпекою ВНЗ пропонується розуміти такий стан взаємодії ВНЗ із контрагентами, що характеризується мінімальною можливістю розриву партнерських зв'язків із ініціативи будь-якої зі сторін, що матиме за наслідок необхідність компенсації пов'язаних із цією обставиною збитків, а також нівелюванням загроз зі сторони контрагентів для економічної безпеки ВНЗ. У контексті забезпечення інформаційної безпеки, інтерфейсною безпекою можна вважати стан захищеності інформаційних ресурсів ВНЗ від втрати ними цілісності, пошкодження, спотворення, викрадення або несанкціонованого використання контрагентами з метою забезпечення власної вигоди та/або на шкоду ВНЗ. Визначено завдання інтерфейсної безпеки у системі економічної безпеки ВНЗ.


Дод.точки доступу:
Радзіховська, Ю. М.

Знайти схожі

9.


    Черевко, О.В.
    Основні фактори впливу на продовольчу безпеку регіону як основу національної безпеки [Текст] / О.В. Черевко, О.В. Яковенко // Економіка та держава. - 2016. - № 12. - С. 68-71. - Бібліогр.: с. 71 (6 назв)
Рубрики: Продовольча безпека
   Економічна безпека

Анотація: Встановлено місце продовольчої безпеки в системі економічної безпеки держави як її окремої складової. Систематизовано основні показники, на основі яких доцільно здійснювати оцінювання стану продовольчої безпеки окремих регіонів та України в цілому. Визначено передумови забезпечення продовольчої безпеки регіонів України в результаті впливу на неї зовнішніх та внутрішніх факторів.


Дод.точки доступу:
Яковенко, О.В.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)