Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Цікало, Володимир$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-11 
1.


    Цікало, Володимир.
    Адаптація законодавства України про антиконкурентні угоди між суб`єктами господарювання до законодавства Європейського Союзу [Текст] / В. Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 7. - С. 76-79. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Господарське право
   Антиконкурентні угоди--УКРАЇНА - ЄС

Анотація: Нерозв`язанними залишаються питання щодо поняття та характерних особливостей антиконкурентних угод у порівнянні законодавства ЄС та України, а також їх спільні ознаки і відмінності у правовому регулюванні антиконкурентних угод між суб`єктами господарювання. З`ясування цих та інших питань і є метою статті.


Знайти схожі

2.


    Цікало, Володимир.
    Види прав учасників господарських товариств [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - К., 2017. - № 1. - С. 50-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Учасники--Види прав--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корпоративні права -- виникнення -- здійснення
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу прав учасників господарських товариств, встановлених Цивільним кодексом України та Законом України «Про акціонерні товариства». Особливості виникнення та здійснення цих прав дали підставу зробити висновок про те, що «права учасників господарських товариств» і «корпоративні права» не тотожні поняття. Вони співвідносяться як «загальне» та «окреме»; іншими словами, права учасників господарських товариств за змістом є ширшим поняттям, ніж корпоративні права, які охоплені попереднім терміном. Корпоративними можна вважати лише ту частину прав учасників господарських товариств, виникнення або здійснення яких залежить від розміру частки учасника у статутному капіталі товариства. Права учасників господарських товариств, виникнення або здійснення яких не обумовлені розміром частки учасника у статутному капіталі товариства, не можна вважати корпоративними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Цікало, Володимир.
    Предмет договору про здійснення прав учасників господарського товариства [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 2. - С. 68-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Учасники--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
акціонерна угода -- корпоративний договір -- корпоративний правочин
Анотація: Стаття присвячена аналізу предмета, мети та правової природи договору про здійснення прав учасників господарського товариства. Предметом договору учасників (акціонерів) господарського товариства є способи здійснення належних їм прав, обумовлені договором. Однією з особливостей здійснення прав учасників (акціонерів) за цим договором є не лише можливість реалізації тих правових можливостей, які входять до змісту їхніх прав, але й виконання обов’язків, узятих на себе учасниками товариства добровільно. Особливості предмета договору про здійснення прав учасників господарського товариства визначають мету його укладення, правову природу і назву.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Цікало, Володимир.
    Правові наслідки недотримання умов договору про здійснення прав учасників господарського товариства [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 3. - С. 54-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні права--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
правові наслідки -- оперативні санкції -- цивільно-правова відповідальність -- примусове виконання
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу наслідків недотримання умов договору, на підставі якого учасники господарського товариства здійснюють свої права. Окремі положення законодавства України та практика застосування інституту договору про здійснення прав учасників господарського товариства в іноземних державах дали підстави для виділення кількох видів правових наслідків порушення умов цього договору. Разом із тим, визначаючи правові наслідки недотримання умов договору між учасниками господарського товариства, необхідно враховувати мету укладення такого договору, а також особливості його предмета.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Цікало, Володимир.
    Здійснення права на вихід із товариства з обмеженою відповідальністю [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 4. - С. 39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Учасники--Права
Кл.слова (ненормовані):
вихід -- здійснення
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу здійснення права на вихід із товариства з обмеженою відповідальністю. Учасник товариства з обмеженою відповідальністю може здійснити своє право на вихід двома способами: 1) вийти з товариства; 2) відмовитися від виходу. Моментом виходу учасника з товариства є день подання заяви про вихід. Якщо учасник попередньо не повідомив товариство про свій вихід до спливу тримісячного строку, заява про вихід вважається поданою не раніше закінчення цього строку. Учасник, який виходить із товариства, може відмовитися від права на одержання належної йому вартості частини майна. Момент, до якого учасник має право відкликати заяву про вихід із товариства, залежить від належного виконання зобов’язання, яке виникло на підставі цього правочину.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Цікало, Володимир.
