Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Часнікова, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Часнікова, О.
    Освітні веб-ресурси як засіб розвитку фахової компетентності вчителів, що викладають курс "Основи економіки" [Текст] / О. Часнікова // Географія та основи економіки в школі. - 2009. - № 5. - С. 41-43. - Бібліогр.:7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка--Методика--Методична робота
Кл.слова (ненормовані):
Вчитель -- інтернет -- веб-ресурси -- сайт -- портал
Анотація: У статті подано визначення поняття "освітні веб-ресурси", обгрунтовано можливість використання вчителем інформаційних ресурсів як нового різновиду інформаційно-методичних матеріалів.Здійснено класифікацію веб-ресурсів, корисних для вчителя та викладача курсу "Основи економіки", пропонується їх огляд відповідно до цієї класифікації.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

2.


    Часнікова, О. В.
    Випробування часом: від концепції до реальної практики навчання географії в дистанційному вимірі [Текст] / О. В. Часнікова // Географія та економіка в рідній школі. - 2020. - № 6. - С. 8-13. - Бібліогр.: 17 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Дистанційне навчання
Кл.слова (ненормовані):
Концепція Національної програми інформатизації -- Концепція географічної освіти -- Нова українська школа -- освітні ресурси -- дистанційне навчання географії
Анотація: У статті розглянуто проблему організації дистанційного навчання в закладах повної загальної середньої освіти в період вимушеного карантину в країні; висвітлено концептуальні аспекти інформатизації вітчизняної освіти в цілому та шкільної географічної освіти зокрема; на основі результатів дослідження перебігу дистанційного навчання позначено його загальні проблеми та тенденції, важливу роль для учнів, які вимушені навчатися вдома; подано інформацію про сучасні інформаційні освітні ресурси для всього загалу вчителів та учителів географії безпосередньо; акцентовано увагу на потребі як як концептуальних змін у системі освіти, так і розробки науково-методичних і навчальних матеріалів для педагогів щодо забезпечення високої якості освіти учнів незалежно від форми навчання.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Назаренко, Т. Г.
    Методичні рекомендації щодо навчання географії в умовах воєнного стану [Текст] / Т. Г. Назаренко, В. С. Яценко, О. В. Часнікова // Географія та економіка в рідній школі. - 2022. - № 2-3. - С. 2-3
Рубрики: Методика викладання в школі--Воєнний стан--Географія--Методичні рекомендації


Дод.точки доступу:
Яценко, В. С.; Часнікова, О. В.

Знайти схожі

4.


    Часнікова, О. В.
    Навчальна програма курсу за вибором "Географія міжнародних економічних відносин", 9 клас [Текст] / О. В. Часнікова, В. С. Яценко // Географія та економіка в рідній школі. - 2022. - № 4-5-6. - С. 28-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання в школі--Географія--Навчальна програма--Україна


Дод.точки доступу:
Яценко, В. С.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)