    Умови здійснення права акціонерів на конвертацію (обмін) акцій [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 5. - С. 41-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Обмін акцій--Правове регулювання
Анотація: Стаття присвячена умовам здійснення права акціонерів на конвертацію (обмін) акцій. Акціонери товариства, яке перебуває у процесі реорганізації, мають право на конвертацію (обмін) їхніх акцій в акції (частки) тих товариств, які утворюються внаслідок злиття, приєднання, поділу чи перетворення. Умовами здійснення цього права є: задоволення вимог зовнішніх кредиторів, заявлених до кожного акціонерного товариства, що бере участь у реорганізації; реалізація акціонерами кожного акціонерного товариства, що бере участь у реорганізації, права вимоги обов’язкового викупу належних їм акцій товариства; анулювання акцій, які не підлягають конвертації (обміну); дотримання засади пропорційності у співвідношенні здійснення прав акціонерів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Цікало, Володимир.
    Умови здійснення права акціонерів на викуп акцій з ініціативи товариства [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 25-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
здійснення -- строк
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу умов здійснення права акціонерів на викуп належних їм акцій з ініціативи товариства. На підставі рішення загальних зборів товариства в його акціонерів виникає можливість вимагати від акціонерного товариства викупу у них належних їм акцій. Запропоновано розділити строк викупу акцій на три самостійних строки: строк повідомлення товариством про викуп акцій, строк приймання пропозицій акціонерів про продаж акцій і строк сплати вартості акцій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Цікало, Володимир.
    Здійснення та захист права акціонерів на обов’язковий викуп акційу разі придбання домінуючого контрольного пакета [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 51-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Викуп акцій--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
акціонер -- домінуючий контрольний пакет акцій
Анотація: Стаття присвячена умовам здійснення та способам захисту права акціонерів на обов’язковий (примусовий) викуп у них акцій у разі придбання домінуючого контрольного пакета. Це право має недоговірний характер (виникає із закону) і може бути здійснене за умови, що особа, яка придбала домінуючий контрольний пакет, не розпочала реалізовувати належне їй право на обов’язковий (примусовий) продаж. Особливості здійснення права на обов’язковий викуп акцій зумовлюють необхідність у застосуванні спеціальних способів його судового захисту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Цікало, Володимир.
    Умови здійснення та захисту права акціонера на обов’язковий викуп акцій товариством [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 51-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Правове регулювання--Україна
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу умов здійснення та способів захисту права акціонера на обов’язковий викуп належних йому акцій товариством. Сутність цього права полягає в тому, що в разі прийняття загальними зборами акціонерного товариства вирішального (вагомого, кардинального) рішення, в його акціонерів виникає можливість вимагати від товариства викупу в них належних їм акцій. Однією з умов здійснення права на обов’язковий викуп акцій є подання акціонером товариству письмової вимоги про реалізацію права на обов’язковий викуп. З урахуванням того, що акціонерне товариство може ухилитися від укладання договору купівлі-продажу акцій на вимогу акціонера, доцільним є застосування такого способу захисту порушеного права, як укладання договору за рішенням суду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Цікало, Володимир.
    Засади здійснення прав учасників за Законом України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 79-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Корпоративні права--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
пропорційність -- співвідношення -- співрозмірність -- тенденції
Анотація: Стаття присвячена тенденціям здійснення прав учасників товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Однією із засад здійснення корпоративних прав, встановлених Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», є співвідношення із розміром частки у статутному капіталі. Цей вид співвідношення має назву співрозмірності у здійсненні корпоративних прав). Більшість дослідників нового Закону одностайно звертає увагу на таку його тенденцію, як диспозитивність у здійсненні прав учасників товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Особливості здійснення корпоративних прав учасниками товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю дали підстави зробити висновок про те, що законодавець розширив засаду вільного (на власний розсуд) їх здійснення (свободи здійснення). Однак Законом закладена можливість відступу від засади співвідношення (пропорційності) у здійсненні корпоративних прав.


Знайти схожі

 1-10    11-11 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)